Ahoj na tento blog už již nebudu chodit...Ale mám tu druhý blog: ♥Klik♥

A Nakrmte mi potvůrky. Díky;)

Červen 2011Zemi v pondělí těsně mine asteroid

25. června 2011 v 15:23 Informace
Asteroid o průměru zhruba dvacet metrů, který astronomové zpozorovali teprve před několika dny, proletí v pondělí těsně kolem naší planety. Podle odborníků se Zemi přiblíží 23krát více, než je od ní vzdálen Měsíc.
Ilustrační foto
Vesmírný kámen, pojmenovaný 2011 MD, objevili ve středu robotickým teleskopem astronomové v Novém Mexiku. Podle expertů proletí v pondělí odpoledne nad jižní částí Atlantského oceánu. Právě v tomto okamžiku se ocitne zhruba jen 12 tisíc kilometrů od zemského povrchu.

Průlet nebude z Evropy vidět

Průletem vytvoří jasné světlo, které bude pozorovatelné i menšími teleskopy, nikoli však z Evropy, upozornil v pátek deník The Daily Telegraph.
Schéma průletu asteroidu kolem Země
Schéma průletu asteroidu kolem Země


Asteroid 2011 MD se podle klasifikace astronomů v zásadě rozměry řadí mezi malá vesmírná tělesa, což znamená, že zemská gravitační síla bude schopna změnit dráhu jeho letu. "Orbitální analýza ale vyloučila, že by mohl zasáhnout Zemi," ujistila NASA. "Jsme si jisti, že nás mine. A i kdyby se dostal až do atmosféry, většina jeho hmoty by shořela - snad až na pár meteoritů," dodala britská odbornice Emily B.
Pozornost vesmírných nadšenců se však již nyní upírá hlavně k začátku listopadu, kdy má oběžnou dráhou Měsíce asi 323 tisíc kilometrů od Země proletět mohutný asteroid 2005 YU55 o průměru 400 metrů a o váze několika miliónů tun. Půjde patrně o největší vesmírné těleso v dějinách, které se ocitne tak blízko Zemi.


Vzdálená černá díra spolkla hvězdu velikosti Slunce

18. června 2011 v 19:44 Informace
Vědcům se podařilo stát se svědky pohlcení hvězdy černou dírou ve vzdálenosti 3,8 miliardy světelných let. Jasný záblesk gama záření zaznamenal satelit Swift v souhvězdí Draka. Vizualizace pohlcení hvězdy černou dírou
Nejprve si vědci mysleli, že to byl typický "výbuch" gama paprsků z kolabující hvězdy, ale bližší zkoumání odhalilo něco daleko zajímavějšího.
Zdrojem tryskající energie byla hvězda přibližně velikosti Slunce, kterou polykala černá díra miliónkrát větší. Tato událost pojmenovaná Sw 1644 57 přišla z centra galaxie téměř čtyři miliardy světelných let od Země.
"Výbuch vytvořil obrovské množství energie na docela dlouhou dobu, dokonce ještě dva a půl měsíce po začátku," řekl Joshua Bloom z University of California v Berkley.

Jeden vír směřoval k Zemi

"A to proto, že když černá díra trhá hvězdu na kusy, masa se víří okolo jako voda padající do odpadu. A tento vířivý proces stále vytváří spoustu energie," dodal Bloom.
O objevu informoval časopis Science. Bloom, který je členem mezinárodního týmu, řekl, že tato destrukce hvězdy se zdá být ale jen jednorázovou záležitostí.
"Podobný jev se může stát také v naší galaxii, kde černá díra tiše sedí v centru a příležitostně brblá a škytá, když spolkne trochu plynu," popsal Bloom.
Rotující černá díra při polykání a trhání hvězdy vytvořila dva víry, z nichž jeden směřoval podle vědců přímo k Zemi.67. díl ONE MAN SHOW - Pokračování videa Kazmova napadení Rytmusem!

13. června 2011 v 16:18 videa♥♥

Stream.cz

Moje tapetka

8. června 2011 v 18:51 PoZaDi!
My tapetka kterou jsem udělala.... :)
Šílený průšvih vítěze SuperStar Adamce: Dnes nedorazil na vysílání na Novu, čeká ho tvrdá pokuta

6. června 2011 v 16:40 Superstar 2011

Vítěz Česko Slovenské SuperStar Lukáš Adamec (24) zmizel. Nevěděli o něm přátelé ani vedení Novy. Adamec měl být dnes ráno hostem Snídaně s Novou. Na vysílání ale nedorazil. Produkce byla jak na trní. Nikdo mladého talentovaného zpěváka nemohl sehnat. Měl vypnutý mobilní telefon a sám produkci nekontaktoval.
"V noci nám řekl, že jde na chvilku domů a od té doby se mu nemůžu dovolat," řekla produkční SuperStar Lucie Juráčková. Nakonec se ale Lukáš Nově ozval až po desáté hodině ranní. Prý byl velmi unaven a musel spát.
Superfinále ČeskoSlovenské SuperStar skončilo v neděli krátce po jedenácté hodině v noci. Následovala afterpárty, kde byli přítomni všichni finalisté i vedení Novy. Lukáš se zdržel jen necelou hodinku a zmizel. Slíbil, že si jen na chvíli odpočine a vrátí se.
Čekali na něj novináři, reportéři i fanoušci. Marně. Adamec se již nevrátil a od té doby o něm nikdo nevěděl. Na dnešek má nasmlouvanou řadu rozhovorů, má povinnosti vyplývající z vítězství.
Zpěvák v soutěži vyhrál dva a půl miliónu korun, ale již nyní si z výhry bude zřejmě muset odkrojit. Za to, že dnes ráno nedorazil do Snídaně s Novou, ho čeká pokuta. "Něco takového ve smlouvě je, ale ještě jsme to neřešili," dodala produkční SuperStar Juráčková.
Lukáš Adamec má na Nově pěkný průšvih.

