Ahoj na tento blog už již nebudu chodit...Ale mám tu druhý blog: ♥Klik♥

A Nakrmte mi potvůrky. Díky;)

Září 2011

Očko

28. září 2011 v 17:07 hezke obrazky

Návod na dess-Photofiltre

28. září 2011 v 17:04 videa♥♥
Kdo neví jak dělat dessy tak tady máte ukázku jak se to všechno dělá :)

Dragonball

28. září 2011 v 17:00 Filmy ♥
Popis:
Na motivy jednoho z nejpopulárnějších japonských seriálů manga vznikla akční dobrodružná fantasy o mladém bojovníkovi jménem Goku (Justin Chatwin), který získá mystickou kouli Dragonball a musí zachránit svět před silami temnot.
Legenda znovu ožívá! Na motivy jednoho z nejpopulárnějších japonských seriálů manga vznikla akční dobrodružná fantasy, sledující mladičkého bojovníka při velkolepém dobrodružném putování za odhalením vlastního osudu ... a za záchranou světa před silami temnot. Mírumilovný Goku dostane k osmnáctým narozeninám mystickou kouli Dragonball. Na světě jich existuje pouze sedm a tomu, kdo je vlastní, splní přání. Jenže starý válečník Piccolo unikl z věčného vězení a vydal se na svůj vlastní hon za mystickými koulemi. Goku musí využít pomoci přátel a svých bojových schopností, aby ho porazil dřív, než bude pozdě. Film je nabitý řadou vizuálních efektů a velkolepými akčními scénami, v hlavní roli uvidíme Justina Chatwina.

Trailer:
Ben.. :))

26. září 2011 v 16:39 ben cristovao
Tady mu to slušíí :)))

BASTARDI 2

26. září 2011 v 16:38 videa♥♥Davídek...

24. září 2011 v 10:47 David Deyl


Busty Heart

24. září 2011 v 10:35 ČSMT 2011
Aaauuuu :DDD


Moussa Ali

24. září 2011 v 10:30 ČSMT 2011

Criss

21. září 2011 v 16:04 Criss Angel

Jared Padalecki

21. září 2011 v 16:03 Celebrity


Panda

21. září 2011 v 16:00 hezke obrazky


Skupina Segment

17. září 2011 v 20:48 ČSMT 2011
Jedni z mích favoritů....

Hradecký a Valčuha

17. září 2011 v 20:47 ČSMT 2011
Hafeec.. :))) :P

Slížo

17. září 2011 v 20:45 ČSMT 2011
Borec...

Diana Kalashová

17. září 2011 v 20:43 ČSMT 2011


Pan áno :DDD

17. září 2011 v 20:42 ČSMT 2011Video a obrázek... :)))

15. září 2011 v 18:14 Emo

Takhle ve škole... :DDD Borci jak vix... :)))

Dylan Dog

15. září 2011 v 14:41 Filmy ♥
Soukromé očko Dylan Dog se snaží hodit za hlavu svoji minulost a vydělávat si počestně právě jako běžný privátní detektiv. Když ale ve městě začne řádit vlkodlak, znovu se otvírají dveře minulosti, za nimiž se ukrývá hrůzná skutečnost, že ONI, nemrtvé zombies, upíři a vlkodlaci, žijí, nebo spíše tlejí, mezi námi. Dylan a jeho nemrtvý partner musí co nejrychleji vyřešit záhadu spletitých událostí, které by zas a znovu mohly srazit svět na kolena a dost možná ještě níž.

Trailer:

Moje hodnocení: *****(Nejvíc 5)


DAVID DEYL: Lovestory prožívám skoro každý den!

15. září 2011 v 14:37 David Deyl
STARS: DAVID DEYL: Lovestory prožívám skoro každý den! - foto
Talentovaný zpěvák David Deyl je novou zářící kometou na českém hudebním nebi. Týden co týden se rozšiřuje jeho fanklub a navíc teď chystá i novou desku!
Vyzpovídali jsme pro vás autora hitu "Akorát", který už si na Youtube pustilo více než 2 milionu lidí. Co David chystá a jak se mu daří? To vše se dozvíš v dnešním rozhovoru!

