Ahoj na tento blog už již nebudu chodit...Ale mám tu druhý blog: ♥Klik♥

A Nakrmte mi potvůrky. Díky;)

Listopad 2013

Tomáš Klus šokoval na facebooku: Končím ve Slavíkovi! Kvůli Řezníkovi!

30. listopadu 2013 v 11:45 Informace
Tomáš Klus je dalším z českých hudebních osobností, která se postavila na stranu rappera Řezníka.
Stříbrný Slavík Tomáš Klus šokoval! "Odhlašuju se z Českého slavíka," napsal na facebooku. Reagoval tak na vyřazení brutálního rappera Řezníka ze soutěže, kterého z kategorie Hvězda internetu vyškrtli 14 dnů před koncem hlasování kvůli násilnickým textům. Klus tak následuje Matěje Rupperta, který chce Slavíka z roku 2006 vrátit.

Klus na Facebooku přiznal, že gesto Matěje Rupperta ho zaskočilo, a proto si zjistil důvod toho všeho. A ztotožnil se s Ruppertovým názorem!
Jemnocitný poeta se španělkou Klus se vyjádřil tak, že v jeho a rapperově tvorbě není až tak velký rozdíl. "Vlastně mezi námi není ani žádný podstatný rozdíl. Lišíme se pouze formou. Jinak, jak věřím, oba tvoříme tak, jak to cítíme a nikdo tak nemá právo zpochybňovat Jiskru, kterou zažehl někdo jiný, navíc Jiskru, která se stala jistým Fenoménem, neřku-li pak Organizátor odvolávající se na Morální hodnoty a Mravní dopad," píše Klus.

Je to neúcta k fanouškům

Klus navíc vyřazení rappera, který dostal hlasy od svých fanoušků, vnímá jako "neúctu k fanouškům, kteří věnovali Soutěži nejen časovou pozornost." Neodvažuje se dílo rappera Řezníka soudit, jeho tvorbu bere jako Zpověď doby, která se snaží v žánru Horrorcore oslovit své fanoušky.
Písničkář si ve svém prohlášení také pokládá znepokojující otázky, zda má někdo právo omezovat svobodu projev, přestože se odvolává na morální hodnoty.

dhlašuju se ze Slavíka!

Klus na závěr svého prohlášení oslovil všechny své fanoušky a požádal je o laskavost. "Po krátké diskusi se svým Svědomím vám se vší vděčností za dosud svěřené Hlasy děkuji a neb si jich vážím, prosím v příštím roce spíš o osobní předání formou pobytí spolu kdesi na turné, či festu, neb s nimi v prostředí, kde trpí Svoboda, neumím nakládat.Odhlašuji se tímto z ankety Český Slavík Mattoni, protože nejsem s to ztotožnit se s něčím, co se nějak tváří a jinak je," napsal doslova Klus.

Zpěvák se odhlásit nemůže, tvrdí organizátoři

A co na to lidé z okolí Českého slavíka Mattoni? "Zpěvák se do ankety nepřihlašuje, takže se z ní ani nemůže odhlásit. Jediné řešení, jak se nezúčastnit Slavíka, vidím v tom, že skutečně přesvědčí své fanoušky, aby pro něj nehlasovali," řekl Blesk.cz Jiří Bubla ze zastupující PR agentury Image CZ.
Jak se celá kauza, která propukla kvůli Řezníkově vyloučení, dopadne, je zatím ve hvězdách. Osobnosti české hudební scény ale daly najevo svůj názor jasně. Teď je na tahu organizátor celé ankety.
Zdroj: Blesk.cz

Nebe

29. listopadu 2013 v 17:18 hezke obrazky

Lampa

29. listopadu 2013 v 17:14 Záhady a zajímavosti
Zajímavá fotka...


Picture

29. listopadu 2013 v 14:50 Emo
Ta to baba je velmi hezká, ale ty oční linly jsou podle mě přehnaný! :)
A ty vlasy..Úžasný! :)

Anime

29. listopadu 2013 v 14:48 hezke obrazky
Tak to je něco! ..WOW! ..Pěkný to je, ale nemohla bych tak vypadat.
Potlesk! :) Je to hooodně pěkný! :)
Co říkáte vy? :)

Emoo

29. listopadu 2013 v 14:46 Emo
Tak to je fakt krutý :)...
Celkově se mě líbí. Ty oči, vlasy, styl..Vše! ..Jen se mě nelíbí ten piercing, ale mu to celkem sluší:)

