Ahoj na tento blog už již nebudu chodit...Ale mám tu druhý blog: ♥Klik♥

A Nakrmte mi potvůrky. Díky;)

Květen 2011

ZE ZÁKULISÍ: První rozhovor s Michalem a postupujícími finalisty

31. května 2011 v 13:24 Superstar 2011

Michal Šeps vypadl těsně před Grandfinále. Pro všechny fanoušky jsme natočili rozhovor bezprostředně po skončení dnešního vyřazování.
Michal Šeps zůstane věrný reggae a doufáme, že už brzy si budeme moci koupit jeho desku. Svěle se popral se všemi styly, které na něj Česko Slovenská SuperStar nastražila a získal si vaši obrovskou podporu. "SuperStar byla skvělá zkušenost," říká Michal Šeps.

Vítězka soutěže s písní Nevzdávám - Klára

28. května 2011 v 18:31 Superstar 2011

Soutěž, ve které jste měli po svém přezpívat společnou píseň finalistů SuperStar Nevzdávám, vyhrála čtrnáctiletá Klára ze Znojma.
Song Nevzdávám se vám dostal hluboko pod kůži. Všichni fanoušci SuperStar jej slýchají každé vyřazovací pondělí. Soutěž, ve které jste měli přezpívat oblíbenou píseň, se zúčastnily převážně holky. Nejlepší z nich byla Klára ze Znojma, která se za odměnu vydá na VIP večírek Česko Slovenské SuperStar. Gratulujeme!

Zdroj: superstar.tv

Finalisté SuperStar relaxovali v ZOO

28. května 2011 v 18:29 Superstar 2011
Miro Šmajda: Chození s Markétou Konvičkovou je podvod!

25. května 2011 v 18:02 Superstar 2011
Stříbrný finalista první řady Česko Slovenské SuperStar vysvětlil, jak se to ve skutečnosti má s jeho vztahem! Představte si, že Miroslav Šmajda a Markéta Konvičková spolu vůbec nechodí a ani nikdy nechodili!


Miroslav Šmajda (22) je hodně naštvaný na management jeho kolegyně ze Superstar Markéty Konvičkové (17), který se kvůli propagaci mladé zpěvačky neštítil zneužít jeho jméno.
Management zašel tak daleko, že všem rozesílal fotky, které měly dokazovat, že spolu mají vztah. Miro sice proti Markétě nic nemá, ale on je prostě bohém, kanec a spermoň a prostě se nemůže vázat jedním vztahem …
Markéta Konvičková (17) se k podrazu své agentury nijak nevyjádřila, ale asi jí to bylo docela příjemné, když si její kamarádky mysleli, že chodí s krasavcem Mirkem. Jenže kdo s čím schází …
A který server ihned vyslovil domněnku, že vztah Šmajda a Konvičková je jen marketingový tah? Přece ShowBiz.cz! Tak to byla reklama, ale vážně … to byl hnus tohleto, co udělala Markéta Mirkovi! :-)

Scalexova gilotina: Fanynky Haricha v soutěži neudržely. Proč skončil čtvrtý?

24. května 2011 v 13:34 Superstar 2011
Martin Harich
Tolik rozmazaných šminek ještě nikdy v jedné hale pohromadě nebylo. Zasloužil si Martin vypadnout?
A je to. Máme finálovou trojici v SuperStar. Pro mnoho fanynek ale tato trojice má obrovskou vadu: není v ní Martin Harich. Tento usměvavý sympaťák skončil na čtvrté příčce. On sám toho nelituje, je to hezké umístění a v soutěži se předvedl dostatečně na to, aby o něm lidé věděli a aby byl zviditelněný pro svoji další kariéru. Možná si nezasloužil vypadnout a mohl postoupit, ale v této fázi soutěže už na tom opravdu tolik nezáleží. Čtvrté místo není žádná prohra.

Když si Leoš Mareš dopřál vtípek s Lukášem a Gábinou coby adepty na vyřazení, asi málokdo věřil tomu, že by skutečně někdo z těchto dvou šel ze hry. Ten, koho porota tolik chválí a kdo skoro v každém kole podá dobrý výkon, většinou v soutži vydrží dlouho. Navíc jejich fanouškovské základny jsou stabilnější a nejspíš i movitější, a tudíž od nich plyne slušné množství hlasů. Martin měl problém v tom, že oslovuje fanynky, jejichž kredit na mobilu není neomezený. To může být jeden z důvodů pro jeho vyřazení.
Ten hlavní důvod, proč je Martin ze hry, se ovšem jmenuje Michal Šeps. V soutěži se drží sám sobě navzdory, nejraději by skončil, ale SMSky ho stále drží ve hře. A v jedné internetové diskusi padl i velmi uvěřitelný názor, proč tomu tak je. Michal totiž sbírá hlasy od různých skupin s různou motivací. Zatímco Harichovi, Gunčíkové a Adamcovi chodí primárně hlasy od jejich příznivců, Šepsovi posílají hlasovací SMSky:

- lidé, kteří mu fandí a Michalův projev se jim líbí
- lidé, kteří fandí reggae a spřízněným záležitostem
- lidé, kteří kouří marihuanu a líbí se jim, že Michal svým způsobem podporuje snahu o její legalizaci
- lidé, kteří mu nefandí, vidí, jak se v soutěži trápí, ale posílají mu hlasy, "aby si to tam hezky vyžral až do konce"
- lidé, kteří si přejí, aby pěveckou soutěž na komerční televizi vyhrála tak nekomerční osobnost
- lidé, kteří fandili Alžbětě a přejí jí a Michalovi, aby získali finanční výhru

A možná bychom našli ještě další důvody pro posílání hlasu. Každopádně je vidět, že Michalova kontroverzní osobnost skutečně může sbírat hlasy u naprosto odlišných skupin lidí se zcela rozdílnou motivací. Velmi by mě zajímalo, jestli mu hlasy budou stačit i na účast ve finále nebo na vítězství. V naprosté většině světových SuperStar totiž kontroverzní osobnosti vypadly v průběhu klání a na hlavní příčky nedosedly. Bude Michal první takovou SuperStar proti své vůli?

Zbyla poslední věc, na kterou při nácvicích nezbyl čas, a to je návštěva logopeda. Martin by rozhodně neměl tuhle svoji chybu nechat plavat - jeho šišlaní je velmi nepříjemné jak v angličtině, tak ve slovenštině (vyskytuje se přitom skoro výhradně jen při zpívání - když Martin mluví, nešišlá). Pak už stačí jen najít dobrého producenta a vedle rockového Mira Šmajdy obohatí slovenskou scénu i pop-rockově změřený Martin Harich. Myslím, že má velký potenciál nezapadnout.


Finalisté zavítali na výstavu ABBAWORLD!

