Ahoj na tento blog už již nebudu chodit...Ale mám tu druhý blog: ♥Klik♥

A Nakrmte mi potvůrky. Díky;)

Duben 2011

Scalex hodnotí: Jak finalistům SuperStar sednou zbylé rockové songy?

30. dubna 2011 v 17:32 Superstar 2011
TŘETÍ FINÁLE - Gabriela Gunčíková
Je tu sobota, a tak si konečně můžeme odhalit tajemství a podívat se na to, co v neděli večer zazní v SuperStar.
Ve středu jsem tu zhodnotil prvních sedm skladeb, které zazní z úst našich finalistů. V neděli ovšem bude Incheba arénou burácet hned čtrnáct rockových hitů, a je tedy načase, abychom se podívali na druhou polovinu playlistu.
Jak už jsme si řekli minule, polovina písní budou rockové balady a polovina pořádné svižné nášupy. Každý soutěžící tak bude mít stejné podmínky. Jednu něžnější věc a jednu, kde se do zpěvu bude muset pořádně opřít. Co tedy kromě minule popsaných skladeb zazní?

Martin Harich - The Scientist (Coldplay)

Velmi klidná baladická věc, která je hodně náročná na frázování a uvolněnou rytmiku v hlase. Opět se Martin bude muset utkat s falzetem, což je jeho slabé místo. Naštěstí falzet přichází až v úplném závěru, na druhou stranu - pokud to Martin nezvládne, tak si to budou diváci o to více pamatovat. Skladba je trochu nevýrazná, sloky jsou postavené na rozsahu pěti tónů a může být trochu těžší tuto skladbu dobře prodat.

Petr Ševčík - Behind Blue Eyes (Limp Bizkit)

Starý hit skupiny The Who před časem přezpívala skupina Limp Bizkit a dala této písni modernější kabát. Já osobně mám tuto novější verzi raději. Nevím ovšem, jak bude slušet Petrovi. Podle mě na ni má příliš čistý hlas. Pokud se poučil z toho, co mu řekla porota a naučil se víc používat chraplák i v něžnějších polohách, tak by to mohlo být skvělé. U slok se ale trochu bojím, že by to mohlo být příliš slušňácké. Jak ale přijde na refrén, tam Petrovi věřím.

Martin Kurc - Everything I Do, I Do It For You (Bryan Adams)

Tady prakticky není co dodat, Martin dostal předčasného Ježíška a bude opět zpívat Bryana Adamse, se kterým je propojen jak Harry Potter s Voldemortem. Jsem si jistý, že to zazpívá výborně. Čím si ovšem nejsem jistý - jak to zapůsobí na diváky. Přeci jen už je to trochu zprofanovaný hit, který zněl tak často, že už ho mnoho lidí moc nemusí. To je vůbec u hitů problém - některé můžete slyšet tisíckrát a stále se jich nemůžete nabažit, některé uslyšíte stokrát a po sto prvé už byste ho rozhodně slyšet nechtěli. Takže je otázkou, jak to který divák s touto písní má.

Alžběta Kolečkářová - You Oughta Know (Alanis Morissette)

Alanis je pro Alžbětu výborná volba. Bětka má sice hutnější hlas, ale velmi znělý a to by této skladbě mohlo hodně slušet. Bude to trochu jiné. Ale to ostatně bylo i ve druhé české SuperStar, kde s touto skladbou silně zabodovala Klára Zaňková. Píseň je neskutečně těžká na frázování a na čistou a čitelnou intonaci ve slokách. I když se to tak nemusí jevit, je to jedna z nejnáročnějších věcí, co v tento večer zazní.

Michal Šeps - Iron Man (Black Sabbath)

Píseň otvírá nejslavnější riff, co kdy Black Sabbath hráli, a pak už přichází na řadu ubečený Ozzyho hlas. Jak to bude znít v podání Michala, který má hlas úplně jiný, toť otázka. Opět jde o nejméně předvídatelné vystoupení. Frázování a angličtina tu budou hodně důležité, tak jsem zvědavý, jestli mi Michal vytře zrak a kromě dobrého zpěvu, který předvedl už minule, tentokrát předvede i dobrou výslovnost. Jinak je hezké, jak Ozzy zůstal v rodině (u Michala i u Alžběty).

Lukáš Adamec - More Than Words (Extreme)

Pro mě velmi překvapivá volba. Jsem si jistý, že Lukáš to dá parádně. Co si ovšem představit nedovedu - že to bude zpívat sám. Tahle věc je spolu se skladbami Simona a Garfunkela naprostou esencí mužského dvojhlasu. Zpívat jen jednu hlasovou linku by bylo naprostou vraždou této skladby (kdo nevěří, ať si vzpomene na Paulínu Ištvancovou, která v minulé SuperStar s touto skladbou dělala, co mohla, ale bez druhého hlasu moc nemohla). Doufám tedy, že Lukáš bude mít alespoň posilu v podobě vokalistů, kteří se o druhý hlas postarají. Tahle nádherná kytarovka si zaslouží skvělé podání, je to jedna z nejkrásnějších folkrockových balad.

