Ahoj na tento blog už již nebudu chodit...Ale mám tu druhý blog: ♥Klik♥

A Nakrmte mi potvůrky. Díky;)

Únor 2011

J.B.-Avatar

28. února 2011 v 16:54 Justin Bieber




Škola Noci-postavy

26. února 2011 v 16:35 hezke obrazky
(Erin)
(Erik Night)
(Steavie Ray)
(Zoey Redbirdová)
(Neferet)
(Jack)
(Shaunee)
(James Stark)
(Afrodita)
(Heath)

(Damien)


Králičci

21. února 2011 v 16:40 hezke obrazky


Scott Pilgrim proti zbytku světa

19. února 2011 v 18:05 Filmy ♥
A pokud nemáte nic proti tomu, jak se ve vás film snaží probudit puberťáky. Tedy, ne ty vulgární, spíš ty s přehnaným smyslem pro humor a touhou "zablbnout si" . Především vás musím dopředu varovat, že Scott Pilgrim proti zbytku světa není ani tak filmem založeným na komiksu, jako spíš "komiksovým filmem". I když vlastně hrdina, jak to vyplývá z informací od tvůrců, vlastně pohlíží na svět jako na film, ve kterém hraje…

Scott Pilgrim proti zbytku světa je o směšnohrdinském šampiónu dnešní mládeže

Trailer




Huban a slinty slint.. :DD

19. února 2011 v 17:37 hezke obrazky
Dej mi pusu... :DDDDD Slinty Slint.. :DDD

Česko a Slovensko budou znovu hledat SuperStar!

19. února 2011 v 14:17 Informace
Už v neděli začneme na televizních obrazovkách hledat nového Martina Chodůra, Moniku Bagárovou nebo Mira Šmajdu! Začíná totiž druhý ročník československé SuperStar. Těšte se!
Byl rok 2004 a historicky první vítězkou pěvecké soutěže "Česko hledá SuperStar" se stala Aneta
Langerová
. O rok později jí následoval Vlasta Horváth a v roce 2006 zvítězil miláček dívčích srdcí, Zbyněk Drda.
Pak jsme začali hledat společnou SuperStar pro Česko a Slovensko. První ročník byl skvělý, určitě ho ještě máte v paměti a Martina nebo Mira také.




Nové Bravo je tu!

17. února 2011 v 16:25 moje keci
INFO: Nové Bravo je tu! - foto

Hot News!

Willow Smith * Miley Cyrus * Rihanna * Justin Bieber * Ed Westwick * Lindsay Lohan * Rupert Grint a další superstars!

Paparazzi!

Jak a s kým si hvězdy v těchto dnech užívají u moře?

Bitva POP STARS! Lady GaGa vs Britney Spears!

Jedna slaví comeback, druhá je z toho na prášky!

Katy Perry

... v seriálu How I Met Your Mother!

Josh a Zac z Paramore jdou Hayley po krku!



GLEE od A do Z!

Všechno, co musíš vědět o tomhle super seriálu!

Rozhovor
...s Avril Lavigne!

Avril říká: "Obdivuju Ke$hu!"

+ Samolepky hvězd!




Nezapomenutelný Heath Ledger

3. výročí smrti a vzpomínky jeho velké lásky, Michelle Williams

Breaking Dawn

O čem bude nový díl ságy Stmívání

Cool kouzelník Pavel Dolejška

... ti prozadí, kdo je jeho vzorem a přidá i nějaký ten "návod" na super kouzlo!

Nový moderátor BRAVO TV

Cool beatboxer NASTY!

Test

Dáváš najevo emoce?

Tělo a sex: Holčičí prsa!

Vše, co chceš vědět!

Fotoromán

Žárlivost bez hranic!

Movie

Fighter

Report: Domácí teror!

Co dělat, když ti ubližuje někdo z rodiny?

Songbook:

Xindl X - Chemie // Bruno Mars - Grenade



+ 4 x cool poster!

Glee
Britney Spears
My Chemical Romance
The Vampire Diaries

Zdroj: bravo.cz



Mutující Bieber: Mám spoustu přítelkyň

13. února 2011 v 12:48 Justin Bieber
LOS ANGELES Šestnáctiletý kanadský zpěvák Justin Bieber měl podle bulváru randit s herečkou Selenou Gomez. Zda má skutečně přítelkyni, odmítl Justin komentovat. Novinářům však svěřil: "Mám spoustu přítelkyň."
 

"Mám spoustu přítelkyň, ale ty dívky jsou jen kamarádky," dodal Justin. Jsou prý jeho spřízněnými dušemi. "Člověk se musí obklopovat reálnými a dobrými lidmi, kterých moc v showbyznysu jinak nepotkáte," dodal Bieber.

V současnosti se trochu potýká s pubertou, neboť mu mutování mění hlas. Proto musí neustále zpěv cvičit a trénovat s hlasovou expertkou.