22. května 2011 v 11:02 Superstar 2011

Výstava zavedla soutěžící na cestu uměleckým i osobním životem členů jedné z největších ikon hudební historie. A dokonce si mohli zazpívat a zatančit s postavičkami ABBA. O zábavu bylo rozhodně postaráno!

Výstava zavedla soutěžící na cestu uměleckým i osobním životem členů jedné z největších ikon hudební historie. Měli možnost zhlédnout dosud nikdy neodvysílaný obrazový materiál a rozhovory, koncertní kostýmy, fotografie a osobní předměty Bennyho, Björna, Agnethy a Fridy. Mohli si dokonce zazpívat a zatančit s postavičkami členů skupiny ABBA a vytvořit si fotografie.Skandál v Superstar: Erotické foto Simony Feckové!?

20. května 2011 v 14:26 Superstar 2011
S údajnými intimními materiály účastníků letošní Superstar se snad roztrhl pytel! Do naší redakce doputovala fotografie, jejíž majitel tvrdí, že osoba, která na ní pózuje, je finalistka Česko Slovenské Superstar Simona Fecková (21)!
Slovenská účastnice Simona Fecková (21), která vypadla ve třetím finále, zaujala porotu i diváky svým hlubokým hlasem, ale její talent v konkurenci lepších zpěváků bohužel neuspěl.
Mladá zpěvačka by však v budoucnu mohla zaujmout ještě něčím jiným, než jen vyspělým hlasem - a to dokonalým tělem! Fotografie, na níž má být údajně právě Simona Fecková, totiž dokazuje, že slovenská kráska je nejen nositelkou zvučného hlasu, ale také majitelkou těla, jenž je jak dělané pro přehlídky spodního prádla.
Sexuání dračice Simona Fecková by si měla dobře rozmyslet, co teď hodlá dělat! Vzorem by jí mohla být Monika Bagárová, která se po skončení Superstar živila také spíše svým vzhledem a tělem. Rytmus, který kdysi utrousil trapnou poznámku o "Fuckové", teď bude nad její fotkou slintat
Pokud by se opravdu jednalo o Simonu Feckovou, tak by nešlo o první kauzu erotických fotek v letošní Superstar. Ovšem proti údajným pornofotkám její kolegyně Anety Salačové je tohle přece jenom slabá káva. Simona by měla zapátrat ve své paměti a vzpomenout si "před kým" se to vlastně tenkrát fotila …

„Doktor“ Rytmus tvrdí: Michal Šeps má blechy!

20. května 2011 v 14:23 Superstar 2011
Právě jsme dostali zprávu, že finalista Česko Slovenské Superstar Michal Šeps (16) má blechy! Rapper a porotce stejnojmenné soutěže Rytmus (34) totiž po důkladném vyšetření prohlásil, že mladý zpěvák (a jeho nový úhlavní nepřítel) má "blchy zajebané v hlavě"! Fuj, to musí být strašná choroba!
Rytmus (34) opět dokázal, že nesnese, když jej někdo kritizuje nebo s ním nesouhlasí. A když jej uráží nějaký vyhulený rastaman, tak to si nenechá líbit dvakrát. Při nejbližší příležitosti mu to taky dal pořádně sežrat.

V jednom pořadu, v němž si Rytmus zkoušel jakýsi vůz, doslova řekl: "Na takovém autě se vozí Šepsovy blechy, co má zajebané v hlavě!" Tak a to, co si všichni jen mysleli, bylo venku!
Michal Šeps má, co si zasloužil! Dovolil si totiž něco "nehorázného" - tvrdil, že Rytmus jako rapper nemá právo hodnotit cizí zpěv. A to si k Rytmusovi nesmí nikdo dovolit … to by nešlo tohleto!
Jsme jen zvědaví, jak bude na tuto nejapnou poznámku reagovat sám Michal Šeps v příštím finálovém kole. A co na toto šokující zjištění samotná produkce show Česko Slovenská Superstar? Nebude muset před přímým přenosem nechat vydesinfikovat celou halu proti těm Šepsovým blchám?

Pozvánka na autogramiádu v Praze a Brně

17. května 2011 v 15:55 Superstar 2011

Připravte se, už brzo se můžete setkat se všemi dvanácti finalisty Česko Slovenské SuperStar. Podívejte se na speciální pozvánku, kterou jsme natočili jenom pro vás!
Finalisté SuperStar se vás rozhodli odměnit za přízeň a podporu. Nezapomenutelným zážitkem bude kromě autogramiády taky koncert, který nesmíte propásnout. Přijďte se osobně setkat se svými favority!

AUTOGRAMIÁDA PRAHA:


Kde: Galerie Harfa
Kdy: v sobotu 21. května
Čas: 16:00 hodin


AUTOGRAMIÁDA BRNO:

Kde: Nákupní a zábavní centrum Olympia
Kdy: v sobotu 28. května
Čas: 16:00 hodin

Česko Slovenskou SuperStar opustil Petr Ševčík!

17. května 2011 v 15:51 Superstar 2011
ŠESTÉ FINÁLE: Petr Ševčík
Česko - slovenské pecky od Lucie a Elánu prověřily poslední pětici finalistů SuperStar. Rytmus by vyřadil Šepse, Habera Ševčíka, stejně jako Gábina Osvaldová a Zeťová dala Černého Petra Michalu Šepsovi.
Rytmus má jasno. Velký palec nahoru a statut favorita od něj včera získal Lukáš Adamec. Ostatní se ale do starých pecek také pořádně opřeli. Gunčíková, Šeps, Adamec a Harich si vyzpívali postup do dalšího kola, ve kterém zazní pecky skupin ABBA a Queen.

SuperStar na bobové dráze

15. května 2011 v 10:47 Superstar 2011

SuperStáří finalisté si to nerozdavají jen na podiu. Ve čtvrtek mezi sebou závodili i na bobové dráze. Budou se výsledky sportovního souboje shodovat s těmi hudebními?
Celé odpoledne se SuperStar na bobové dráze bezvadně bavili. Jízda na bobech je dokonce vyprovokovala i k malému souboji, kdo z nich téměř kilometrovou trať projede v nejkratším čase.
Tady máme výsledky:

1. místo: Gábina Gunčíková s časem 1:02
2. místo: Lukáš Adamec s časem 1:04
3. místo: Martin Harich s časem 1:06
3. Michal Šeps s časem 1:06
4. místo: Petr Ševčík 1:13

Finalisté hudební zábavné show se však ani nevyhnuli karambolům. Martin Harich na konci dráhy dokázal vykolejit Gábinu Gunčíkovou. To to však vzala s úsměvem.

Zdroj: krasna.cz

SUPERSTAR! BOJ MEZI POROTCI! Osvaldová nesnáší Rytmuse! Napsala 12stránkový text!

