Ahoj na tento blog už již nebudu chodit...Ale mám tu druhý blog: ♥Klik♥

A Nakrmte mi potvůrky. Díky;)

Leden 2011Saw 7!

31. ledna 2011 v 11:46 Filmy ♥
Český název: Saw VII
Originální název: Saw 3D
Česká premiéra: 4.11.2010
Natočeno: Kanada / Spojené státy americké
Režie: Kevin Greutert
Hrají: Tobin Bell, Costas Mandylor, Betsy Russell, Gina Holden, Chester Bennington, Rebecca Marshall, Sean Patrick Flanery, Cary Elwes, Ned Bellamy, Greg Bryk, Joanna Douglas, Tanedra Howard, Shauna MacDonald
Délka: 91 minut
Žánr: horor


Ústředním motivem filmu SAW 3D je příběh skupiny přeživších, kteří unikli ze spárů šíleného vraha Jigsawa a hledají spásu u svého kolegy Bobbyho Dagena (Seana Patrick Flanery), muže, jehož temná minulost rozpoutá novou vlnu teroru. "V dosavadních dílech Saw jsme ponechávali některá témata otevřená, tento díl ale bude skutečně poslední. Odpovíme v něm na všechny otázky, které si kdy fanoušci položili. V ději se ale budou dobře orientovat i diváci, kteří neviděli předchozí filmy," slibuje producent filmu.

Trailer


ĎÁBEL

31. ledna 2011 v 11:40 Filmy ♥
Český název: Ďábel
Originální název: Devil
Česká premiéra: 11. listopadu 2010
Světová premiéra: 16. září 2010
Natočeno: USA 2010
Režie: John Erick Dowdle, Drew Dowdle
Scénář: Brian Nelson
Kamera: Tak Fujimoto
Hrají: Geoffrey Arend, Chris Messina (Bowden), Logan Marshall-Green, Bojana Novakovič, Caroline Dhavernas, Jacob Vargas, Bokeem Woodbine, Matt Craven, Jenny O'Hara, Joshua Peace (detektiv Markowitz), Kim Roberts, Kimberly Ables Jindra, Aaron Berg, Joe Cobden (Dwight), Jay Hunter, Sarah Adela Tirado, Gage Munroe (Jesse Bowden)
Délka: 80 minut
Žánr: Horor / Thriller
Distributor: Universal Pictures


Příběh z hlavy M. Night Shyamalana vypráví o skupince lidí uvězněných ve výtahu výškové budovy. Jeden z nich však není tím, za koho se vydává..

Trailer


Film-Bastardi...

31. ledna 2011 v 11:34 Filmy ♥

Český název: Bastardi (2010)
Originální název: Bastardi
Česká premiéra: 28. října 2010
Natočeno: Česko 2010
Režie: Petr Šícha
Hrají: Tomáš Magnusek, Ladislav Potměšil, Jana Šulcová, Eva Čížkovská, Kristýna Leichtová, Jan Šťastný, Blanka Bohdanová, David Novotný, Jan Přeučil, Bronislav Poloczek, Jaroslava Obermaierová, Alexander Hemala, Saša Rašilov ml., Jaroslava Hanušová, Radek Holub, Valentina Thielová, Jan Cimický, Ivana Buková, Oldřich Velen, Věra Kubánková
Délka: 80 minut
Žánr: Drama
Distributor: Pegasfilm


Příběh z prostředí praktického školství bez povrchností, klišé a přetvářek. Film je založen na reálném základě a ukazuje, jak to dopadne, když selže systém. Děj se odehrává v drsném prostředí základní školy. Skupina zdejších žáků - mladých násilníků je obviněna ze znásilnění a vraždy mladé praktikantky. Přesto nebyli zatím odsouzeni a stále navštěvují školu. Do ní nastupuje mladý učitel, jenž si svým neortodoxním přístupem získává sympatie ostatních kantorů i žáků. Za jakým účelem však do školy opravdu přišel, zjistíme až v závěru celého
příběhu.

Trailer


Jiří Mádl: Ženské jsou zbytečný jev přírody!

2. ledna 2011 v 17:28 Celebrity
Stal se jedním z nejvýraznějších filmových herců mladé generace. Na spoustu věcí se dívá po svém a často a rád si dělá legraci. Nikdy tak nevíte, kdy to myslí vážně...


Ne nadarmo patří mezi jeho nejoblíbenější herce Oldřich Kaiser a Jiří Lábus. Stejně jako oni má totiž Jiří Mádl (24) ve zvyku všechno zlehčovat a brát věci s humorem a nadsázkou. Podobně jak to předvedl v našem rozhovoru. Na vánočních nákupech bot nám prozradil, proč
jich má doma tolik, jaký má vztah k ženám a co ho teď v nejbližší době čeká.