Gabriela Gunčíková - The Final Countdown (Europe)

S touhle věcí už v SuperStar zaznamenal obří úspěch Vlasta Horváth. Gábinu si v této skladbě dovedu dost dobře představit, další klasická rocková vyřvávačka, stavěná pro tlačené chraplavější hlasy. V případě dívky sice nebude tak překvapivé, do jakých vysokých poloh se hlas dostane, na druhou stranu tuhle věc známe většinou v mužském podání, takže to bude velmi zajímavé osvěžení.

Jan Pokorný - Hvězdná pěchota

30. dubna 2011 v 16:55 Superstar 2011


Samuela Troblová - Hvězdná pěchota

30. dubna 2011 v 16:54 Superstar 2011


Radek Oravec - Hvězdná pěchota

30. dubna 2011 v 16:52 Superstar 2011

"Třeba jsem ten, koho hledáte." :DDD

Scalex hodnotí: Jak sednou finalistům nedělní rockové fláky?

30. dubna 2011 v 16:36 Superstar 2011
TŘETÍ SEMIFINÁLE - Lukáš Adamec
Aréna se v neděli rozduní v rytmu rockových pecek a půlku playlistu už známe. Na co se můžeme těšit?
Skoro všichni finalisté SuperStar se nechali slyšet, že k rocku mají blízko a že se na rockové kolo od začátku hodně těšili. Dožila se ho jen sedmička soutěžících, ale přiznejme si to, sedm fláků za večer, to by byla houby zábava. A tak se hudební porce zdvojnásobí a našim uším bude naservírováno hned čtrnáct skvělých rockových hitů. Polovina z nich bude ve volnějším tempu, půjde o rockové balady, druhá polovina pak bude nátěr jak sviňa.

Aby čekání na nedělní seznam skladeb nebylo tak nekonečné, produkce už zveřejnila sedm skladeb, které v průběhu nedělního finálového kola zazní. Na co se můžeme těšit?

Lukáš Adamec - Whiskey In the JAR (Metallica)

Dnes by asi málokterý posluchač věřil, že tohle je původně irská lidovka. Od padesátých let minulého století se dočkala mnoha úprav, z nichž nejznámější jsou od The Dubliners a od skupiny Thin Lizzy. Metallica tuto skladbu předělala v roce 1998, základ vychází z pojetí Thin Lizzy, ale zvuk kapela notně přitvrdila. Metallica za tuto píseň vyhrála v roce 2000 Grammy. Je to poctivá hardrocková věc, kterou Lukáš zvládne levou zadní. Myslím, že půjde o jeden z nejpovedenějších výkonů kola. Poté, co jsem slyšel, jak rocker Lukáš zvládl taneční Crazy, tak nemám absolutně žádné pochyby.

Gabriela Gunčíková - I Don´t Wanna Miss a Thing (Aerosmith)

Tato rocková balada už v SuperStar zazněla nesčetněkrát, mimo jiné patří mezi nejpoužívanější podkresové melodie při záběrech z castingů. Od Gábiny bude vyžadovat více citu a méně řevu, v tom to pro ni může být těžké, zvlášť pokud bude přetrvávat její nemoc - to hlasivky moc neposlouchají a kupodivu jim jde hlasitý zpěv lépe než ten tichý. Držím palce, tahle písnička si zaslouží pěkné a citlivé podání a Gabriela by ho zvládnout mohla.

Martin Harich - Beautiful Day (U2)

Pro mě trochu překvapivý výběr, sloka je dost neharichovská, ale refrén mu myslím dost kápne do noty a na rozdíl od Bono Voxe se bude určitě víc hýbat po pódiu. Od U2 by se ale určitě daly vybrat lepší věci. Myslím, že pro Martina je to velká výzva, aby se předvedl v trochu dospělejším světle. A protože podle různých rozhovorů soudím, že Martin to má v hlavě hodně dobře srovnané, myslím, že pochopí, co tahle skladba potřebuje. No ale hlavně ví, co potřebují vidět a slyšet jeho fanynky, takže možná to dopadne úplně jinak - ale špatně asi ne.

Alžběta Kolečkářová - Dreamer (Ozzy Osbourne)

Z tohohle mám opravdu obavu. Ozzy má velmi specifickou barvu hlasu, která k jeho písničkám patří a bez ní to není ono. Slyšel jsem bezpočet předělávek Ozzyho a valná většina byla naprosto strašná. Na druhou stranu - o jednu takovou se pokusila Marie Rottrová a zvládla to tak, že většina českých posluchačů má její verzi raději než tu Ozzyho. Tak třeba se Alžbětě s Dreamerem podaří totéž. Hlasový fond má zajímavý. Zatím si výsledek nedovedu představit, těším se na neděli.

Martin Kurc - It´s My Life (Bon Jovi)

Martin má hlas spíš jako Bryan Adams než jako Bon Jovi, nicméně určitá zastřenost je v jejich hlasech společná. Skladba ale rozhodně vyžaduje, aby Martin zahodil sebekontrolu a ve zpěvu se pořádně odvázal a užil si to naplno. Zatím pořád trochu působí jako nesmělý školák, který si nevěří. Je to škoda, protože hlas má dobrý. A tak tajně doufám, že to v této skladbě rozbalí a předvede.