15. května 2011 v 10:40 Superstar 2011
Rytmus a Osvaldová
Porotkyně Česko Slovenské SuperStar to pořádně nandala svému kolegovi z poroty Patrikovi "Rytmusovi" Vrbovskému. Napsala písničku o svém vztahu k němu. A není toho málo. Text má 12 stran!

Gábina Osvaldová je v soutěži už několik let známa, jako porotkyně s mimořádně sarkastickými poznámkami. Téměř nikdo není schopen její výroky kontrovat. Dokonce i známý provokatér Rytmus se o to párkrát pokoušel, ale většinou pohořel.

Osvaldová se s Rytmusem, před právě probíhajícím ročníkem SuperStar, neznala. Stačilo pouhých pár měsíců a kontroverzní slovenský raper ji zaujal natolik, že se rozhodla napsat o něm text.
Pro server cas.sk Osvaldová přiznala, že se jí lidé často ptali, zda nechce napsat text pro nějakého rapera. Nakonec porotkyně nenapsala text pro rapera, ale o raperovi. A rovnou o tom nejkontroverznějším. O svém kolegovi z poroty, Rytmusovi.

"Měla jsem po nocích dlouhé výlevy a napsala jsem, co bych mu přibližně chtěla říct," svěřila se Gábina pro slovenský server.
"Jsou to moje názory na něho a nikomu je ukazovat nebudu, neukázala jsem je ani jemu," ukončila porotkyně debatu na téma, zda dá někdy 12stránkový text k dispozici.

O obsahu můžeme jen spekulovat, ale proč by porotkyně tajila text, ve kterém Rytmuse chválí?

Rytmusovo nejtrapnější vystoupení

15. května 2011 v 10:37 Rytmus

Tentokrát to Rytmus se svojí "vtipností" řádně přehnal. Nenadchl ani Tinu, ani diváky. Zvyklý na bouřlivý potlesk, tentokrát mu zatleskalo jen pár věrných.
Na tohle vystoupení nebude Rytmus určitě rád vzpomínat. Na slovenské velké ceně kulturistiky zpíval s Tinou písničku Pribeh. Takřka romantickou skladbu však ale zazdil svými urážkami a vulgaritou.
Už začátek vystoupení naznačoval, že to bude průšvih. Po uvedení moderátorem Sajfem jim nikdo nezatleskal. Rytmus to však jen tak nepřešel ale vyprovokovalo ho to k tomu, aby písničku sprostě přetextoval.

Byl to momentální nápad a pořádně zaskočil i Tinu, která se začala chvílemi ztrácet v textu. Není divu, že si oba řádně oddechli, když odcházeli z podia.

Rytmus sám sebe v přetextované písničce nazval "vyjebaným blbcem". Nazval sám sebe tak, jak asi musel připadat spoustě zaskočených diváků v publiku.

Láska a SuperStar: Kdo s kým měl techtle? A jak to dopadlo?

12. května 2011 v 18:58 Superstar 2011
Šeps a Kolečkářová
SuperStar svědčí lásce. Pěvecká soutěž ve všech odvysílaných řadách sblížila obrovské množství párů.
V každé řadě SuperStar vznikají spousty vztahů. Někteří lidé si padnou do oka, jiní k sobě pociťují antipatii. Občas dojde na pořádnou ponorkovou nemoc, občas to zase pořádně zajiskří a vznikne třeba i partnerský vztah. Není divu, semifinalisté a finalisté spolu bydlí na hotelu, mnohdy daleko od svých domovů a rodin, tráví spolu takřka všechen čas a společně prožívají velmi intenzivní zážitky. A něco takového je doslova živnou půdou, na níž může vyrůst láska.

Asi žádnému divákovi SuperStar neuniklo, že dva účastníci soutěže se opravdu hodně sblížili. Michal Šeps a čerstvě vypadlá Alžběta Kolečkářová k sobě našli cestu poměrně záhy. Láska k podobné muzice, obdobné názory a příklon k alternativní kultuře je svedly dohromady, a z počátečního jiskření se vyvinul opravdový vztah. Ale to už dobře víte, informovali jsme vás o tom už v několika článcích.

To ale není vše. Je to jen několik dní, co další dva vypadlíci ze SuperStar - Martin Kurc a Simona Fecková - oznámili, že i oni jsou více než jen kamarádi ze stejné soutěže. Jejich vztah je sice velmi čerstvý a čas ho ještě trochu musí prověřit, ale zatím to vypadá víc než dobře.

SUPERSTAR: Simona Fecková a Martin Kurc
Zdá se, že SuperStar lásce přeje. A abychom vám dokázali, že tomu tak opravdu je, podívali jsme se i na další řady SuperStar a zjistili, že vztahů tu vzniklo ještě více.

Monika a Ben

SUPERSTAR: 4. Finálový večírek - Bagárová, Cristovao

Oba byli v minulých týdnech hosty v pondělních vysíláních aktuální řady Česko Slovenské SuperStar. Monika Bagárová a Ben Cristovao jsou asi nejkrásnějším párem, který v SuperStar vznikl. Oba příjemní a nekonfliktní mladí lidé, kteří nešetří úsměvem ani na veřejnosti, natož v soukromí. Ačkoli na nejvyšší příčku v soutěži nedosáhli, sami pro sebe jsou asi tou nejlepší výhrou.
Markéta a Miro

Markéta Konvičková, Miro Šmajda

Zúčastnili se minulé řady SuperStar, byli výborní kamarádi, ale to, že je mezi nimi něco víc, v sobě objevili až letos na přelomu zimy a jara. Markéta "Konvička" Konvičková a Miro Šmajda toho mají společného více než jen barvu vlasů. Jen s časem je to trochu na štíru, protože každý je z jiné republiky a oba mají spoustu koncertů, nahrávání a dalších povinností. Přesto se snaží volný čas využít pro vzájemné setkávání a posilování svého vztahu.

David a Tereza

David Spilka a Tereza Najdekrová

Tereze Najdekrové ze třetí české SuperStar byl vyčítán trochu odosobněný zpěv a měla přezdívku Ledová královna. Ale jak už to tak bývá, i v ledových královnách tepe žhavé srdce a to Terezino objevil stříbrný účastník třetí řady Česko hledá Superstar - David Spilka. Své soukromí si ale hlídají a bulvární plátky informacemi o svém vztahu příliš nekrmí.

