Ahoj na tento blog už již nebudu chodit...Ale mám tu druhý blog: ♥Klik♥

A Nakrmte mi potvůrky. Díky;)

Červenec 2011

Gothic

22. července 2011 v 14:55 Informace
Emo, scene a další stlyly - 2

Moderní gothic style vznikl na začátku 80. let jako část punkové subkultury, která byla sama o sobě odmítnutím většiny společenských hodnot. Jeho rozšíření pomohla hudba a film, třeba film Vrána byl pro jeho rozmach doslova zásadní. Gothic ve svém počátku znamenal hlavně depresivní a ponurý životní styl, v současné době ho provází i určitý erotický nádech. Klasickou černou kůži doplnil v módě latex, odvážné střihy, unisexová móda. Gotici na jednu stranu nosí výrazné, až erotické oblečení, na druhou stranu ale často potlačují svou pohlavnost, muži oblékají sukně a korzety, lakují si nehty na černo, ženy zas oblékají kožené kalhoty a chodí ověšené řetězy.

Říct, kdo je dnes gotik, už je docela těžké. Symbolizuje ho hlavně snaha odlišit se, záliba v černém oblečení, specifický hudební styl, exhibicionismus, záliba v tajemnu, okultismu a (sexuální) magii.

Žhavý kandidát na vůni roku – parfém Justina Biebera

22. července 2011 v 14:49 Justin Bieber
Justin Bieber představuje svůj parfém
Parfém mladého kanadského zpěváka Justina Biebera byl uveden před necelým měsícem, ale již se ho prodalo za více než tři miliony dolarů (cca 52,1 milionu Kč).
Zpěvák parfém uvedl na trh teprve nedávno, 23. června. V den zahájení prodeje dokonce čekaly davy jeho fanynek celou noc před obchodem, aby se dovnitř dostaly jako první a co nejdříve zjistily, jakou vůni zbožňuje jejich miláček.

Čekání na parfém Justina Biebera

Nějakou dobu se parfém prodával jen v newyorské pobočce obchodu Macy's, ale je tak populární, že je již na nejlepší cestě stát se nejpopulárnější vůní celebrit roku.

"Parfém Someday je u našich zákazníků velmi populární a ze všech parfémů celebrit nejúspěšnější," říká prezidentka obchodního řetězce Terry Lundgren.

Analytička Karen Grantová dodává: "Pokud se parfému bude dařit tak dobře i nadále, bude nejprodávanější vůní navrženou celebritami roku 2011. Nic takového jsme neviděli od té doby, co Jennifer Lopez uvedla Glow a Britney Spears svůj parfém Curious."
Z úspěchu vůně budou mít radost i charitativní organizace, které Bieber podporuje. Část peněz z prodeje jeho vlastní značky totiž putuje na dobročinné účely.

A co ty, pořídila by sis vůni od Justina Biebera? A jaký parfém celebrit patří mezi tvé oblíbené?
Zdroj:krasna.cz


Něco o Scene

16. července 2011 v 21:56 Scene♥
Kde se vzalo scene?

Emo, scene a další stlyly - 4


Pro spoustu lidí je emo a scene totéž. Skutečným příznivcům scene stylu ale právě tohle srovnávání přijde absurdní. Scene totiž vzniklo jako reakce na temné a depresivní emo a má představovat veselí a radost ze života. Scene člověk je veselý, miluje společnost, rád se baví. Scene je radost ze života.

Co nosí scene?

Pokud bychom ho chtěli vyjádřit módou a vizáží, tak se scene lidičky rozhodně nebojí barev a experimentování s oblečením. Scene dovoluje mixovat v podstatě cokoli, všechny možné barvy, střihy, materiály. V celkovém outfitu jsou důležité doplňky, se kterými scene holky, a ani kluci, rozhodně nešetří. Náramky, sponky, barevné gumičky, prsteny, náhrdelníky, barevné tkaničky, čelenky, korále, pásky... Nic z toho nesmí správné scene girl chybět.

I u scene stylu je hodně populární piercing. Nosí se kroužky na rtu, holky hodně často volí pecku nad horním rtem, populární jsou i roztahováky do uší, které se mohou barevně skvěle sladit s oblečením.

Scene holky rády ukazují svou ženskost, rozhodně jim tedy v šatníku nechybí krátké sukně, ke kterým případně obléknou barevné nebo vzorované punčochy nebo legíny či nadkolenky.
Kalhoty, trička, mikiny, košile - pro ně platí jediné pravidlo, a to jsou barvy. Scene oblečení je pestré, plné animovaných vzorů a veselých motivů. Frčí i trička s infantilními animovanými postavičkami.

Na nohy nazouvají kecky, baleríny nebo podpatky, které ještě víc podtrhnou jejich ženskost.