Michal Šeps - (I Can´t Get No) Satisfaction (Rolling Stones)

Proboha, Michale, snažně tě prosím, nauč se do neděle ta anglická slovíčka z této písně. Nemusíš jim rozumět, stačí je dobře vyslovit. Po pěvecké stránce na to máš, intonuješ dobře, frázování zvládneš, takže jediné, na čem už pak záleží, je jen říkat "aj ként get nou setysfaekšn". Díky.

Petr Ševčík - Highway To Hell (AC/DC)

Tak tomu říkám výzva! Ale proč ne, unylých skladeb bylo dost a všichni, co chtěli slyšet chraplák, který Petr tak hezky předváděl v Queenech, se konečně dočkají. Tohle je jedna z nejklasičtějších skladeb žánru, a přitom není zas až tak obtížná. Jen nás Petr musí přesvědčit, že se v jeho srdci opravdu nachází kus poctivého rockera. Letos to totiž moc nevidím. Chci vidět toho Ševčíka, který sebevědomě kráčel v minulé řadě castingovou halou a křičel "Show must go on, ye-eee-yeah" tak, že se z toho Hejmovi narovnaly lokny.

Zůstaňte naladěni!

Nezapomeňte, že toto je jen polovina playlistu. V sobotu ráno se můžete těšit na druhou část tohoto článku, ve které si odtajníme zbylých sedm skladeb.

Zdroj: krasna.cz

Česko Slovenská SuperStar - Rozhovor s Rytmusem

30. dubna 2011 v 10:58 Superstar 2011


KONTROVERZNÍ VÝROKY: Jak porotci SuperStar DEPTAJÍ soutěžící?

29. dubna 2011 v 20:35 Superstar 2011
Porota při prvním FINÁLE Česko Slovenské SuperStar
Z úst porotců někdy padají velmi svérázné soudy. A diváci pak bučí jako argentinské hovězí v neporaženém stavu.
Týden co týden usedají do svých sesliček, strkají si do uší odposlechová sluchátka, pozorně naslouchají každému výkonu a posléze všechna vystoupení ústně hodnotí. Takový je život naší poroty, která svými výroky vzbuzuje mnohdy velké emoce - někdy smích, někdy pláč a někdy publikum bučí, že by mu mnohé stračeny na pastvě záviděly.

Do dnešního článku jsme pro vás vybrali ty hlášky porotců, které u publika vzbudily nejbouřlivější reakce a největší nesouhlas. Jak je vidět, porotci jsou během hodnocení velmi kreativní, zejména Paľo a Rytmus. Tak se spolu s námi podívejte na to, co vše během večerů Česko Slovenské SuperStar už zaznělo.

Ty když zpíváš, tak vypadáš, jako kdybys měl mrtvici. (Rytmus)
Disneyland, Legoland, Mumuland. (Rytmus)
Pro mě zpěvačka nikdy nebudete. (Gábina)
Karaoke, špatné karaoke, totální průser. A zapomněl jsem dodat, že falešné karaoke. (Paľo)
Hostinec, blázinec, psychiatrie, cirkus Humberto s vyjetým týpkem. (Rytmus)
Letos bych vyřadil Šmajdu a Šmajdovu mamku. (Rytmus)

Rapper Rytmus
(Foto: YouTube.com)

Jediné, co mě zaujalo, jsou tvoje špinavé tenisky. (Rytmus)
Nezpívej, ohol si knír a najdi si práci. Vypadáš jako sumec. (Rytmus)
Barva tvého hlasu patří do kategorie "zaříznuté trenýrky". (Paľo)
To bylo falešné jak dvě divoké svině. (Paľo)
Ty nevlastníš hlas, ale biologickou zbraň. (Paľo)
Těšila jsem se na něco výživného, a ona to byla taková dietní šunka. (Gábina)
To byly vibrátorové závody. (Paľo)

superstar, osvaldová
(Foto: tn.cz)

Působilo to na mě jako dětské karaoke. (Rytmus)
Dobré číslo do soutěže Ulanbátar hledá SuperStar. (Paľo)
Pohyb jak Balet československého rozhlasu. (Paľo)
Není problém, že je ta písničká stará, ale že je to výblitek. (Paľo)
To bys mohla dát na stole v restauraci o půlnoci jako karaoke. (Paľo)
Dolné Moravany, kulturák, půl druhé ráno, na parketě šest nalitých týpků a v rohu dvě střapaté kurtizány, tak mi to připadalo. (Rytmus)

Porotkyně SuperStar Helena Zeťová

Mně to málem uřízlo uši. (Rytmus)
Zpěvák se dá udělat z každého, ale na vás by si ladička pošmákla. (Gábina)
Originál té písně je luxusní vila někde na Bahamách. U tebe to nebyla vila, ale ta chaloupka na kuří nožce z Mrazíka. (Paľo)
Zpívala jsi jako se zdrátovanou sanicí. (Paľo)
Nic se nepovedlo, maximálně hřebík do vlastní rakve se ti povedl. (Paľo)
Bylo to tak hrozné, že jsem myslel, že si kombinačkami vyškubu nehty na nohou. (Rytmus)

superstar-habera
(Foto: tn.cz)