"Mění se mi rozhodně hlas, ale jde to postupně. Je teď rozhodně nižší, než minule. Myslím, že hlas každého člověka se mění. Je to akorát tak, jak tím procházíte. A já mám skvělou hlasovou expertku, která mi pomáhá," dodal Bieber.

Kdo si vytančil titul Taneční skupina roku 2010?

13. února 2011 v 12:16 Informace
Zdroj: bravo.cz

Máš rád tanec? Tak to by jsi měl právě teď zbystřit své smysly!
Máme pro tebe informace o tom, jak dopadl letošní ročník soutěže Taneční skupina roku a jak se přihlásit do toho příštího!

To, že kvalitních tanečníků u nás rok od roku přibývá, znovu potvrdila soutěž "Taneční skupina roku", která vyvrcholila velkolepým televizním finále.
Zúčastnilo se ho pět tanečních skupin ze tří českých měst (Praha, Plzeň, Karlovy Vary).


Finálový večer byl jedním slovem nářez a kdo ho zmeškal, měl by litovat. Všichni finalisté nám ukázali, že se hýbat opravdu umí a pro porotu bylo nesmírně těžké vybrat vítěze. Tanečníci navíc nepředvedli pouze trendy styly jako hip hop, house nebo electric boogie. Pořádně cool byly v jejich podání i "klasičtější žánry", například balet nebo moderna! Během večera přišla na řadu i pěvecká čísla v podání Ewy Farné, skupiny Mako Mako nebo "božského Káji" s mladou dívčí formací Five Angels.


Celkovým vítězem soutěže se stala choreografie Orchestra od pražské skupiny Out Of Bounds. Pokud si říkáš, že už jsi tento název někde slyšel, máš pravdu! Tanečníci z této skupiny se totiž v soutěži "Československo má talent" protancovali až do semifinále!

Asteroid Apophis může zasáhnout Zemi 13. dubna 2036, varují vědci

13. února 2011 v 10:49 Informace
rtfgh
fgn


Asteroid o šířce asi čtyř fotbalových hřišť by mohl 13. dubna 2036 narazit do Země a zabít milióny lidí, uvedli ruští vědci. Následky by byly katastrofické.

Podle amerických expertů zatím není důvod k panice, Národní úřad pro letectví a kosmonautiku (NASA) vypočítal, že pravděpodobnost srážky Země s tímto téměř 400 metrů širokým asteroidem nazvaným Apophis je velmi nízká, a to 250 tisíc ku jedné.
Navíc obyvatelé Země by se o hrozbě jisté srážky dozvěděli se sedmiletým předstihem. Měli by tedy dlouhou dobu si zbývající čas buď užít, nebo se teoreticky i odstěhovat na jinou planetu, pokud to za 25 let již bude možné.

Nejprve by asteroid ale musel proletět úzkou gravitační "klíčovou dírkou", což představuje malou oblast ve vesmíru, která upraví kurz asteroidu podle zemské gravitace. Právě to se stane v dubnu 2029, sedm let před případnou srážkou, píše Daily Mail.

Zničil by celé město

Síla zemské gravitace je tak velká, že když asteroid prolétne touto dírou, jeho cesta může být "zakroucena", což tento vesmírný objekt může poslat přímo směrem k Zemi.
Kdyby asteroid dopadl na naši planetu, mohl by zničit celé město, v případě, že by dopadl na hladinu moře, mohl by způsobit ničivou vlnu tsunami.
Podle Donalda Yeomanse z Programu pro blízké objekty Země existuje malá pravděpodobnost, že asteroid do Země narazí.
.jestli proletí během tohoto přiblížení tím, co my nazýváme klíčovou dírkou, potom to bude opravdu znepokojující, jelikož by se pak mohl vrátit a 13. dubna 2036 Zemi opravdu zasáhnout...vědec z NASA Donald Yeomans

"Situace je taková, že 13. dubna 2029 Apophis poletí blízko Země, a to ve vzdálenosti pěti zemských poloměrů od ní, což bude docela velká událost, ale už jsme zavrhli možnost, že by do nás mohl v tuto dobu narazit," řekl magazínu Life's Little Mysteries.
"Na druhou stranu, jestli proletí během tohoto přiblížení tím, co my nazýváme klíčovou dírkou, potom to bude opravdu znepokojující, jelikož by se pak mohl vrátit a 13. dubna 2036 Zemi opravdu zasáhnout," dodal Yeomans.
Je to však velmi nepravděpodobné, uklidňuje.

Cílem by bylo narušit dráhu asteroidu

Profesor Leonid Sokolov z petěrburské univerzity řekl agentuře Ria Novosti bez obalu: "Apophis se přiblíží Zemi na vzdálenost 37 tisíc až 38 tisíc kilometrů 13. dubna 2029. Je pravděpodobné, že ke kolizi se Zemí dojde 13. dubna 2036. Naším úkolem je zvážit různé alternativy a vymyslet scénáře a plány akce závisející na výsledcích dalšího pozorování Apophise."
Ruští vědci se sešli na jednání již před 14 dny ohledně operace, která by dokázala svést asteroid z jeho dráhy.
Ačkoli by srážka s tímto asteroidem napáchala velké škody, Zemi by zřejmě nepřinesla totální armageddon. Jestli se ukáže, že Apophis je opravdu na cestě ke srážce se Zemí, NASA by se snažila změnit jeho dráhu. Nejjednodušším způsobem je vyslat proti asteroidu kosmickou loď bez posádky.
V červenci 2005 nechala NASA záměrně srazit sondu Deep Impact s kometou Tempel 1 při operaci s cílem studovat vnitřní obsah komet. Mise ukázala, že jádro komety je prašnější a méně ledové, než se očekávalo.