Protože scene znamená i originalitu, hodně scene lidiček si své oblečení a doplňky vlastnoručně upravuje a dotváří, nebo si vyrábějí i vlastní doplňky.

Scene příznivci se také rádi fotí s různými hesly a vzkazy napsanými na rukou. Posílají tak třeba vzkazy svým přátelům a partnerům o tom, jak je milují. Ti jim pak stejnou formou odpovídají.

Scene líčení je podobné emo stylu, základem je výrazná linka. Líčení není ale tak temné, holky se nemusejí bát ani výrazných barviček. Výsledek by měl ale působit žensky, hodně scene holek proto sahá i po umělých řasách.

tím, co na scene lidech upoutá nejvíc, je rozhodně účes. Podobně jako u emo, i scene holky a kluci nosí patku na stranu, zbytek vlasů mají ale natupírované nahoru a na hlavě si vytváří pomocí žehličky a hřebenu hodně objemný rozcuch. Pro holky jsou typické různé sponky a barevné čelenky. Vlasy si také zdobí tenkými barevnými pramínky, kraluje tyrkysová, růžová nebo černobílá.
A tady jsou účesy:

Zdroj:krasna.cz


Milka slon

16. července 2011 v 21:50 hezke obrazky
Lepší než kráva...Nemyslíte?? :DDDD

Skitles

16. července 2011 v 21:48 hezke obrazkyPapoušci

13. července 2011 v 19:28 hezke obrazky

Fotka

11. července 2011 v 11:05 Scene♥
Ty účesy jsou dokonalý prostě!!!Takový bych chtěla taky no... :)


Mandrage - Frantiskovy lazne

11. července 2011 v 10:56 videa♥♥
Luxus!!!♥♥

Rybičky48 - Agáta

11. července 2011 v 10:55 videa♥♥
Co na to říkáte??

Victorii Beckham se konečně narodila holčička. Jméno zatím nemá

11. července 2011 v 10:47 Celebrity
Victorii Beckham se konečně narodilo miminko. Je to holčička, kterou si matka hodlá oblékat jako malou princezničku.
Bývalá popová hvězda a nynější módní návrhářka a její manžel, fotbalová hvězda David Beckham, přivítali na svět v neděli v 7:55 ve městě Los Angeles dalšího potomka - první holčičku. Váží 3,10 kg a narodila se v nemocnici Cedars-Sinai. Jméno zatím nebylo ohlášeno.

"Brooklyn, Romeo a Cruz se strašně těší až přivítají jejich novou sestřičku," řekl mluvčí Beckham Jo Milloy.

"Samozřejmě, když už máte tři kluky, trochu očekáváte i dalšího. Zjištění, že se nám narodí holčička, bylo trochu překvapení. Jsme hrozně moc nadšení," řekl David (36) po tom, co bylo oficiálně ohlášeno, že je Victoria těhotná.


Dva dny před porodem byl David Beckham na přivítání Prince Williama a Catherine ve Spojených státech. Na listině hostů napsaný sice nebyl, na večírku však byl. Podváděj jako Beckham?

Oblečený v černém obleku s modrou kravatou se účastnil bez své manželky Victorie. "Opravdu chtěla moc přijít, je teď ale hrozně unavená. Oba vás moc pozdravuje." řekl Beckham Williamovi, omlouvaje tak Victorii, která očekávala porod každou chvílí.

Kde je Lady G. hezčí?

11. července 2011 v 10:44 Lady Gaga!♣
Číslo 1
Číslo 2

Číslo 3


Vincent Tomas

10. července 2011 v 16:01 Celebrity
Tento klučina je z kapely US5.....Je to nejhezčí kluk v kapele..♥♥ Tady je jejich videoklip:

Jsem číslo čtyři

4. července 2011 v 10:55 Filmy ♥
Popis Filmu:Tři lidé zemřeli. Kdo bude číslo čtyři? D.J. Caruso ("Oko dravce", "Disturbia") předvádí thriller plný akčních scén o výjimečném teenagerovi Johnu Smithovi (Alex Pettyfer), který je uprchlíkem a utíká před nemilosrdným nepřítelem, který ho chce zničit. John mění svou identitu, pohybuje se z města do města spolu se svým ochráncem Henrim (Timothy Olyphant). Pořád je tím novým dítětem, které nemá žádná pouta ke své minulosti. V malém městě v Ohniu, které nyní nazývá svým domovem, naráží John na nečekané události, které změní jeho život - na první lásku (Dianna Agron), mocné nové schopnosti a spojení s ostatními, kteří sdílejí jeho neuvěřitelný osud.
Trailer:
Moje Hodnocení: ***** (Nejvíc 5)

Děkuju za návštěvu a zase někdy přijďte.... :)