Jirko, jaký máš nejraději styl bot?
Mám dvě své oblíbené značky a těm zůstávám věrný. Jedna dělá sportovní boty, druhá pohodlné sandály na léto.

Koukám, že v tom máš jasno... Většina mužů má obvykle tak dvoje, troje boty. Jedny nosí v létě a další přes zimu. Máš to také tak?
U mě tohle neplatí. Já mám strašně moc bot. Ale není to proto, že bych byl nějak nakloněný módě, ale já je hrozně rychle ničím. Jsem náročný a velmi rychle se pohybuji. Hodně chodím, hodně běhám. Takže zničím všechny nové boty třeba do půl roku.

Očekáváš tedy od Ježíška novou nálož bot?
Jo, to očekávám. (smích) Ženu tady celý ten průmysl dopředu. Oni třeba vymyslí sportovcům nějaký nový typ bot, na nich to drží, ale na mně ne, takže jsem jejich motivace, aby pořád zlepšovali techniku. Pro prodejce jsem tedy ideální zákazník.

Pojedeš letos na hory?
Nepojedu. Nesnáším hory, lyžování a nesnáším sníh.

Ale máš rád bruslení, ne? Nedávno jste přece byli s Martinem Dejdarem hrát hokej v Moskvě...
To jo. Zima má pro ten svět smysl jenom v tom, že vznikl hokej. Jinak to je naprosto zbytečný jev přírody.

Už víš, co tě čeká po pracovní stránce příští rok?

Budu točit dva filmy, zatím asi nejlepší, co jsem kdy dělal, nebo jeden z toho takový určitě bude. Ale nemůžu ani o jednom zatím mluvit. A kromě toho bude­me mít v březnu premiéru filmu V peřinách. To je asi nejaktuálnější věc. Je to první hraný český film ve 3D formátu. Myslím, že to bude hit. Teď jsem dělal dost samé takové umělecké filmy, nebo jsem tak jako riskoval, ale tenhle film je po dlouhé době zase takový ten hit. Na něj se budou valit davy.

A co se týče těch dvou nových filmů, můžeš alespoň prozradit žánr?
Všichni asi očekávají, že půjde o filmy pro teenagery, ale ty už nedělám sedm let. Půjde o dobové výpravné filmy. Jestli to ale bude ze zahraniční produkce, nebo od českého režiséra, jestli půjde jenom o historii, to už si nechám pro sebe.

Znamená to tedy, že už by ses do filmu pro teenagery obsadit nenechal?
Já jsem udělal celkem třináct filmů, z to­ho jen dva jsou pro teenagery. Tak nevím, proč si mě s nimi lidé pořád spojují.

V poslední době ses na většině akcí objevoval sám... Máš přítelkyni?

Ženské jsou podle mě také úplně zbytečný jev přírody. (smích) Teda až na některé výjimky. Jak by nám tady bez nich bylo krásně. Ale jakmile do toho jednou vstoupíme, tak už je pořád chceme, to je průser. Ale kdybychom to nevěděli a kdybyste neexistovaly, ježiš, to by byl mír, to by bylo krásné!

Studoval jsi sociální a masovou komunikaci. Už jsi skončil, nebo ještě studuješ?
Už jsem dostudoval a jsem bakalář. Jinak ale zrovna běžím do školy, protože ještě dělám italský a německý institut. 

Chceš se tedy do budoucna věnovat herectví, nebo si vybereš jiný obor?

Já jdu po penězích. Co mi nejvíc ponese, tam půjdu.

A na ty peníze teda potom budeš balit holky?
Přesně. Mám to výborně vymyšlené. V jednoduchosti je krása.

Měl jsi teď nějaký bolavý rozchod, že jsi na ženské tak zanevřel?
Ne. Naopak. Mně sníh nikdy nic neudělal a také ho nenávidím. Mám holky rád. Jenom si myslím, že kdyby nebyly holky, tak by nebyly války, chlapi by nebyli ziskuchtiví. Myslím, že to je všechno o tom, že my chceme zaujmout a vlastně chceme jenom vás. A mezi sebou jsme hodně čestní a mírumilovní a máme se rádi, jsme ohleduplní k sobě, držíme při sobě. Ale když už o vás víme, tak vás chceme. Jiné pohlaví tady není. Třeba vás jednou ještě nahra­dí nějaké třetí. (smích)

Rok 2011

1. ledna 2011 v 18:00 moje keci

Už je rok 2011!!A 2010-byl super ale musíme se s ním jednou provždycky rozloučit i a nastává 2011 víc zážitků.Doufám Že bude 2011 lepší pro nás všechny.... :D Zajímá mně jak se vyvine ten rok...
Zase o rok starší a blbější...

Děkuju za návštěvu a zase někdy přijďte.... :)