Noční můra aneb legenda

28. listopadu 2013 v 20:02 Záhady a zajímavosti
Každý z nás má občas nějaký zlý sen, nebo se stane, že člověk upadne do tzv. spánkové paralýzy. Naši předkové ale věřili, že během spánku se mohou stát i horší věci. A někteří tomu věří i dnes...
Noční můra je známá pod různými jmény (např. Mara, Mahr, Mora..) a můžeme se s ní setkat u různých národů. Jejím "domovem" má prý být hlavně střední Evropa. Co ale byla (nebo je) zač?
Můra má vlastně sídlit v člověku; když usne, tak opustí jeho tělo a škodí druhým. Škodit jako můra je vlastně prokletí, o kterém dotyčný mnohdy ani neví. Na druhou stranu se věřilo, že se někteří proměňují v tyto přízraky úmyslně. Šlo například o čarodějnice. Můra tedy útočí na nic netušící a bezbranné spící lidi. Sedá jim na hruď (tím vyvolává děsivé sny) a rdousí je svými pařáty. Má lidi připravovat o energii; údajně může pít krev nebo odsávat mléko kojícím ženám. Pokud je člověk navštěvován můrou dlouhodobě, tak se to na něm začne projevovat - blednutí, chřadnutí, hubnutí. Po čase může nastat i smrt! Postižený je během útoku paralyzován a ráno, po probuzení, si na nepříjemný zážitek nepamatuje. Jsou ale i lidé, kterým se podaří paralýzu "prolomit" a můru odehnat.
Pokud si myslíte, že vás před můrou ochrání zamčené dveře, pak se mýlíte. Prý se dokáže proměnit v hmyz; nočního motýla; pírko nebo stéblo slámy. Může k vám proklouznout i jako bledý stín. Také se umí měnit v kočku. Je tedy těžké se proti ní bránit. Ale něco prý přeci jen pomáhá - např. když si na dveře nakreslíte pentagram (pozitivní symbol "stojící" na dvou hrotech) nebo si na hruď dáte zrcátko. Když k vám můra v noci přistoupí, uvidí tam svoji děsivou podobu a uteče. V minulosti se také používal příslib nějakého daru, který se opět napsal na dveře (v té době šlo třeba o chléb či sůl). Na druhý den si můra v lidské podobě přišla pro slíbený dar a už se víckrát neukázala...

Zdroj: http://paranormal.blog.cz/1306/nocni-mura-aneb-legenda-ktera-zije-dal

Nejdelší jazyk

28. listopadu 2013 v 19:40 Záhady a zajímavosti
Chanel Tapperová z USA má nejdelší ženský jazyk světa. 29.9.2010 ji byla naměřena délka 9,75 cm od špičky k hornímu rtu.
Z mužů má nejdelší jazyk Stephen Taylor z Velké Británie, jehož jazyk měří 9,8 cm.


Channel Tapper - největší ženský jazyk

Nejdelší živočich

28. listopadu 2013 v 19:38 Záhady a zajímavosti
Nejdelší živočichem na světě je poměrně málo známá pásmovka velká ( Lineus longissimus), což je prvoústá pásnice, která se nachází v mělkých vodách Severního moře.
Nejdelší změřený exemplář byl nalezen v roce 1864 ve Skotsku. Měřil neuvěřitelných 55 metrů. Na šířku ovšem tito živočichové měří přibližně 1 centrimetr.
Jejich tělo obsahuje silné neurotoxiny, které slouží jako ochrana před predátory.
- See more at: http://www.rekordy.org/#sthash.c6086Z7l.dpuf
Pásmovka velká

Harlej- Svařák

28. listopadu 2013 v 18:24 videa♥♥

Nejděsivější fotky světa: Duch zavražděné ženy i mrtvého mechanika z války

28. listopadu 2013 v 18:18 Záhady a zajímavosti
Pozor, bude vám běhat mráz po zádech. Podívejte se na velice zajímavé a děsivé fotografie nejslavnějších duchů.
Úvodní snímek ducha se jmenuje "Lady Brown" a je pravděpodobně nejslavnější fotkou svého druhu. Byl pořízen v roce 1936 v sídle Raynham Hall v anglickém Norfolku. Podle spekulací by vyfocený duch mohl patřit Lady Dorothy Townshendové, která zemřela v roce 1726. Tu manžel podezíral z nevěry, a tak se spekulovalo, že její pohřeb byl fingovaný a Lord Charlese Townshend svou ženu odvlekl na odlehlé místo a věznil ji, dokud nezemřela. Duch se pak vyskytoval na mnoha místech domu, nejčastěji však na tomto schodišti na fotografii.
Duchové na fotografiích
Ralph Hardy, vysloužilý kněz z města White Rock v Britské Kolumbii, pořídil tuto dnes již slavnou fotografii v roce 1966. Chtěl fotografovat pouze elegantní točité schodiště domu v anglickém městě Greenwich. Po vyvolání fotografie zjistil, že se na ní nachází záhadná postava, která leze po schodech. Odborníci z negativu usoudili, že se nejedná o podvrh. U schodiště bylo slýcháno také nevysvětlitelné dupání.
Duchové na fotografiích