Petr a Gabriela

Petr Bende a Gába Al Dhábba

Ne, nedávejte podle křestních jmen dohromady Ševčíka s Gunčíkovou, tohle je bývalý vztah trochu staršího data vydání. Zalíbení k sobě před časem našli i Petr Bende a Gabriela al Dhábba - oba z druhé řady české SuperStar. Láska jim ale příliš dlouho nevydržela, Petr si po rozchodu našel novou partnerku, se kterou už je dnes ženatý a vychovává svého prvního potomka
Petra a Jan

Česko hledá Superstar - 2004 - Petra Páchová

Národ si ji dodnes pamatuje jako Zlatušku. Petra Páchová z první české SuperStar také poznala lásku na pódiu SuperStar, ovšem v tomto případě se nejednalo o nikoho ze soutěžících. Do oka si padli s Honzou Lstibůrkem, baskytaristou ze skupiny, která zpěváky v soutěži doprovázela. Petra se dnes zpívání věnuje jen okrajově, ovšem to, že se nyní jmenuje Lstibůrková, jasně dokazuje, že láska z úplně první SuperStar přežila až do dnešních dnů.

SUPERSTAR RYTMUS: Jsi NICKA, vzkázali mu diváci!

12. května 2011 v 18:49 Superstar 2011
Rytmus
Angažovat Rytmuse do poroty hudební show Česko Slovensko hledá SuperStar byla chyba! Kdyby nemluvil sprostě, nikdo by po něm ani neštěknul, myslí si čtenáři on-line deníku!
Porotce SuperStar Patrik Vrbovský alias raper Rytmus nejde pod vousy čtenářům slovenského webu cas.sk. Potom, co se v SuperStar blýsknul komentářem "J*be vám to," kterým zhodnotil vystoupení tria Kurc, Ševčík a Harich, si většina čtenářů webu myslí, že to přehnal. Rytmus podle nich do poroty mezinárodní soutěže nepatří!
Rytmus je absolutně nevhodným kandidátem do poroty SuperStar. To nemáme na Slovensku lepšího zástupce z hudební branže? Ptala se Desana, která při jeho hodnoceních raději přepne na jiný program, aby se necítila trapně. "Pokud chce zpěvákům pomoci, v jejich dalším snažení, měl by se vyjadřovat k věci a hodnotit jejich zpěv a vystoupení. Ne nevhodně komentovat svoje nízké pudy a pocity. Jenže to by se nejdříve musel v muzice vyznat a rozumět zpěvu," dodala.

"Rytmus je vypatlaný frajírek, který v životě zatím prd dokázal. Kdyby nebylo vulgárních slov, nikdo by si ho ani nevšiml. A pokud ho někdo považuje za hudebníka, tak jsem si zatím nevšimla, kde ta hudba je," napsala Taygete.

Věra je sice už v důchodu, ale na SuperStar se podívá. Z Rytmuse je však na rozpacích. "Ty jeho výroky jsou skutečně nemístné až trapné. Lituji rodiče dnešní mládeže, která ho obdivuje hlavně kvůli jeho oplzlému slovníku. To co předvádí není ani zpěv. Někteří z těch mladých účastníků soutěže tam zpívají mnohem lépe než on, a to nemluvím o slušném vychování, které mu chybí," napsala důchodkyně Věra.

Další čtenář Jozef pro změnu naráží na používání nadávek v Rytmusově projevu. "Kdyby nebyl vulgární, tak o něj nikdo ani nezakopne. Nebýt nadávek, tak je nikdo! Před dětmi ze sebe dělá velkého kinga a mládež ho "žere", protože dělá něco, co se dělat nemá a říká to tam, kde by neměl,"

Maja z Prešova se podivovala, že tak sprostý člověk sedí v porotě. "Se svojí muzikou tam nemá co dělat. Jeho názory na to, jak soutěžící zpívají jsou naprosto mimo. Pojem slušnost mu nic neříká, jaký je, o tom vypovídá jeho vyjadřování, kritizuje Maja.

Peter uvažuje, zda se na Slovensku skutečně nenajde v první řadě slušný a kvalitní člen poroty. "Porotce jeho typu v takové soutěži nemá co dělat, když neví, jak se slušně vyjadřovat. Pro mě je takové vyjadřování znakem omezenosti člověka, který se jinak nedokáže vyjádřit a omezenec na obrazovku nepatří. Inteligentní člověk by se takto nevyjadřoval," rozhorlil se v diskusi Peter.

"Je nepochopitelné, co tam vůbec dělá! Je to vůbec zpěvák?" ptá se Jana a ani ona nechápe jak se mohl dostat do poroty. "Jeho vulgarita, zpěv i pohyb jsou o ničem! Jak může hodnotit takovou soutěž? Je to hanba pro Slovensko, jaký plebs tak představujeme světu!."
"Jaký člověk, taková řeč, To že je populární,by mu mělo zavazovat, ne rozvazovat, s prominutím hubu," byla stručná čtenářka Zdenka.


Na Jágra se musí tvrdě a hokej mu otrávit, zbrojí Švédi na českou hvězdu

12. května 2011 v 16:38 Superstar 2011
Niklas Persson (vlevo) se švédským spoluhráčem Erikssonem

méno Jaromír Jágr se po galapředstavení ve čtvrtfinále mistrovství světa opět skloňuje napříč hokejovým světem. Jeho hattrick zaujal i v zámoří, kde jinak MS sledují jen velmi okrajově, ale tentokrát se fotka slavné "68" objevila na titulcích několika prestižních serverů včetně nhl.com. Středem pozornosti je pak Jágr pochopitelně ve Švédsku, reprezentace Tre kronor je totiž soupeřem Česka v semifinále MS.
Specialistou na Jágra má být v pátečním semifinále švédský útočník Niklas Persson, jenž hraje v ruském Nižněkamsku a s českou hvězdou se během poslední sezóny KHL několikrát potkal. "Jen v téhle sezóně jsme se potkali celkem devětkrát a myslím, že mám dost jasnou představu, jak se na něj musí hrát," chlubí se Persson v rozhovoru pro švédský deník Aftonbladet.
Ze švédského týmu má Persson s Jágrem určitě nejvíc zkušeností. Před rokem zažil porážku od Česka v semifinále MS a pak na něj často naráží v KHL. Dvakrát po sobě se dokonce jeho Nižněkamsk potkal s Jágrovým Omskem hned v první sérii play-off a letos suverénní vítězové základní části přehráli Nižněkamsk až po sedmi zápasech. K tomu přidejte ještě zápasy během Euro Hockey Tour a Persson má rázem na kontě téměř 20 zápasů proti Jágrovi jen za poslední dobu.

Hrát tvrdě a hru Jágrovi otrávit

Takže zkušeností má na rozdávání. "Za poslední dva roky jsem proti němu hrál opravdu mockrát. Musíte proti němu hrát hodně natěsno a držet jej co nejdál od branky, protože využije jakoukoliv příležitost, kde by mohl rozhodnout o zápase," vykládá Niklas Persson.
"Jágr má neuvěřitelnou sílu. Je silný s pukem a při krytí puku, kdy si doslova pohrává a vodí protihráče, kam se mu zachce. A jakmile cítí, že má u sebe dva hráče soupeře, tak pohotově najde volného spoluhráče," vyjmenovává pozitivní přínos českého hokejisty pro svůj tým.