Martin Harich: V SuperStar skončil čtvrtý, ale chová se jak vítěz

5. června 2011 v 20:16 Superstar 2011
Leoš Mareš a Martin Harich
Mladý finalista letošní SuperStar Martin Harich už je ze soutěže venku. Skončil až na čtvrtém místě, ale zjevně to nebere příliš na vědomí. Ze všech finalistů má totiž největší hvězdné manýry.
"Martin si zřejmě začal sám o sobě i myslet že je nejlepší. To, co předvádel občas v zákulisí bylo neuvěřitelné," popisuje Harichovo chování zdroj z produkce TV show. " Ještě, že už je konec, protože s Harichem to bylo skutečně k nevydržení. Když vypadnul, tak to dokonce někteřím lidem ze stabu se ulevil," dodává.
Jenže hvězdné manýry u mladého zpěváka neskončily u nevypočitatelného chování v zákulisí. "Martin měl domluvenou schůzku v studiu spolu se šéfem hudebního vydavatelství Universal na Slovensku, což je jeden z nejmocnějších lidí v hudebním byznyse. Jenže Harich ho v klidu nechal přes půl hodiny čekat " popisuje další Harichův exces jeden z dalsi zdroj.
Agentura zastupující finalisty letošní SuperStar se odmítla k těmto informacím vyjádřit. ■

Vyostřené finále SuperStar: Do války zasahují i slovenští politici!

5. června 2011 v 20:15 Superstar 2011
Lukáš Adamec a Gabriela Gunčíková.
Takhle semknuté Slovensko snad už dlouho nebylo! Tamní noviny, veřejnost a dokonce i někteří politici již dali hlavy dohromady a rozhodli se, že veřejně ukáží, jací jsou vlastenci. A vše způsobila jen jediná Češka. Finalistka Česko Slovenské SuperStar Gabriela Gunčíková (17) zvládla to, co nedokázali ani Maďaři. Celé Slovensko se totiž rozhodlo semknout a svými hlasy ji přesunout na post dvojky soutěže.
Přestože Čechy ani moc netrápí, jestli v ostře sledované pěvecké soutěži vyhraje Češka Gabriela Gunčíková nebo Slovák Lukáš Adamec (24), naší východní sousedé se rozhodli pojmout podporu Adamce jako otázku národní cti. Slovenské noviny již dva dny v kuse lživě informují o tom, že má Gábina nad Lukášem převahu několika set hlasů. Tamní nejčtenější deník dokonce na titulní stránce svého periodika mobilizuje Slováky falešným sdělením: "Slovensko, poplach! 48 hodín před finále vede Gunčíková!" Skutečnost je ale podle našich informací právě opačná.
Do vražedného boje proti Gunčíkové se zapojil dokonce i primátor Košic Richard Raši, odkud pochází Adamec. "Budu tě s tisícovkami dalších podporovat z amfiteátru a sám ti odešlu sto hlasů," slíbil mu bývalý slovenský ministr zdravotnictví.

Média si dokonce dala tu práci a vymyslela pět důvodů, proč by měl vyhrát právě Adamec. A jsou to opravdu bludy. Jedním z bodů je totiž to, že ho miluje česká rockerka Helena Zeťová. V dalším se naváží do faktu, že Gábina je o sedm let mladší než Slovák a tudíž není na tak velké vítězství připravená.
Už v minulém ročníku mezinárodní SuperStar na rozdíl od Slováků Češi dokázali, že dokonale pochopili, o čem je celá soutěž. A sice o nalezení nejlepšího zpěváka obou národů. A mnozí jsou bez ohledu na místo narození a pobytu přesvědčeni o tom, že Gunčíková svými kvalitami Adamce naprosto převyšuje. ■


Škola noci-postavy

3. června 2011 v 14:45 videa♥♥
Kdo čte tak tady máte jak vypadají postavy ze školy nociŠeps a Kolečkářová o vztahu

3. června 2011 v 14:24 Superstar 2011

První láska v Česko Slovenské SuperStar, která by přežila konec soutěže? Zdá se, že vztah mezi Michalem Šeptem a Alžbětou Kolečkářovou by to mohl dokázat.
V úterním on-line rozhovoru se čtenáři TN.cz ptali Alžběty a Michala, jak si představují svou společnou budoucnost. A oni svou odpovědí všem vyrazili dech! "Až to bude možné, vezmeme se," řekli oba svorně a Bětka dodala: "Náš vztah bereme fakt vážně."
Problém ale zatím je, že Michal není plnoletý, a proto budou muset Romeo a Julie ze SuperStar na svůj sňatek čekat. Zatímco o svatbě mají oba jasno, děti ještě rozebírat nechtěli. Momentálně musí vyřešit problém se vzdáleností mezi jejich domovy. Zatímco Alžběta totiž pochází z Moravy, Michal je z Trutnova. Ani to ale prý pro milence nebude problém. "Hele v pohodě. Když se někdo miluje, tak láska hory přenáší. Budeme se v dojíždění za sebou střídat," řekl Michal.


The Black Eyed Peas - Don't Stop The Party

2. června 2011 v 16:57 videa♥♥
Co říkáte na tuto písničku??Podle mě je to nejlepší písnička kterou jsem slyšela od Black Eyed Peas.. :)

Děkuju za návštěvu a zase někdy přijďte.... :)