BRAVO.CZ: Ahoj Davide! Nedávno jsi se vrátil z mezinárodní pěvecké soutěže, na které ses umístil na stupních vítězů! Moc ti gratulujeme! Mohl bys nám k této soutěži říct něco víc? :)
DAVID:
"Jednalo se o velký festival v Bělorusku, který je po Eurovizi druhou největší pěveckou soutěží v Evropě. Stal se zázrak a z dvaceti soutěžících z dvaceti zemí světa jsem skončil na 2. místě! Byla to pro mě velká zkušenost a navázal jsem zajímavé nové kontakty. Makedonská hvězda, Bojan Stoikov, bude publishovat mou píseň "Akorát" a Alisher, popová hvězda z Kazachstánu, mě oslovila o featuring."

BRAVO.CZ: Kdo tě k hudbě vlastně přivedl? Vzpomínáš si na své první "hudební krůčky"?
DAVID:
"Byli to určitě moji rodiče, kteří mi ukázali krásy hudby a vlastně mě i naučili základy hraní na piano. První hudební krůčky proběhly ve sboru Koťata, který vede moje maminka."

BRAVO.CZ: Jakou událost ve své kariéře považuješ za tu úplně nejzásadnější? Který rok pro tebe byl prozatím nejúspěšnější?
DAVID:
"Velmi důležitá byla schůzka ve studiu Dana Hádla na Vyžlovce v roce 2009, kde jsem měl možnost se představit Ivě Milerové a Michalu Mákovi z Warner Music. Po této session jsme podepsali smlouvu na mou debutovou desku a mohl jsem začít nahrávat. Splnil se mi můj sen a ten pokračuje doposud. Zásadním rokem byl pro mě rok 2010, ve kterém jsem se stal zpěvákem roku v cenách hudební televize Óčku, což mi hodně pomohlo."

BRAVO.CZ: Během školního roku jste s Olgou Lounovou objížděli české školy v rámci "Bravo School Tour". Jak hodnotíš tuhle zkušenost? Jak vás školáci přijímali, apod.?
DAVID:
"S Olgou se známe už šest let a je to pro mě skvělá zpěvačka. Takže spojit se s ní v rámci BST bylo logické vyústění našeho přátelství. Studenti nás přijali skvěle a za BST velmi děkuju! Sám jsem vystudoval Pedagogickou fakultu UJEP, takže k tzv.výchovnému koncertu jsem neměl daleko."
BRAVO.CZ: S kým z československé hudební scény bys rád spolupracoval do budoucna? Je tu někdo, kdo tě zaujal více než ostatní?
DAVID:
"Hodně mě baví kapela Embassy a Xindl X. Duet bych rád jednou nazpíval se Zuzanou Smatanovou, která má skvělej hlas a navíc je to ještě i krásná žena!"

BRAVO.CZ: Mohl bych tě poprosit o " 5 hudebních tipů Davida Deyla"? Jednoduše písniček, které tě v posledních měsících zasáhly nejvíce?
DAVID:
"Lazy Song - Bruno Mars, Good Life - One Republic, See No More - Joe Jonas, Save The World - Svedish House Mafia, Smile - Avril Lavigne."

BRAVO.CZ: Jak trávíš svůj volný čas v průběhu léta? Máš vůbec nějaký?
DAVID:
"Letos jsem poprvé neměl ani týden volného času, takže jsem buď hrál s kapelou nebo byl na projektu "Šance pro talent". Jinak ve volném čase se snažim jezdit na kole a být co nejvíce v přírodě."

BRAVO.CZ: Co ty a slečny? Jsi momentálně nezadaný, nebo prožíváš nějakou lovestory? :)
DAVID:
"Lovestory prožívám skoro každý den Krásných holek je v Čechách spoustu!"

BRAVO.CZ: Do médií prosákla nedávno zpráva, že tě oslovil sám Karel Gott s žádostí, abys pro něj napsal písničku. Mohl by ses k tomuto tématu nějak podrobněji vyjádřit? :)
DAVID:
"Ten song už jsem napsal a teď ho budeme s Marcusem Tranem produkovat tak, aby to hrálo světově! Pro světového zpěváka musí být přeci světový song!:)"

BRAVO.CZ: Pokud chceš ještě závěrem něco vzkázat našim čtenářům, nyní máš příležitost :)
DAVID:
"Určitě zdravím všechny čtenáře Brava. Užívejte každý nový den naplno!"

Zdroj: bravo.cz


Scene girl

14. září 2011 v 19:03 Scene♥
Hrubý... :)))

Děkuju za návštěvu a zase někdy přijďte.... :)