Persson ale ví, jak Jágrův rozlet zastavit - zkrátka mu hru co nejvíce otrávit. "Myslím, že jsme s tímhle byli úspěšní před rokem na mistrovství světa. Jakmile jsme na něj hráli tvrdě, tak byl po chvíli už pěkně znechucený. Už víme co na něj platí a tentokrát mu to předvedeme na sto procent," slibuje dvaatřicetiletý švédský centr.

V Brně jsme jej zastavili

Také trenér Švédska Par Mårts si je dobře vědom toho, že cílem k úspěchu jeho týmu bude co nejlépe eliminovat Jágra. "On je ten klíč. Budeme se snažit střežit Jágra na ledě tak často, aby neměl příležitost zápasu dominovat. Kdykoli bude na ledě, tak u něj bude někdo se snahou jej zastavit. Podařilo se nám Jágra takhle eliminovat už na Českých hrách," připomněl Mårts výhru Švédů v Brně 4:2.
Šeps zbrojí proti Rytmusovi: Už mě fakt se*e!

11. května 2011 v 14:13 Superstar 2011
Mezi porotcem a soutěžícím Česko Slovenské SuperStar se rozhořela válka. Drsná přestřelka mezi Rytmusem (34) a Michalem Šepsem (16) v nedělním přímém přenosu byla jen slabým odvarem toho, co si showman o rapperovi skutečně myslí. "Už mě fakt se*e, měl být v porotě Ondřej Soukup a ne on, nerozumí tomu, co dělám," řekl Blesku po skončení přímého přenosu Šeps.
Michal si smršť kritiky na svoji osobu nenechal jen tak líbit. "V České republice je svoboda slova, tak si můžu říct, co chci, a pro mě je Rytmus jen obyčejnej člověk, není to žádnej král nebo prezident," nesedne si Šeps jen tak z něčeho na zadek.
"Rytmus si hraje akorát na drsňáka, kdyby před něj postavili Akona (jeden z nejznámějších světových rapperů - pozn. red.), tak klečí v koutku a klepe se," dodal Šeps, který si stejně jako jeho přítelkyně Alžběta Kolečkářová myslí, že si na něj Rytmus
"Přijde mi to hodně neobjektivní, už to opravdu přehnal a je v tom asi jinej problém než jeho zpěv," zastala se Michala Kolečkářová. Porotce Rytmus už od začátku soutěže nebyl velkým příznivcem Šepse a jeho reggae, ale hodnocení jeho podání písničky Obchodník s deštěm už opravdu přepískl.
"Přišlo mi to jako utrápený výkon se sedláckou příchutí," pustil se Rytmus do zpěváka a tím tak oponoval zbylým porotcům, kterým se výkon líbil. "Šeps začal zpívat, to je pro mě největší překvapení této soutěže, a velice příjemné," chválil i největší kat Paľo Habera.

Vypadlí ze SuperStar: Chtějí zpívat, ale stydí se zpívat!

11. května 2011 v 14:11 Superstar 2011
Alžběta Kolečkářová a Martin Kurc vypadli ze SuperStar a jak sami říkají, chtějí ve zpěvu dále pokračovat. Prý o nich ještě uslyšíme. V redakci Blesk.cz jsme však od nich slyšeli jen výmluvy na unavené hlasivky a dlouhou noc. Dokonce nám výměnou za písničku nabízeli i recitaci básní...
Video- Tady!


SUPERSTAR! Diváci rozdělili Romea a Julii soutěže!

10. května 2011 v 14:24 Superstar 2011
Šeps a Kolečkářová
Tohle nikdo netipoval! Pondělní vyřazování přineslo velký zlom. Nečekaně diváci vyřadili Alžbětu Kolečkářovou a Martina Kurce. Z minulého kola nejslabší Martin Harich postoupil.
Jak trefně podotkl Leoš Mareš, Romeo a Julie Česko Slovenské SuperStar byli rozděleni. Když zazněl verdikt, že končí Alžběta Kolečkářová, její přítel Michal Šeps se zlomil. V zákulisí se rozplakal a Alžběta mu v přímém přenosu vyznala lásku.

Druhým překvapením byl naopak postup Martina Haricha. Toho vyřadili diváci v minulém kole, ale porota využila svou možnost a udělila mu divokou kartu. Tím ho vrátila zpátky do soutěže a hlasující ho tentokrát nenechali padnout.
Zatímco Alžběta se s diváky rozloučila emotivní skladbou Janis Joplin Cry Baby, druhý odpadlík Martin Kurc zapěl ploužák od Bryana Adamse Heaven.
Soutěž SuperStar tak už má pět nejlepších finalistů. Ti se znovu divákům předvedou v neděli, kdy zazpívají písničky od skupin Elán a Lucie.

První rozhovory s Martinem a Alžbětou po vyřazování

10. května 2011 v 14:21 Superstar 2011

Pro Alžbětu Kolečkářovou a Martina Kurce definitivně končí cesta v SuperStar. Plakali? Vůbec! Ba téměř naopak. Podívejte se na rozhovory nejen s vyřazenými.
Pro mnohé to byl naprostý šok, když moderátor Leoš Mareš za prvního nepostupujícího označil Alžbětu. Ovšem rozhodnutí bylo ve vašich rukách, a tak víc než Bětka plakal Michal Šeps, ta to brala sportovně: "Svět se mi nezpořil, ukázala jsem, co umím a užila si to tady!"

Dalším "odpadlíkem" se stal Martin Kurc, který si horké vyřazovací chvilky již prožil, proto s tím, že půjde domu, počítal. Trochu ho to ale zamrzelo: "Mrzí mě to, co můžu dělat, ale na druhou stranu mi spadl kámen ze srdce," prohlásil.

Podívejte se na průběh vyřazování v zákulisí. Atmosféru těsně "PŘED a PO" zachytila naše internetová kamera jenom pro vás.

Scalexova gilotina: Proč museli skončit Alžběta a Martin K.?

10. května 2011 v 14:13 Superstar 2011
Kolečkářová a Kurc SuperStar
Co stojí za vyřazením těchto soutěžících ze SuperStar? A co zachránilo Martina Haricha?
Jak jste určitě sami viděli v pondělním vyřazování, tentokrát soutěž Česko Slovenská SuperStar opustili opět hned dva účastníci. Stalo se tak kvůli Divoké kartě z minula. Ta zachránila krk Martinu Harichovi, a pro zachování počtu tentokrát bylo vyřazování dvojnásobné. Otázkou je, proč jedním z vyřazených nebyl Martin Harich.