Krvavá Mary

28. listopadu 2013 v 18:06 Záhady a zajímavosti
Když se dívám na tento obrázek, vybavuje se mi Krvavá Mary..:) Znáte jí?
Něco o tom:
Nikdo neví, zda je to duch nebo čarodějnice. Je to jedna z nejznámějších legend západního světa. Když si stoupnete v temné místnosti před zrcadlo a 3x vyslovíte její jméno, tak se vám objeví. Existuje i pohlednice, která se zasílala na Halloween. Žena na ní stojí před zrcadlem se zapálenou svíčkou, v temné místnosti. Podle legendy se vedle ženy, při dodržení pravidel, objeví její budoucí manžel. Na pohlednici je na zdi vidět stín čarodějnice- zřejmě Krvavé Mary. Nikdo ovšem neví, zda tato žena žila nebo je to doopravdy pouhá povídačka.
Co však říci, abychom Mary přivolali? Co třeba několikrát vyslovit její jméno, nebo pravit: Věřím v Mary Worth, Bloody Mary mám tvé dítě. Nebo také modlitba Otčenáš, kterou odříkáte pozpátku. Jedna legenda praví, že jí můžete přivolat s nožem v ruce a kapičkami vody na zrcadle.

Č. Karkulka

28. listopadu 2013 v 18:02 Záhady a zajímavosti

Můžeme tak plně věřit pohádce o Červené Karkulce..?

V-H-S 2

28. listopadu 2013 v 17:45 Filmy ♥
V/H/S/2 (2013) Poster

Láska a čest 2013

25. listopadu 2013 v 18:25 Filmy ♥
Vášnivý příběh mladého vojáka, který pomáhá svému nejlepšímu kamarádovi znovu dobýt srdce své přítelkyně. Tajně spolu cestují z Vietnamu domů, během protiválečných protestů. A během toho najdou poprvé pravou lásku...Hostitel

25. listopadu 2013 v 17:17 Filmy ♥
Poster k filmu Hostitel

Obsah:

Po úspěšné invazi teď Zemi kontrolují neviditelní mimozemšťané. Takzvané Duše přebírají kontrolu nad myslí člověka, používají jeho tělo a zdánlivě beze změny žijí jejich životy. Každý člověk se stane pro Duši pouhou schránkou a hostitelem. Hlavní hrdinkou filmu je Melanie, mladá dívka, která patří mezi zbývající "divoké" lidi a která se bezhlavě zamiluje do kluka jménem Jared. Byla by to celkem obyčejná lovestory, ale po jedné z honiček je Melanie zajata a její tělo si bere Duše jménem Poutnice. Poutnice je překvapena a zavalena hotovou tsunami vzpomínek a silných emocí, jimž vévodí láska. Stane se to, na co nejsou Duše příliš zvyklé. Melanie se odmítá své mysli a svého těla vzdát. Poutnice chtěla původně ze vzpomínek odhalit úkryt zbývajících lidí, houževnatá Melanie ji v nich ale ukáže sílu lásky. Mimozemská Duše sama této síle nečekaně podlehne a v překvapivém spojenectví se pak vydají hledat Jareda, kterého obě milují. Stejně odhodlaná jako Melanie je ovšem i Duše jménem Hledačka s jediným úkolem - dopadení všech přeživších a ochrana nové rasy

Trailer:


Enrique Iglesias - Heart Attack

25. listopadu 2013 v 17:12 ♥♥Enrique Iglesias♥♥
Miluju tuto písničku! ;)

Bubu

25. listopadu 2013 v 16:14 moje keci
Pamatuju si, že vždycky moje mamka mě strašila tím, že bubáci existují. Kdyý jsem nechtěla poslouchat, říkali mi, že na mě pošlou klekánici apd...
Ale nejhorší, je, když vám řeknou, že bubáci žijí pod vaší posteli...To je teprv strach!

Vyvolení- Hádka

24. listopadu 2013 v 18:10 videa♥♥
Tak z tohoto jsem nemohla..:D

Kryštof, Tomáš Klus-Cesta

24. listopadu 2013 v 18:08 videa♥♥
Miluju tuto písničku..♥

Tráva

21. listopadu 2013 v 20:03
Zajímá mě váš názor...Co si o trávě myslíte? ..Nějaký zkušenosti ? ;)


Nicky Tučková

21. listopadu 2013 v 19:59 videa♥♥
No toto mě poslala spolužačka a nechápala jsem, co to je ..:D a potom jsem to další den poslouchala ve škole celý den :D

Děkuju za návštěvu a zase někdy přijďte.... :)