Ahoj na tento blog už již nebudu chodit...Ale mám tu druhý blog: ♥Klik♥

A Nakrmte mi potvůrky. Díky;)

Prosinec 2010

Gympl-policie

31. prosince 2010 v 19:04 videa♥♥
Jiří Mádl(drsnej)

Kocourel(hodnej)

Jaden

31. prosince 2010 v 12:07 Jaden Smith
The Smith Family (L to R: Jada Pinkett Smith, Trey Smith, Will Smith, Jaden Smith and Willow Smith) and Charlize Theron // Simon Wisenthal Centers Annual National Tribute Dinner

Christmas tree

31. prosince 2010 v 11:53 Lady Gaga!♣

Veselý nový rok!!

31. prosince 2010 v 11:44 moje keci

Veselý krok


na Nový rok


a ještě více radosti do Vašich kroků


po každý den dalšího roku.
Silvester!!

26. prosince 2010 v 20:21 hezke obrazky

Šťastný nový rok!!

silvester_slovensko3.jpg

silvester_2007.jpg


Fcebook-Vzhled!!

25. prosince 2010 v 21:10 moje keci
Jestli chcete vzhled na facebooku.
Např.
cfbb
Tak tady máte odkaz na vzhledy: Návod
A tady postup co a jak nainstalovat: Návod

Doufám že vám to pojede :D

Jigoku Shojo

18. prosince 2010 v 17:30 videa♥♥


Jezero 3

18. prosince 2010 v 16:46 Filmy ♥

Akční / Horor / Thriller
USA, 2010
Obsah:
Obří aligátor byl zabit, ale nový šerif zůstává stále v obavách. Když jeho syn najde u břehu líhnoucí se vajíčka, je jasné že noční můra neskončila. Krvelační aligátoři rostou a jejich chuť na lidskou krev se zvětšuje. Šerif musí rychle vymyslet, jak bestii zničit

Vrahouni

18. prosince 2010 v 9:25 Filmy ♥

Trailer:


On a ona sa stretnú na dovolenke, vezmú sa. Po návrate z dovolenky je ich idylický život narušený podozrením, že ich susedia sú nájomní vrahovia, ktorí ich chcú zavraždiť.

Akční / Komedie / Romantický
USA, 2010, 93 min


'Resident Evil: Afterlife'

13. prosince 2010 v 19:13 Filmy ♥
Akční / Horor / Sci-Fi / Thriller
Velká Británie / Německo / USA, 2010, 97 min

Obsah:
Ve světě, který je zamořen virovou infekcí, která mění své oběti na Nemrtvé, pokračuje ALICE (Milla Jovovich) na své cestě, aby našla ty, kteří přežili a dovedla je do bezpečí. Její smrtelná bitva s Umbrella Corporation dosahuje nových vrcholů, ale Alice získá nečekanou pomoc od starého přítele. Nové vodítko, které slibuje bezpečné nebe od Nemrtvých je zavede do Los Angeles, ale když přijíždějí, město je zamořeno tisíci Nemrtvých - a Alice a její společníci se dostanou do smrtící pasti.

Trailer


The Last Exorcism

12. prosince 2010 v 13:46 Filmy ♥

Trailer


Horor / Thriller
USA, 2010, 87 min
Obsah:
Příběh vypráví o mladé dívce Nell, která trpí stále děsivějšími záchvaty. Rodina Nell se z posledních svých sil obrací na reverenda Marcuse. Marcus očekává pouze další příliš pobožnou rodinu, která v obyčejné nemoci vidí něco nadpřirozeného, ale jak se Marcus stále víc seznamuje s Nell, začíná věřit, že je ďábel skutečně nablízku. 

Tohle je Sparta

11. prosince 2010 v 12:24 Filmy ♥

Film Toto je Sparta! / Tohle je Sparta! / Meet the Spartans (2008)

Film Popis: Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.

Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

Něco z filmuPidihajzlík

11. prosince 2010 v 12:18 Filmy ♥

Pidihajzlík
Měla to být úplně běžná zakázka. Drobounký lupič klenotů Calvin Simms (Marlon Wayans) je najat, aby ukradl drahý královský diamant. Jeho zabedněný parťák Percy ale diamant upustil přímo do kabelky Vanessy Edwards (Kerry Washington - Ray) a jejich dokonalé plány tím poněkud pokazil. A tak když narážejí na Vanessina manžela Darryla (Shawn Wayans), který beznadějně touží po vlastním dítěti, nenapadá Calvina nic chytřejšího, než obléci plenky a hrát si na opuštěné dítě. V nové roli musí přetrpět spoustu ponížení a odporných rodinných vycházek. Hlavně však musí dostat drahokam zpět dřív, než ho jeho ?noví? rodiče odhalí. Režie filmu se ujal Keenen Ivory Wayans (Někdo to rád blond).

Trailer


Divoška(Hrozně dobrý)

11. prosince 2010 v 9:55 Filmy ♥
estnáctiletá Poppy Moore (Emma Roberts) je rozmazlená a nevychovaná puberťačka z LA, která si užívá života v neskutečném přepychu. Po jedné velkolepé party s hrozivým koncem ji však její otec posílá do anglické
internátní školy, aby se tu odnaučila špatným návykům. Poppy nemá jiné přání, než odsud uniknout, ale při své snaze o vyloučení ze školy tahle americká princezna naráží na silné soupeře: britské dívky a učitele, kteří nemají pro její rozmazlené způsoby žádné pochopení. Poppy si konečně uvědomuje, že takhle se ze školy nedostane a s pomocí svých nových přátel a spolubydlících vymyslí dokonalý plán útěku. Na obzoru se však objevují i důvody, proč zůstat…

7 12

Dopisy pro Julii

11. prosince 2010 v 9:51 Filmy ♥
Dopisy pro Julii
Dopisy pro Julii jsou dojemnou a zároveň hravou love-story, vyprávěním o jiskřivé mladé lásce, ale také o vzkříšení lásky zdánlivě dávno ztracené. Když mladá Američanka Sophie (Amanda Seyfriedová, známá z muzikálového hitu Mamma Mia!), přicestuje do italské Verony, setkává se tu se skupinou dobrovolníků. Jejich prací je odpovídat na dopisy, které toužící ženy vkládají do mezer ve zdech starobylého domu, jenž byl podle pověstí svědkem vášnivé a tragické lásky Romea a Julie. Právě tady Sophie objeví dopis napsaný před padesáti lety! A tento okamžik změní život nejen Sophii, ale i mnoha dalším lidem. Podnikavé dívce se podaří najít pisatelku dopisu - Claire (Vanessa Redgraveová), která do Itálie přijede se svým vnukem (Christopher Egan), a společně se vydají hledat Lorenza, jehož Claire před půl stoletím opustila… A jakou roli sehraje v příběhu snoubenec Claire Victor (Gael Garcia Bernal)?

Trailer


Scott Pilgrim proti zbytku světa

11. prosince 2010 v 9:44 Filmy ♥
Scott Pilgrim proti zbytku světa je o směšnohrdinském šampiónu dnešní mládeže Adaptace šestidílné komiksové série Bryana Lee O'Malleyho divákům představí třiadvacetiletého torontského flákače Scotta Pilgrima (Michael Cera). Scott hraje na baskytaru v mizerné kapele Sex Bob-omb, bydlí v malinkém bytě s gay kamarádem Wallacem a právě začal chodit se středoškolačkou. Zanedlouho ale narazí na Američanku Ramonu (Mary Elizabeth Winstead), do které se okamžitě zamiluje. Pro to, aby si ji získal, ale musí na způsob počítačových her porazit sedm bossů - Ramoniných zlých expřítelů…

