Ahoj na tento blog už již nebudu chodit...Ale mám tu druhý blog: ♥Klik♥

A Nakrmte mi potvůrky. Díky;)

Srpen 2011


Retro Brýle

30. srpna 2011 v 11:17 ankety
Líbí?? :)))

Kazatel

30. srpna 2011 v 11:09 Filmy ♥
Popis filmu:

KAZATEL, post apokalyptický sci-fi thriller, zasazený do alternativního světa - do světa zpustošeného staletími válek mezi lidmi a upíry.

Příběh se točí kolem legendárního Kazatele-bojovníka (Paul Bettany) z poslední Války upírů, který nyní žije v tajnosti mezi ostatními utiskovanými lidmi v antiutopických městech obehnaných zdmi, ve kterých vládne Církev. Když je jeho neteř (Lily Collins) unesena skupinou krvežíznivých upírů, Kazatel poruší svůj posvátný slib, aby se vydal na fanatickou výpravu a našel ji před tím, než z ní udělají jednu z nich. Na jeho tažení se k němu připojí přítel jeho neteře (Cam Gigandet), mladý šerif ze zapadákova s rychlou rukou na spoušti a bývalá Kazatelka-bojovnice (Maggie Q), která vlastní nadpozemské bojové schopnosti.
Trailer:
Moje Hodnocení: ****(Nejvíc 5)

Monte Carlo

30. srpna 2011 v 11:06 Filmy ♥
Romantická komedie o třech ženách na prázdninách v Paříži.
Trailer:
Moje Hodnocení: **** (Nejvíc 5)

Tereza Kerndlová-Přísahám

28. srpna 2011 v 20:48 videa♥♥
Kráásnej videoklip....

Satánek

28. srpna 2011 v 16:05 Filmy ♥
Popis Filmu:
Vincent Porel, úspěšný spolumajitel stavební firmy a jeho žena Chrystal čekají narození miminka. V den, kdy se potomek neodbytně hlásí na svět, se však Porelovi v práci stane nezvyklá příhoda. Do sídla firmy vletí neúspěšný architekt Simon, a přede všemi obviní Porela, že mu ukradl architektonický návrh. Ten ho prostě odbude a nechá vyhodit z budovy. Přesne v tom okamžiku však začíná Christale rodit. Porel se chystá jet do nemocnice a před vchodem do firmy srazí poníženého Simona autem. Simon umírá přesně v momentě, kdy se narodí Porel junior. Co však náhoda nechtěla, Simon se převtelí do Porelova syna. Začíná neúprosná bitva mezi milujícím a chápavým otcem a synem, do kterého vstoupil duch zneuznaného architekta.
Moje hodnocení: *** (Nejvíc 5)

Tomíík :))

28. srpna 2011 v 15:59 Tom Kaulitz♥♥♥
Ááááá nemám slov..Krásnej!!♥♥

Pád

28. srpna 2011 v 15:57 Knížky :P
Některým andělům je souzen Pád...Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé - v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného - a dává to jasně najevo -, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít.

Hlavně nezávazně :P

27. srpna 2011 v 15:57 Filmy ♥
Popis Filmu:

Kam se ten svět řítí?" Tahle otázka napadne snad každého, kdo pozná ústřední pár velmi originální romantické komedie hollywoodského veterána Ivana Reitmana. Vztah těchto dvou bytostí určují jen dvě věci - příležitostný sex a složitý soubor pravidel vzájemného koexistování, který by šlo shrnout dvěma slovy - hlavně nezávazně. To znamená: Žádná romantika, žádné randění, žádné předehry, žádné mazlení, žádná žárlivost, žádné lži, žádné výčitky a žádné společné snídaně. Jen čistý sex.
Trailer:
Moje Hodnocení: *** (Nejvíc 5)

Primal

27. srpna 2011 v 15:39 Filmy ♥
Trailer:
Moje Hodnocení: **** (Nejvíc 5)

Ulejvák

27. srpna 2011 v 15:35 hezke obrazky
Takhle vypadá náš každý den prázdnin... :DDDDDDDDD

Sucker Punch

27. srpna 2011 v 15:33 Filmy ♥
Popis filmu:
Sucker Punch" je epická akční fantasy, která nás zavede do světa živé imaginace mladé dívky, jejíž snový svět ji poskytuje útěk z temné reality. Nevázaná hranicemi času a prostoru je volná a může jít kamkoli, kam ji její mysl zavede a její neuvěřitelná dobrodružství stírají hranice mezi realitou a představivostí.

Byla zavřena do ústavu proti své vůli, ale Babydoll (Emily Browning) neztratila vůli přežít. Je odhodlaná bojovat za svou svobodu, spolu se čtyřmi dalšími dívkami - přímočarou Rocket (JenaMalone), ulicí protřelou Blondie (Vanessa Hudgens), vždy loajální Amber (JamieChung) a svéhlavou Sweet Pea (Abbie Cornish) - se pokusí utéct svému hroznému osudu a svým uchvatitelům, kterými jsou Blue (Oscar Isaac), Madam Gorski (CarlaGugino) a High Roller (Jon Hamm).