To byla jízda po černé sjezdovce, ale na běžkách. (Gábina)
Vypadal jsi jak splašený kůň. (Rytmus)
Hýbal ses jak zkažená vejce. (Rytmus)
Mně se to nelíbilo, ale víc už k tomu nic říkat nebudu, protože není nutné kousat mrtvého do nosu. (Gábina)
Tys to přednesl, jako kdybys spal. (Rytmus)
Vypadnout by měla Fucková. Eee... Fecková. (Rytmus)

..: Drby ze zákulisí a další věci týkající se SuperStar najdete na oficiálním webu
Zdroj: krasna.cz

Nehoda tanečnice při vystoupení Martina Haricha

29. dubna 2011 v 20:32 Superstar 2011

Vystoupení benjamínka SuperStar Martina Haricha se neobešlo bez skandálu! Aniž si toho nadějný zpěvák všiml, přímo na jevišti proběhl striptýz.
Tak tomu se říká pořádné faux pas. Poslední kolo SuperStar provázely samé problémy a skandály. Diváci mohli dokonce spatřit striptýz. Jeden tanečník totiž své partnerce v zápalu tance stáhl kraťásky ke kolenům!
Nechtěný striptýz proběhl během vystoupení benjamínka Martina Haricha. Miláček puberťaček ani netušil co se odehrává za jeho zády. Martin si rozhodně na nezájem fanynek nemůže stěžovat. Při jeho vystoupení dívky omdlévají, ale kusy oblečení z dívek zatím nepadaly. Až do teď.
Martinovo vystoupení doprovázely dva taneční páry. Oduševněle se zmítali na obrovském pódiu a dělali zpěvákovi křoví. Chybička se však "vloudila" při jedné taneční figuře. Když statný tanečník sklouzával po nohou své partnerky, patami ji nechtěně stáhl bílé šortky. Dívka nelenila a rychle po nich lapla rukami aby si obnažené tělo rychle zakryla.
Pár to však nerozházelo, spíš je to pobavilo a na tvářích se jim objevil krásný úsměv z kouzla nechtěného.


Rastaman ŠEPS dostává PODPRSENKY! Alžběta žárlí!

29. dubna 2011 v 20:29 Superstar 2011
Michal Šeps z Trutnovska patří k oblíbencům hudební SuperStar. Ve třetím finále mu spolu s plyšáky na podium po vystoupení přiletěla i podprsenka. Jeho přítelkyně Alžběta Kolečkářová rozhodně nadšením nezářila.
Rastaman a milovník Boba Marleyho Michal Šeps je zcela jistě největším šoumenem Česko Slovenské SuperStar. O přízeň u fanynek soupeří s benjamínkem Martinem Harichem. A dá se říci, že je to nerozhodně. Na Martina spíše letí puberťačky, na Michala navíc i starší ženy, které baví svými výstupy. V jednom má však Michal prvenství.

Spolu se záplavou plyšáků mu za potěšující výkon ve třetím finále přiletěla na podium i podprsenka. A dokonce i s věnováním! Na pódium ji hodila neznámá fanynka. Kousek spodního prádla zůstal ležet na zemi spolu s plyšáky.

Neobvyklý dárek se však rozhodně nezamlouval jeho přítelkyni, taktéž finalistce soutěže Alžbětě Kolečkářové. Michal s Alžbětou se do sebe zakoukali a jako jediní z finalistů SuperStar svou lásku příliš před ostatními netají.


SUPERSTAR se svlékli téměř DO NAHA!

29. dubna 2011 v 20:25 Superstar 2011
Superstar v Aquaparku - 3
Sexy Gábina Gunčíková zářila v aquaparku v plavkách mezi ostatními jako růže mezi trním. Její tělo přitahovalo i pohledy ostatních. Nyní máš jedinečnou příležitost vidět holky i kluky ze SuperStar v plavkách!
Na vodních atrakcích v čestlickém aquaparku finalisté Česko Slovenské SuperStar zapomenuli Superstar na všechny starosti. Žádná z vodních atrakcí neunikla jejich pozornosti.

 • Superstar v Aquaparku - 3
 • Superstar v Aquaparku - 2
 • Superstar v Aquaparku - 1
 • Superstar v Aquaparku - 8
 • Superstar v Aquaparku - 9
 • Superstar v Aquaparku - 10
 • Superstar v Aquaparku - 9

SuperStaři ukázali, že jsou řádní vodníci.Nejvíce se jim líbilo na různých tobogánech a skluzavkách. Nezalekli se ničeho, ani obávaného Twisteru.
 • Superstar v Aquaparku - 7
 • Superstar v Aquaparku - 4
 • Superstar v Aquaparku - 3
 • Superstar v Aquaparku - 2
 • Superstar v Aquaparku - 5
 • Superstar v Aquaparku - 6
 • Superstar v Aquaparku - 5
 • Superstar v Aquaparku - 1
 • Superstar v Aquaparku - 2
 • Superstar v Aquaparku - 3
 • Superstar v Aquaparku - 4
 • Superstar v Aquaparku - 6
Lukáš Adamec se na chvíi od skupiny odpojil a šel raději relaxovat do vířivky. Ostatní blbli v kouli zvané aquazorbing. Díky ní si mohli vyzkoušet, jaké to je kutálet se nebo chodit po hladině. Koulení se v kouli nejvíc bavilo Martina Haricha.