Než se k tomu dostanu, tak se ale podívám na osoby oněch vypadlíků. Martin Kurc a Alžběta Kolečkářová. Oba v lecčem skvělí, oba v lecčem slabí. U Martina Kurce jsem se vůbec nedivil, ten dlouhodobě patřil k nejslabším finalistům - jeho síla je v podstatě jen v něžných baladách, žádný jiný styl mu nesednul a v SuperStar se nikdy podobní "zpěváci jednoho žánru" do nejvyšších příček nedostali. Martin to i sám cítil a v podstatě s ním vypadnutí ze hry ani moc nezamávalo.
Když jsem psal svoji pondělní ranní gilotinu, tak jsem Martina Kurce umístil prakticky bez váhání na poslední příčku. Nad dalšími jsem se ale hodně zamýšlel a jména jsem vzájemně dlouho přehazoval a stále jsem si přehrával nedělní výkony všech soutěžících. Nakonec mi vyšlo, že předposlední v této skupince finalistů je Alžběta - a názor divácké masy byl úplně stejný.

Z počátku soutěže Bětka působila jako zjevení a leckdo jí prorokoval vítězství a nebo alespoň účast v Top 3. Po čase se ale začaly ukazovat čím dál větší problémy s rytmem a frázováním, a i když globálně vzato její výkony nebyly nijak průšvihové, nebylo to ani něco, co by mě vystřelilo z křesla a donutilo posílat SMSky.

Myslím si, že nebýt minule Divoké karty pro Martina Haricha, Alžběta by ještě byla v soutěži. Harich by totiž skončil a tentokrát by soutěž skončila pro Martina Kurce, který je oproti Alžbětě o dost méně výrazný. Bětka by tak pokračovala do Top 5, která by ale, myslím, pro ni byla posledním kolem.

Divoká karta ovšem vším výrazně zamíchala. Martina Haricha vrátila do hry, a navíc zmobilizovala jeho fanoušky a fanynky k masívnější podpoře (bohužel nejen SMSkové, ale i akustické).

Ještě bych ale rád řekl jednu věc, kterou jsem včera napsal v komentářích pod gilotinou a byl bych nerad, aby jen tak zapadla mezi desítkami jiných příspěvků: To, že je někdo na konci mého žebříčku nebo že vypadává ze SuperStar, neznamená, že zpívá vyloženě špatně. Včera se vyřazovalo ze sedmi lidí, kteří za sebou nechali jedenáct tisíc dalších uchazečů. Když se řekne, že Kurc skončil šestý nebo sedmý, nebo když se řekne "v tomto kole zazpíval nejhůř", tak to na první pohled vypadá jako velká kritika a jako špatný výkon, ale tak to vůbec není. On skončil šestý nebo sedmý z jedenácti tisíc - tomu říkáte špatný výsledek? Kurc s Kolečkářovou byli nyní zdánlivě poslední, ale ve skutečnosti za nimi byla ještě obrovská masa lidí a kdyby byl ten žebříček opravdu kompletní, tak na posledních místech jsou nějací exoti z Hvězdné pěchoty (mimochodem, nezapomněli jste hlasovat pro svého oblíbeného hvězdného pěšáka?).

Proto nemá cenu se hroutit u obrazovek nebo dávat mému žebříčku větší důležitost, než jakou má. Koneckonců, sami jste viděli, jak se v šoubyznysu uplatnil Ben Cristovao, který vydal album, vydatně koncertuje, hraje v jednom z nejsledovanějších tuzemských seriálů a ještě s ním sdílí lože jedna z nejkrásnějších osob, která se kdy v SuperStar vyskytla. A to skončil na sedmém místě.

Takže jak je vidět, ono zas až tak nezáleží na tom, jak daleko člověk v SuperStar dojde. Důležité je, že tam byl, že něco předvedl a že má touhu pokračovat v práci na sobě samém i ve chvíli, kdy už se přestane týden co týden ukazovat na obrazovce.
P.S. Kolečkářová v SuperStar vyhrála Šepse, Kurc zase Feckovou. Tisíce euro to sice nejsou, ale taky to není výhra k zahození, co myslíte?Páté finále Superstar: Michal Šeps a Rytmus se pohádali jako koně!

9. května 2011 v 16:46 Superstar 2011
Páté finálové kolo Superstar bylo ve znamení duetů a jedné menší výměny názorů! Sedm finalistů nejprve zazpívalo jednu písen a ve druhé části si střihli mezi sebou duety.

Do show Česko Slovenská Superstar tentokrát zavítala popová hvězda Helena Vodráčková, která si s sebou vzala Jiřího Korna a společně zapěli známou píseň "Každá trampota má svou mez". Blonďatá zpěvačka poté usedla do speciálního křesla pro hosta a po každém výstupu zhodnotila (vesměs kladně) jednotlivé finalisty. No, vlastně je nemohla moc kritizovat, když jim písně sama vybrala …
Jako první se zeptal poroty na její názor Alžběta Kolečkářová v písni "A ty se ptáš co já?" od Heleny Vondráčkové. Mladá dívka byla bohužel po nemoci, a tak nemohla předvést výkon, jaký normálně předvádí. Petr Ševčík, který zpíval píseň "You can't hurry love" od Phila Collinse, dojal jen porotkyně, zatímco porotci prohlásili, že to nesedělo, resp. že to bylo polomrtvé.
Největší pozdvižení způsobil Michal Šeps se svou interpretací skladby "Obchodník s deštěm" od kapely Kryštof. Zatímco jindy přísný Palo Habera ho tentokrát ocenil, Rytmus řekl, že "to byl utrápený výkon speváka so sedláckou príchuťou!" Mladý zpěvák se nenechal a opáčil raperovi, ať si dělá svůj rap …
Lukáš Adamec, který zpíval "It's not unusual" od Toma Jonese, si naopak nemohl na "názor poroty" stěžovat, protože ho označila za výborného zpěváka. Gabriela Gunčíková předvedla známou píseň "Lásko má, já stůňu" z filmu Noc na Karlštejně, kterou původně nazpívala Helena Vondráčková. Za svůj výkon byla porotou po zásluze oceněna, i když Palo Habera naznačil, že měla ještě rezervy.
Martin Kurc, který zpíval skladbu "Wake me Up before U Go Go" od Wham, se dočkal pochvaly jen od Heleny Zeťové. Pánská část poroty "brblala" a Palo Habera mu dokonce natvrdo oznámil, že soutěž nevyhraje.
V první části jako poslední vystoupil miláček puberťaček Martin Harich se slavným hitem "Hard Day's Night" od Beatles. Porota byla spokojená, jen Palo Habera jako "bítlsácký fanoušek" měl několik výhrad ohledně jakéhosi "vibrata".