Dívky v čele s Babydoll se pustí do fantastické bitvy proti všem a všemu od samurajů až po hady, přičemž mají k dispozici virtuální arzenál. Společně se musí rozhodnout, co všechno jsou ochotny obětovat, aby zůstaly živé. S pomocí Wise Mana (Scott Glenn) jejich neuvěřitelná cesta - pokud bude úspěšná - je osvobodí.
Trailer:
Moje Hodnocení: *** (Nejvíc 5)

Poslední píseň

27. srpna 2011 v 15:29 Filmy ♥

Popis filmu:
Sedmnáctileté Veronica "Ronnie" Miller byl život obrácen na naruby od té doby, co se její rodiče rozvedli a otec se přestěhoval z New Yorku do Wilmingtonu v Severní Kaloríně. O tři roky později je stále naštvaná na odcizení svých rodičů a zejména na otce. Její matka rozhodne, že by bylo v zájmu všech aby za ním do Wilmingtonu na léto jela.

Ronnie otec je bývalý koncertní klavírista a pedagog. Žije poklidným životem na pláži u města, ponořený do vytváření uměleckých děl, které se stanou středobodem pro místní církve. Tento příběh, který se odehrává, je nezapomenutelný příběh o lásce v jejich nesčetných formách, první láska, láska mezi rodiči a dětmi.
Trailer:
Moje Hodnocení: ***** (Nejvíc 5)


Lady Gaga - Yoü And I (Official Video)

26. srpna 2011 v 12:46 Lady Gaga!♣
Ta se mě líbí...A hlavně ten videoklip... ♥♥Božíííí

Škola noci 7

26. srpna 2011 v 12:43 Knížky :P
Zoeyina duše se ocitá na onom světě roztříštěná na kusy, vyhaslá, pronásledovaná výčitkami svědomí. Její kamarádi se však nechtějí vzdát naděje, že se vrátí a a zachrání svět, v němž se schyluje k bitvě mezi pradávnými silami Světla a Temnoty. Stark je ochoten dokonce nasadit vlastní život, aby se za svou paní dostal tam, kam před ním ještě žádný bojovník nevstoupil. Stevie Rae mezitím v Tulse svádí soukromou bitvu s Temnotou i sama se sebou. Být velekněžkou červených mláďat totiž znamená spoustu zodpovědnosti navíc musí občas skrývat své city a střežit svá

Itachiho Příběh

22. srpna 2011 v 20:16 videa♥♥
Jáá s toho nemůžu... :DDD

Drsná sranda možna realita

22. srpna 2011 v 20:12 videa♥♥
Ooooooo tak to je hustý!!!
Selena

17. srpna 2011 v 11:48 Selena Gomez

rande s Natálií Sadness - Odpovedi pro navstevníky Aik Murczechy

14. srpna 2011 v 17:54 SeXperti :D
To taky trvá než si vytrhám chlupy na prdeli...:DDD A můžeš je ukázat na kameru??Ne to teda nemůžu :DDD A můžeš...Ne nemůžu..A můžeš??Ne nemůžu!Můžeš?N a tečka!! :DDDD

Alexander Rybak - "Fairytale

14. srpna 2011 v 17:52 videa♥♥
Ááááá na toto video nezapomenu..:)) Tato se mě tak šíleně líbila, když jsem ho poznala... ♥♥
Fenomén: Nejtlustší lidé světa a jejich těžké osudy

4. srpna 2011 v 17:15 videa♥♥


To je úlet: Šílený exhibicionista stál nahý v centru Londýna na vysokém piedestalu

4. srpna 2011 v 17:12 Informace
Eric Page na Trafalgarském náměstí.
Uměním se dnes dá nazvat téměř všechno. Odvážlivec Eric Page se rozhodl netradičním způsobem upozornit na projekt britského umělce a sochaře Antonyho Gormleye nazvaný "One and Other". Projekt se vyznačuje tím, že se lidé na několik hodin mohou stát živoucí sochou na londýnském Trafalgarském náměstí. Na podstavci známém jako "Fourth Plinth" se totiž nenachází žádná socha.
Eric Page to pojal vskutku odvážně. Většina lidí se totiž na podstavec postaví maximálně v nějakém komickém oblečení, ale Page tento záměr dovedl k dokonalosti. Jako správný exhibicionista se omotal pouze červeným boa z peří a na hlavu si nasadil výraznou růžovočervenou "ozdobu" z velikých ptačích per. Poté utvořil pomocí svého těla a látky velké žluté T jako Trafalgar a nakonec se odhalil celý a na podstavci stál kompletně nahý. ■
Odvážlivec Page v centru Londýna.
Zdroj:super.cz

Děkuju za návštěvu a zase někdy přijďte.... :)