Ve vířivce relaxuje i Lukáš Adamec.
 • Superstar v Aquaparku - 7
 • Superstar v Aquaparku - 8
 • Superstar v Aquaparku - 1
 • Superstar v Aquaparku - 10
Cristovao složil pro Bagárovou milostnou písničku

29. dubna 2011 v 20:00 Celebrity
Monika Bagárová s Benem Cristovao
Ben Cristovao (23) už své city k mladičké zpěvačce Monice Bagárové (16) netají. Po několikaměsíčním zapírání vztahu se serveru Super.cz dokonce přiznal, že jí složil milostný duet.
"S Monikou jsme každou volnou chvíli. Za několik dní dokonce budeme natáčet duet, který jsem napsal. Kupodivu jde o zamilovanou písničku," svěřil se Cristovao. A inspiraci prý ani nemusel hledat moc dlouho. "Monika a náš vztah je pro mne tou největší inspirací," vysvětlil mladý zpěvák.
A právě Bagárová na něj prozradila, že to není jediná skladba, kterou složil. "Ben si začal psát texty a je v tom dost dobrý. Všechny texty, které má na desce, psal on sám," vyzradila na svého milence talentovaná zpěvačka, která se do exotického Cristovaoa zamilovala během první řady Česko Slovenské Superstar.
"Byli jsme pořád spolu, od začátku soutěže jsme se podporovali. V podstatě jsme spolu byli pokaždé, kdy to jen šlo. A už se to nezměnilo. Teď se známe tak dobře, že se už jen doplňujeme," dodala Bagárová.

A to jsme chtěli jen malou rodinnou oslavu," procedil William směrem k tchánovi

29. dubna 2011 v 19:57 Informace
William s Kate při vyměňování snubních prstenů.
Atmosféra nemohla být o mnoho hustší. Ne každý má tu odvahu, aby se před dvěma miliardami televizních diváků dopustil vtípku. Zejména když jde o jednu z nejvypjatějších chvil v jeho životě. Princ William však v pátek ukázal, že je pohodář. A přesvědčit se o tom mohl i jeho nastávající tchán.
Díky Tině Lanninové ze společnosti O'Malley Communications můžeme i my vědět, co si William špital s Kate Middleton či s jejím otcem.
"A to jsme chtěli jen malou rodinnou oslavu," procedil se smíchem skrz ústa William směrem k otci Kate, Michaelu Middletonovi. Ten se usmál a bylo vidět, že mu odlehčení vážného momentu přišlo vhod.
Dost možná nejkouzelnější byla ale věta, kterou William vyřkl směrem ke Kate přímo před oltářem. Naklonil se k ní a podle Daily Telegraphu pronesl: "Vypadáš úžasně, zlato."


SuperStar Martin Kurc: Hlupoň bez maturity. 3x ho vyhodili!!!

28. dubna 2011 v 16:47 Superstar 2011

Ten se nám ale vybarvuje, ptáček jeden. Člověk by řekl, že Martin Kurc je takový hodný a chytrý chlapec a ono ouha. Chyba lávky.

Martin Kurc patří v současné době mezi sedm statečných držáků Česko Slovenské SuperStar, jež se hřejí na výsluní divácké přízně. Devatenáctiletý mladík se nám ale začal vybarvovat tak, že jsme nevěřili vlastním uším.

Redaktor týdeníku SuperSpy se dostal do blízkosti Kurcových přátel z Brna a to, co o něm vyprávěli, si mladík za rámeček nedá.

"Ten chudák nemá ani maturitu. Dvakrát po sobě vyletěl a letos upřednostnil SuperStar. Skončí se základním vzděláním a pes po něm neštěkne," plival jedy jeden z jeho bývalých spolužáků z gymnázia.

Jiná slečna si pro změnu přidala: "Navíc už se zase rozešel s tou Karolínou, protože je úplně zblbnutej ze všech holek, co má kolem... teda když se ožere."

Samotná slečna měla pravdu, protože, když naše redakce kontaktovala zdroj ze zákulisí SuperStar, prozradil nám, že Kurc je skutečně s půvabnou blondýnkou rozejit a nyní honí každou sukni.
Martin Kurc zůstává i přes své žluté zuby vysmátý a užívá si popularity.

Martin Kurc zůstává i přes své žluté zuby vysmátý a užívá si popularity.