Druhou část zahájila dvojice (nikoli milenecká) Gabriela Gunčíková a Lukáš Adamec, kteří zapěli hit Cose della vita, který nazpívali Eros Ramazotti a Tina Turner. Porota je přijala takřka bez výhrad.
Tři pánové, na které nezbyla partnerka, tedy Petr Ševčík, Martin Kurc a Martin Harich, si společně střihli tercet All for One, kterou v originále zpívá trojka Sting, Bryan Adams a Rob Stewart jako Tři mušketýři. Jedna fanynka dokonce během vystoupení omdlela (pokud to nějak nezařídila TV Nova) a tak porota zůstala v názoru na jejich výkon rozdělena …
Zamilovaná dvojice Alžběta Kolečkářová a Michal Šeps jako Cher a Sony zapěli romantickou píseň I got you, baby. Zatímco Alžběta zpíval bez chyb, Michal měl jaksi problémy s angličtinou …
Dnes večer vypadnou hned dva finalisté, protože v minulém vyřazovaní porota využila tzv. divokou kartu a vrátila do hry Martina Haricha, takže nevypadl nikdo. Kdo půjde pryč tentokrát? Diskutujte v komentářích!

Páté finále SUPERSTAR: Rytmus a Mareš se do sebe pustili!

9. května 2011 v 16:41 Superstar 2011
PÁTÉ FINÁLE: Leoš Mareš
Páté finálové kolo bylo věnováno duetům! Finalisté se rozdělili do dvojic a společně zazpívavali připravený song. Tím to ale nekončilo, každý z nich měl ještě sólový výstup a odzpíval píseň, kterou mu osobně vybrala pěvecká legenda Helena Vondráčková!

Páté finále hvězdně odstartovali Helena Vondráčková s Jiřím Kornem. Helena se navíc usadila do speciálního křesla pro váženého hosta a každé vystoupení pěkně okomentovala. Podívejte se na celý díl, uvidíte duet Lukáš Adamce a Gabriely Gunčíkové, za který si vysloužili aplaus ve stoje! A mimo jiné také přestřelku mezi Leošem Marešem a Rytmusem!
Výsledky hlasování v SuperStar „unikly“ na veřejnost!

7. května 2011 v 11:52 Superstar 2011

29. Duben 2011
"Obyčejný rastaman" Michal Šeps údajně vede hlasování diváků! Na druhém místě se umístil "alfasamec" Martin Kurc a třetí příčku obsadila kráska Gabriela Gunčíková. Tedy samí zástupci Česka!
Show Česko Slovenská Superstar prostě "nemůže existovat" bez toho, aby v jejím průběhu neunikly výsledky průběžného hlasování v jednotlivých finálových kolech. Až se nám trochu zdá, že to jen kalkul ze strany obou televizních stanic a výsledky neunikly rozhodně žádnou náhodou
Ale budiž! Podle "tzv. tajných" výsledků z posledního víkendu je první Michal Šeps, druhý Martin Kurc a třetí Gabriela Gunčíková. Slovenskému tisku tyto informace opět předal jakýsi tajemný zdroj ze zákulisí, která zná přesné číselné pořadí jednotlivých soutěžících od nejlepšího po nejhoršího.
Výsledky hlasování unikly i v průběhu první řady Superstar. Tehdy pro změnu tajemný zdroj v pozadí tvrdil, že za vyřazením Jana Bendiga prý stojí sázkařská mafie a dohoda televizních stanic. Byl to samozřejmě úplný nesmysl, ale spekulace, že za vším jsou TV Nova a TV Markíza, je vcelku uvěřitelná.
Paradoxní je, že Michal Šeps v poslední dvou kolech čelí kritice, že už nemá v soutěži co dělat a jeho výkony jsou čím dál slabší. Je to však jen názor mužské části poroty. A pokud jsou tajné výsledky opravdu autentické, tak si valná část diváků, resp. dívek myslí něco jiného než Rytmus a Palo Habera!

GLOSA: A co děti v Superstááár? Mají pro koho hlasovat?

7. května 2011 v 11:50 Superstar 2011
Včerejší vyřazovací kolo Superstar nelze nazvat jinak než nepovedenou komedií! Vyřazení soutěžícího, kolaps jeho fanynky a nakonec happy end - jeho opětovné vrácení do hry! A to všem během jedné hodiny! Dramaturgům show patří velké uznání!
Čtvrté finálové kolo, resp. její vyřazovací část bylo opravdu dramatické. Ovšem jak pro koho! TV Nova a TV Markíza se totiž nejspíše domnívají, že jsme jim tu včerejší frašku zbaštili. Zdravě uvažující lidé však museli být znechuceni televizní manipulací, která je bůhvíproč vydávána za pohotovou reakci ve stylu: Vše se přece děje v přímém přenosu a my nemůžeme nic ovlivnit!
Dospělé publikum přece těžko uvěří tomu, že porota opravdu zcela vážně uvažovala o tom, že by divokou kartu vyřazenému finalistovi nedala. Kdyby seděli v porotě školení herci, možná bychom jim na to skočili. Ale rádoby zachmuření porotci, kteří se tváří, jako kdyby rozhodovali o rozsudku smrti nad Miladou Horákovou? Ne, děkujeme. Jejich nepřesvědčivost bila do očí a navíc to uráželo inteligentního diváka, který sice čeká napínavé drama, ale nikoli grotesku.
Je to únavné a nezajímavé a vzruší to maximálně právě dvanátileté až čtrnáctileté fanynky, které jsou hotové z toho, když jim někdo bere jejich fetiš. Na druhou stranu rozumíme tomu, že televizní stanice cítí šanci na lepší sledovanost, a tak prostě vrátí do hry dítě, neboť si to přejí jiné děti. A v okamžiku, kdy dívka navštěvující základní školu (a která by měla v devět večer už dávno spát), zkolabuje před zraky kamer, srdce dramaturgů zaplesá.
Jestli to takhle půjde dál, tak za pár let budou v těchto show soutěžit dvanáctileté děti a omdlévat budou jejich osmileté fanynky! V tom případě bude ideální porota ve složení Ewa Farna, Debbie, Denis Lacho a ještě někdo hodně starý, aby tomu dodal váhu - třeba Miro Šmajda … Svět se už asi opravdu zbláznil!

Zdroj: showbiz.cz

ExSuperStar Simona Fecková musí na operaci hlasivek!

6. května 2011 v 19:57 Superstar 2011
Vyřazená finalistka Simona Fecková (22) bude riskovat úplnou ztrátu hlasu! Slovenská zpěvačka musí chtě nechtě absolvovat operaci nemocných hlasivek, jinak by už taky nemusela nikdy zpívat.
Simona Fecková, která ze Superstar vypadla ve druhém finálovém kole, má se svými hlasivkami problémy už delší dobu. Mladá zpěvačka je totiž nositelkou dost hlubokého hlasu, a tak když zpívá, hlasivky natahuje víc, než je zdrávo! Tohle přetěžování má však taky svoje hranice …Je vcelku pochopitelné, že účast v show Česko Slovenská Superstar dala jejím hlasivkám zabrat asi nejvíce za celý život. Simona, která operaci plánuje už dlouho, ji teď musela kvůli SuperStar odložit na září.
Zpěvačka vypadla ze soutěže sice právem, ale tenkrát byla sama ráda, protože byla nachlazená a postup by jen zbytečně prodlužoval její agónii. Jen odchod ze scény jí trochu pokazil porotce Rytmus, který ji nazval "Fucková". Simoně to však zjevně nevadilo. Hlavně aby dál zpívala a nechrchlala!