Dostaň ho tam

5. února 2011 v 12:34 Filmy ♥

Popis:

Když se vedlejší filmová postava dostatečně zaryje do vědomí diváků, může si vykoledovat vlastní film. Právě tohle se přihodilo těžce excentrickému rockerovi Aldusi Snowovi, který v úspěšné komedii Kopačky doplňoval dvěma hlavním postavám milostný trojúhelník. Jeden z nejúspěšnějších komediálních producentů současnosti, Judd Apatow, který je podepsaný jak pod Kopačkami, tak i pod komedií Dostaň ho tam, nejen jemu, ale i jeho představiteli Russellu Brandovi, připravil velkolepé sólo. Sólo, které nápadně připomíná komediální překvapení loňského léta, velmi nekorektní legraci jménem Pařba ve Vegas.

Hudební byznys se bohužel hroutí a podle toho vypadá dusná porada jednoho vydavatelství, na níž se marně hledají nápady na jeho resuscitaci. Až jistý Aaron Green (Jonah Hill) přijde s nápadem, že by se dal ve slavném klubu Greek Teatre v Los Angeles uspořádat vzpomínkový koncert enfant terrible rockové scény, Alduse Snowa (Russell Brand). Kdyby Aaron věděl, jak si to tímhle nápadem zavaří, asi by si ho odpustil. Od "laskavého" šéfa dostane 72 hodin na to, aby dojel pro Alduse do Londýna a přivezl ho do L. A. tak, aby vlezl na jeviště v Greek Theatre přesně deset let poté, co na něm stál naposledy.

Aldusovo renomé rockové legendy bohužel doprovází slovíčko "bývalá", protože po jednom příšerném singlu a bolestivém rozvodu "vypadl z vlaku" a zpátky mu nepomohly chlast, drogy ani jednorázové přítelkyně, přestože je prakticky nepřetržitě užívá. Aaronovým úkolem bude sebrat tuhle lidskou trosku a přepravit ji v šibeničním termínu přes oceán. Jenže Aldus nemíní svou kůži prodat lacino, a tak ho Aaron chtě nechtě pronásleduje peklem nočních londýnských klubů, bohémských eskapád a šokujících zážitků, které normální smrtelník jen tak nerozdýchá. Čelí urážkám, ponižování, alkoholu, drogám, lacinému sexu a samotnému Aldusovi, ale před očima má pouze příkaz, který zní: "Dostaň ho tam!"
       

Trailer



Mooc pěkná fotečka..♥♥

4. února 2011 v 10:38 Tokio Hotel♥♥
Zdroj: tokio-twins-hotel.blog.cz

Miley Cyrus - Nejhorší celebrita roku 2010!

4. února 2011 v 10:16 Celebrity
STARS: Miley Cyrus - Nejhorší celebrita roku 2010! - foto
Internetový portál JSYK zvolil Disney star hvězdou s nejhorším vlivem na své fanoušky. Víme proč...
Každá star ovlivňuje své příznivce, ne každá ovšem tím správným směrem! A to se právě teď přihodilo Miley Cyrus (18). Ta se totiž podle uživatelů webu JSYK změnila natolik, že i když ještě loni byla sladkou Hannah Montanou, letos si odnáší první místo v "soutěži" o hvězdu špatným vlivem na své okolí.

Hlasovalo celkem 99 tisíc návštěvníků portálu a 58% z nich zvolilo právě Miley! Důvod? "Kouření vodní dýmky a kouření marihuany," píše se na JSYKu.

"Jasně kouření bonga je legální," píše návštěvnice s nickem Leanne: "Ale to, že je něco legální ještě neznamená, že je to dobré. Alkohol a cigarety také nejsou zakázané, ale každý den kvůli nim umírají spousty lidí. Miley se teď nechová správně!"

Uživatelka Chelsea pak napsala: "Vážně Smiley dáváš hodně špatný příklad svým fanouškům! Oni tě zbožňují, jsi pro ně vzor, jsi krásná, chytrá a pak uděláš tohle! Doufám, že se brzy zase začneš chovat tak, jako dřív."

Miley v soutěži porazila Lindsay Lohan a Demi Lovato, které v loňském roce skončily v psychiatrických léčebnách. Minulý ročník "vyhrála" Amber Portwood, následovaná raperem Kanye Westem a hvězdou Gossip Girl, Chace Crawford.
Zdroj: bravo.cz

Děkuju za návštěvu a zase někdy přijďte.... :)