Face2Face: Miro Šmajda

27. dubna 2011 v 16:53 miro šmajda

Zdroj: ocko.tv

Face2Face: Ben Cristovao

27. dubna 2011 v 16:51 ben cristovao


Zazpívejte si také! Přinášíme vám text písně Nevzdávám

26. dubna 2011 v 18:06 Superstar 2011
Text písně NEVZDÁVÁM:

Poskladám svet
z tónov a úlomkov viet
budú spočítané
z pádov a strát
Nechci si lhát
na hvězdu si hrát
shining so high
deep in the sky
uuuuu keď sa strácam
pozbierať sa musím vždy sám

REF:
Nevzdávám
sebe hledám
sám sebou být chci
a nezůstat sám

Koľkokrát
príde len pád
a musím vstať
keď som na kolenách


Vždyť mnoho dní mám
před sebou
Nezlomí mě nic
znát rub nejen líc
a řvát z plných plic
chtít ještě víc
Ale stačí len chcieť
žiť a neumrieť
cestu vždy nájdem
kým priateľov mám
uuuuu, když se strácím
zůstávám a jsem jedním z vás

REF:
Už mám plán
šťastie hľadám
byť sám sebou chcem
a nezostať sám

Častokrát
přijde jen pád
a musím vstát
když jsem na kolenou


Veď mnoho dní mám
pred sebou
Pro všechny je tady místo
(je tady místo)
Tak spolu zůstanem dál
(zůstanem dál)
Stáť pri sebe budeme blízko
Každý z nás môže byť kráľ
(může být král)

Nevzdávám
sebe hledám
sám sebou být chci
a nezůstat sám


REF:
Nevzdávám
sebe hledám
sám sebou být chci
a nezůstat sám

Koľkokrát
príde len pád
a musím vstať
keď som na kolenách

Vždyť mnoho dní mám
před sebou


Vyřazení

26. dubna 2011 v 15:01 Superstar 2011
Kdo se včera nedíval na ČSS tak vypadla Simona Fecková.... :) Já jsem myslela že vypadne Šeps ale naneštěstí postoupil... :)Česko-Slovenská Superstar - Petr Ševčík - I Like It (Enrique Iglesias)

25. dubna 2011 v 9:27 Superstar 2011
Petr Ševčík zpívá od mého oblíbenýho zpěváka...A docela to zkazil..Co se to s ním děje??SUPERSTAR: Víme, co v neděli zazpívá osmička finalistů!

24. dubna 2011 v 19:13 Superstar 2011

Česko Slovenská Superstar banner
zdroj: TV Nova Česko Slovenská Superstar banner
aktualizováno 23.04.2011, 09:43 | 23.04.2011, 09:42 | tn.cz / Scalex
V soutěži už je jen osm lidí. Tentokrát se budou muset popasovat nejen se zpěvem, ale i s tancem.
Ještě nedávno to byla finálová dvanáctka, ale dvojí vyřazování po dvojicích způsobilo, že notně prořídla. Ani jsme se nenadáli a ve hře už je pouhých osm lidí. Tři dívky, pět chlapců. A před nimi ještě více než měsíc trvající cesta k vítězství.

V neděli se ukážou nejen jejich další hlasové polohy a to, jak se umějí popasovat s tanečním žánrem, ale čeká nás také pohled na pohybové umění finálové osmičky. Taneční kolo každého soutěžícího vyzkouší z toho, jak se umí pohybovat po pódiu, jak je schopen zvládnout choreografii, jak při tom všem bude nadále komunikovat s publikem a kamerami a také z toho, jestli při tom všem nezapomene dýchat a zpívat.

ČTĚTE TAKÉ:

Finalisté si pro nás připravili směs skladeb, z nichž některé na první poslech nemusejí vypadat zrovna tanečně - ale tanec může být i pomalý a pohodový. Nemusíme si hned představovat nějaký hiphop a breakdance. Taneční skladbou může být klidně i Piece of my life od Monkey Business (tajně jsem doufal, že by v tomto kole mohla zaznít... tak snad v nějaké další SuperStar).

Simona Fecková - Hung Up (Madonna)

Tento song je poctou sedmdesátým létům a éře disca. Skupina ABBA nedovoluje používat samply z jejich skladeb do cizích výtvorů, ale zde na přímou prosbu Madonny výjimečně autoři písně Gimme! Gimme! Gimme! vyhověli. Skladba je to vyloženě taneční, zpěv je tu naprosto upozaděn a já nevím, jestli tuhle věc dokáže Simona nějak slušně pojmout a prodat. Přestože píseň byla obrovským hitem, jedním z neprodávanějších singlů a dostala se do Guinessovky jako věc, která byla na první příčce hitparád v nejvíce zemích najednou, mně přijde pro Simonu trochu nudná. Ale možná, že se nás chystá překvapit výraznější aranží. Uvidíme a hlavně uslyšíme v neděli.

Gabriela Gunčíková - Firework (Katy Perry)

Nejdříve jsem si myslel, že je tato volba naprostý omyl. Pak jsem si tu skladbu pustil na YouTube a představoval jsem si v ní Gábinin hlas. A myslím, že to bude další výborný výkon v řadě. Tahle písnička je hodně "vyřvávací", v tom je Gábina silná. Ještě bude záležet na tom, jak si poradí s dýcháním a tancem.