Lukáš Adamec ze Superstar: Kvůli ledvinám skončil v nemocnici!

6. května 2011 v 16:41 Superstar 2011
Finalista show Česko Slovenská SuperStar Lukáš Adamec (24) se možná nebude moci zúčastnit dalších kol! Slovenský zpěvák, který patří k velkým favoritům soutěže, byl převezen do nemocnice kvůli únavě, bolestem ledvin a poničeným hlasivkám!


Finalista Superstar Lukáš Adamec (24) v současnosti leží v nemocnici, kde dostává kapačky. Vzhledem k jeho stavu nikdo netuší, zda bude moci pokračovat v soutěži. Jeho hlas se sice zlepšil, ale jeho problémy s ledvinami jsou bohužel vážnější.
Rodák z Košic se teď snaží dát za pomoci lékařů zase dohromady, ale jeho momentální stav prakticky vylučuje, aby se pátého finálového kola zúčastnil. Pokud se lékařům podaří finalistu do té doby uzdravit, bude to malý zázrak.
Lukáš Adamec, resp. jeho zdravotní stav byl špatný už během čtvrtého nedělního přímého přenosu, kdy místo zpěvu skoro šeptal. Už tehdy mu hlas takřka odcházel, ale porota ho ocenila, jak dokáže s nemocí bojovat. Vzhledem k tomu, že patří k těm lepším zpěvákům, byla by škoda, kdyby v soutěži skončil kvůli pitomé nemoci …

Superstárista Harich: Prožil jsem vlastní smrt!

4. května 2011 v 14:15 Superstar 2011
Finalista Česko Slovenské SuperStar Martin Harich (15) unikl v pondělí večer jasnému vypadnutí. Porota mu totiž udělila divokou kartu a Martina poslala dál, i když od diváků dostal nejméně hlasů. Navíc při jeho vyřazení nevyřazení omdlela jedna z fanynek. To Martina tak rozhodilo, že na večírku po skončení přenosu působil jako tělo bez duše.
Monika Bagárová s Benem Cristovao.

Kdo by to byl řekl, že Martin Harich je na odstřel? V neděli mladého zpěváka chválila nejen porota, ale z jeho výkonu byly u vytržení i fanynky. Bohužel ale tak, že se víc věnovaly hlasitému povzbuzování, a zapomněly svému favoritovi posílat SMS hlasy. Když v pondělí moderátor Leoš Mareš oznámil, že ze show vypadává právě Harich, v hledišti pod pódiem se rozpoutalo peklo! Slzy tekly proudem nejen holkám, ale dokonce i klukům. Z labutí písně, kterou Martin odzpíval na rozloučenou, dokonce jedna slečna omdlela a záchranáři ji museli odnést na vzduch.
Martin nakonec dostal od poroty divokou kartu a v soutěži pokračuje. "Zaskočilo mě to. Byl to děsivý pohled," komentoval na večírku po soutěži davové šílenství zděšený Harich. Na párty chodil jako náměsíčný. Neodvázal se ani při předávání dortu Celeste Buckingham a Alžbětě Kolečkářové, které slavily narozeniny. Večírek si nenechala ujít ani Monika Bagárová s Benem Cristovao.

Martin Harich: Prožil jsem vlastní smrt!

Martine, jak se cítíš po vyřazování?
"Teď prožívám nejzvláštnější pocit, jaký jsem kdy měl."
Proč? Bál ses, že končíš v soutěži?
"Když mi řekli, že jsem dostal nejmíň hlasů a vypadávám, přepadla mě neskutečná úleva. Sám jsem byl překvapený, ale přijal jsem to úplně v pohodě. Musím přiznat, že jsem se už těšil domů."
A co tě tedy rozhodilo? Vypadáš teď totiž jako bez duše.
"Nejvíc mě dostala do kolen divoká karta a to, že zůstávám. Neumím to popsat, ale je to, jako bych prožil vlastní smrt… A taky mě dostalo omdlení té dívky."
Vnímal jsi vůbec, co se stalo?
"To rozhodně ano, a jsem z toho pořád v šoku. Ještě nikdy jsem nic takového nezažil. Bylo to hrozně nepříjemné! To, jak šla najednou šla k zemi, bylo děsivé."
To se ale na koncertech stává..
"Ano, ale nikdy jsem nečekal, že se to stane mně. U mého vystoupení. Vím, že mám hodně fanynek, posílají mi dopisy, plyšáky a všem se snažím odepisovat. Ale že na ně až takhle působím? To jsem netušil. Doufám, že se to už nezopakuje."
Necítíš v sobě větší zodpovědnost, když tě porota vrátila zpět do SuperStar?
"Musím se ještě víc snažit a zlepšit, co se dá. Udělám všechno pro to, aby nelitovali, že mi dali divokou kartu."

Na finále SuperStar zkolabovala fanynka

3. května 2011 v 15:25 Superstar 2011
Vyřazení miláčka náctiletých dívek Martina Haricha při dnešním finále SuperStar pořádně rozhodilo skandující fanynky. Jedna z dívek nervový nápor nevydržela a přímo v davu zkolabovala. Na dívku v mdlobách upozornila Gábina Osvaldová.
"Doktora, doktora!," začala křičet porotkyně Gábina Osvaldová, která si kolabující dívky všimla mezi prvními. Moderátor SuperStar Leoš Mareš ihned zareagoval a přivolal záchranáře, který dívku odnesl. Na místo byli okamžitě přivoláni lékaři.
"Tohle jsem zažil naposledy na koncertu Michaela Jacksona, snad bude dívka v pořádku, už je v péči doktorů," řekl Mareš. Na pódiu poté pokračoval v loučení s vypadlým finalistou Harichem.
Poté se zeptal poroty, zda nechtějí použít divokou kartu. Tuto možnost mají jen jednou pro všechna finálová kola. Divoká karta dává možnost vypadlému finalistovi dále pokračovat v soutěži. Doposud porota s verdiktem diváků souhlasila. Tentokrát nikoli. Pavol Habera, Rytmus a Gábina Osvaldová rozhodli, že chtějí Martina Haricha dále v soutěži. Ten tedy i tuto neděli zazpívá a bude pokračovat v boji o hlasy televizních diváků.
Fanynka omdlela na finále SuperStar.
Kdo nevyděl tak tady je video:

Děkuju za návštěvu a zase někdy přijďte.... :)