Alžběta Kolečkářová - Papa Was a Rollin' Stone (The Temptations)

Tady jsem snad víc než na Alžbětu zvědavý na to, jakou aranž zvolí kapela. Tuto skladbu nazpívala celá řada interpretů, mimo jiné třeba George Michael, jehož verze patří k nejznámějším, nebo Dan Bárta spolu s J.A.R. - to byla podstatně víc funky záležitost. Předpokládám, že ze skladby zmizí dlouhá úvodní instrumentální pasáž. Pokud bude skladba ořezána na základní torzo a na tom se vystaví hutný podklad pro Bětčin výrazný hlas, nemuselo by to být špatné.

Michal Šeps - Somewhere Over the Rainbow (Israel "IZ" Kamakawiwo'ole)

IZova verze této skladby, v níž se doprovázel na ukulele, je oblíbenou skladbou, která často zní v závěrečných scénách filmů. A mě tentokrát zajímá jediná věc: dokáže se Michal oprostit od šaškovského přístupu a zazpívá tuto nesmírně zajímavou, dojemnou a citlivou skladbu s vkusem, který si tato píseň zaslouží? IZova verze je totiž pohodářská, ale ne "zhuleně pohodářská", jestli mi rozumíte. Mělo by to znít havajsky, ne jamajsky.

Lukáš Adamec - Crazy (Gnarls Barkley)

Když jsem tuhle skladbu poslouchal, tak jsem celou dobu neslyšel Lukáše Adamce, ale spíš Noaha Ellenwooda. To je věc jak stavěná pro jeho pojetí, jeho hlas a jeho frázování. Nu, Noaha už v soutěži nemáme, takže zpět k Lukášovi. Tuhle věc má zpěvák z Gnarls Barkley posazenou hodně vysoko, bojím se, aby se Lukáš hlasově příliš neškrtil. Skladba mi přijde také dost nezajímavá, postavená na klišovité harmonii a originál mi nepřipadá dvakrát zajímavý. Možná tomu ale právě Lukášův chlapáčtější přístup prospěje.

Petr Ševčík - I Like It (Enrique Iglesias)

Radši bych Petra viděl zpět ve Queenech, ale tady máme možnost poznat ho ve svižné taneční poloze a to může být hodně zajímavé. Když jsem slyšel, že má Petr zpívat Enrique Iglesiase, tak mi zatrnulo, aby to nebyla nějaká další ucajdaná unylost. Ale tohle je naštěstí dost dynamické a rychlé, takže jsem na "rychloševčíka" zvědavý.

Martin Harich - Grace Kelly (Mika)

No, to si Martin troufá! Sice má tuhle skladbu už vyzkoušenou z dřívějška, protože s ní ještě před SuperStar několikrát vystupoval, ale jeho falzetový hlas byl vždy dost tenký a slabý a při přechodu z normálního hlasu na falzet síla zpěvu znatelně poklesla. Grace Kelly je přitom na falzetech založená, od mnoha interpretů ale zní velmi komicky. Doufám, že to Martin zvládne alespoň tak, jak to před časem v X Factoru zazpíval Ondřej Ruml.

Martin Kurc - Livin' La Vida Loca (Ricky Martin)

Jestliže se u některých skladeb dá pochybovat o jejich tanečnosti, tak u této ani omylem. To je všech tanečních skladeb futrál. Má ji ovšem zpívat Martin Kurc, který svoji sílu prokázal spíše v pomalých baladických písních. Trezor minule neudýchal, tady snad bude mít větší pauzy na to, aby se stíhal nadechnout. Ovšem zase se po něm bude chtít taneční výkon srovnatelný s Rickym Martinem.

Pondělní vyřazování: Piňák je překvapený, Cel už chystá koncerty

23. dubna 2011 v 10:16 Superstar 2011

Známe další dva soutěžící, kteří na cestě za svým velkým snem skončili dřív, než doufali. Druhé finalové kolo opouští dva Slováci: Matej a Celeste. Jaké jsou jejich bezprostřední pocity po pondělních čistkách?
"Som prekvapený, tak ako by som bol, aj keby som postúpil," vtipkuje i v těžké chvíli Matej. A Cel? "Veď som pred rokom bola ešte len dieťa. Porotcovia mali pravdu," konstatuje. Zároveň nám ale prozrazuje: "Teším sa na svoje koncerty, už teraz nejaké chystám."

Lady GaGa vyrazila opilého Adama Lamberta ze své party

22. dubna 2011 v 18:56 Lady Gaga!♣
Narozeninovou oslavu zpěvačky Lady GaGa provázelo drama, když si popová hvězda uvědomila, že nebyl nejlepší nápad pozvat si na party kolegu Adama Lamberta. Devětadvacetiletého gaye musela sama GaGa vyrazit z restaurace La Cita Mexican, protože se opil namol a začal obtěžovat ostatní hosty.

Lambert se opil tak, že začal vyvádět a skákat jako zběsilý, pak hlavou narazil do stropu a poškodil ho.

"Adam se choval jako zvíře. Pořád skákal po stolech a židlích a křičel. Když přinesli dort, snažil se ho hodit Lady Gaga na obličej a narvat si panenku z dortu do úst!" přiznal zdroj z restaurace časopisu Us Magazine.

"Snažil jsem se o oslavné gesto pro GaGu v jejím stylu. Místo toho mám poraněnou ruku a v restauraci La Cita mají díru ve stropu. Ožralec," napsal si Lambert na Twitteru.

Enrique Iglesias pozval na pódium „svou manželku“ Annu Kournikovov

22. dubna 2011 v 18:46 ♥♥Enrique Iglesias♥♥
Popová hvězda Anna Kournikov je manželkou Enriqueho Iglesiase. Ačkoli oba dosud odmítali, že se kdy vezmou, španělský zpěvák svou přítelkyni na koncertě v Moskvě přivítal slovy: "Anna, moje manželka."

Podle listu Komsomolskaja Pravda Iglesias představil Annu jako svou manželku a poté společně zazpívali duet "Baby, I like it". Anna přitom přišla na koncert se svým otcem Sergejem a babičkou Annou.

Před dvěma roky přitom Enrique svatbu s Annou vylučoval. "Zrovna se nacházím ve stavu, kdy se prostě ženit nechci. Nemyslím, že se dnes v tomto věku člověk musí ženit… Pokud by v tom byly děti, pak by to byla úplně jiná písnička," tvrdil Enrique magazínu Now v červnu 2009.

Demi Lovato končí s hraním!

22. dubna 2011 v 18:36 Celebrity
Demi Lovato
Demi má za sebou těžké období, kvůli psychických problémům se dokonce dostala do léčebny, ale když ji letos v lednu opustila, všichni doufali, že je vše v pořádku. O to větší šok přinesla fanouškům svým prohlášením o ukončení své herecké kariéry.
Demi oficiálně oznámila, že nehodlá dál účinkovat v seriálu Sonny ve velkém světě, jehož je hlavní hvězdou. "Nemyslím si, že návrat k Sonny by být pro mě po tom všem vhodný," vysvětluje Demi. "Být před kamerou by mě jen znervózňovalo."

Studiu Disney tím připravila pár pekelných chvilek. Nakonec se ale tvůrci rozhodli, že seriál neukončí, jen pozmění jeho koncepci a dají v něm víc prostoru vedlejším postavám. Fanoušci se svého seriálu dočkají v červnu 2011, tentokrát s názvem "So Random".

Zástupci studia Demino rozhodnutí respektují a podporují ji, prosákly ale informace, že si tím televizní hvězdička nadobro zavřela dveře do tohoto filmařského kolosu. Vzhledem k tomu, že právě díky Disney Studiu se proslavila, byl by její případný zájem o návrat na televizní obrazovky nebo dokonce filmová plátna dost obtížný. V současné době nemá roztočený žádný jiný seriál ani film a ani ji nikdo z filmových tvůrců neoslovil s nabídkou. V televizi tedy Demi asi nějakou dobu neuvidíme.

"Je to trochu smutné, že pro mě tato kapitola mého života skončila, ale věřím, že můj život se teď obrátí k lepšímu," vysvětluje své rozhodnutí Demi. "Chci se teď soustředit víc na hudbu."

Snad se Demi skutečně začne dařit. Má za sebou totiž hodně složitý rok. Nejdřív dostala kopačky od svého přítele, zpěváka Joea Jonase. I když se tvářila, že jí to neublížilo a že zůstávají přátelé, nesla to velmi těžce. Když si Joe po rozchodu s ní začal s jinou herečkou, Ashley Greene, Demi jí dokonce posílala nepříjemné a výhružné emaily.

Demi Lovato a Joe Jonas


S Jonas Brothers měla jet Demi společné turné, nedokázala si ale představit, že by měla vydržet v přítomnosti své bývalé lásky, a tak nakonec k překvapení všech oznámila, že se turné nezúčastní. Její manažer ohlásil, že důvodem jsou závažné psychické problémy. "Demi Lovato odstoupila předčasně ze svého turné kvůli lékařské péči pro emocionální a fyzické obtíže, s nimiž se jistý čas potýkala. Demi se rozhodla přijmout osobní zodpovědnost za své činy a vyhledat pomoc. Demi lituje, že není schopna dokončit své turné, ale těší se, že se zase brzy vrátí do práce," uvedl tehdy mluvčí osmnáctileté hvězdy.

V listopadu pak Demi skončila v psychiatrické léčebně a ukázalo se, že už delší dobu má problémy se sebepoškozováním, nekontrolovatelnou agresivitou a s poruchou příjmu potravy. Z léčebny ji propustili po třech měsísích začátkem tohoto roku. Demi tvrdila, že se cítí mnohem lépe a že se těší, až zase začne naplno pracovat.

Natáčení seriálu se sice dál věnovat nehodlá, uvidíme, co nového nám ale přichystá ve svém hudební kariéře. Držíme Demi pěsti, ať to všechno v pořádku zvládne.

Zdroj: krasna.cz


Děkuju za návštěvu a zase někdy přijďte.... :)