Trailer 


Princ z Persie: Písky času

11. prosince 2010 v 9:40 Filmy ♥
Prince of Persia
Od týmu, který přinesl trilogii Piráti z Karibiku na velké plátno, představují Walt Disney Pictures a Jerry Bruckheimer Films film Princ z Persie: Písky času, epické akční dobrodružství, zasazené do tajuplné Persie. Líný princ (JAKE GYLLENHAAL) i přes váhání spojí síly se záhadnou princeznou (GEMMA ARTERTON) a spolu bojují proti temným silám, aby ochránili starověkou dýku, která může osvobodit Sands of Time - dar od bohů, který může vrátit čas a umožnit jejímu vlastníkovi vládnout světu.

Trailer


Vampire suck

11. prosince 2010 v 9:36 Filmy ♥
Co mají společného Upíři, Lady Gaga, Alenka v říši divů a krásní chlapi? Novou komedii na motivy filmů Scary movie. Upíří kuřba, tak by se volně dalo přeložit komediální drama.

Trailer


Pohádka na dobrou noc

10. prosince 2010 v 18:56 Filmy ♥
http://www.recenzeher.eu/tapety/pohadky_na_dobrou_noc/pohadky_na_dobrou_noc_2.jpg
Pohádky na dobrou noc je dobrodružná komedie, ve které Adam Sandler ztvárnil Skeetera Bronsona, hotelového údržbáře, jehož život se navždy změní v okamžiku, kdy začnou ožívat pohádky, které své neteři a svému synovci vypráví na dobrou noc. Když se své rodině pokusí pomoci vyprávěním jednoho fantastického příběhu za druhým, vypukne zásluhou neočekávaného přispění dětí naprosté šílenství.

Trailer


Pravá blondýnka 3

10. prosince 2010 v 18:51 Filmy ♥
Obrázek
Annie a Izzy (Milly a Becky Rosso), blonďaté sestřenice Elle Woodsové, se stěhují z Anglie do
Kalifornie s přesvědčením, že růžové šaty a malí pejsci jim postačí k
tomu, aby sem ihned zapadly a cítily se tu jako doma. Brzy však poznávají, že se od svých spolužaček, které nepomyslí na nic jiného než na peníze
, přece jen trochu liší. I proto se proti sestrám některé z nich staví
a snaží se je obvinit z porušení zákona. Nastává chvíle, kdy musí Izzy s Annie využít všechnu svou chytrost a šarm, aby očistily svá jména
a ukázaly celé škole, že schopnosti blondýnek by neměl nikdo podceňovat ani ve třídě, ani v jednací síni!

Doghouse

10. prosince 2010 v 18:49 Filmy ♥
Horrorové komedie mívají jeden zásadní problém. Prakticky nikdy nefungují v té horrorové části sebeméně strašidelně, navíc tuto nálepku už dneska dostane v podstatě všechno, kde se byť jen mihnou nějaké, i třeba jen rádoby, horrorové propriety. A jako bunus k tomuhle - ona často nefunguje ani ta komediální část, protože ač si hodně lidí o sobě myslí, jak jsou třeskutě vtipní, málokomu se to zdaří i převést na filmový pás. Nebo alespoň na DVD. Režisér Jake West takový talent podle mě má, ovšem zatím se mu ho ne zcela dařilo projevit současně s nějakou alespoň základní filmově řemeslnou dovedností. Viz. jeho poslední komedie Evil Aliens, kde sice bylo několik opravdu vtipných scén, ale jako celek to nefungovalo ani trochu. K Doghouse jsem proto přistupoval docela skepticky, zvláště po zkušenostech s posledními britskými pokusy jako jsou Lesbian Vampire Killer, marně se snažícími byť jen na dohled přiblížit dokonalosti svého vzoru, Shaun of the Dead.
Základní příběh je docela prostý, s lehkým závanem naprosté originality. Parta kámošů těsně před krizí středního věku vyráží na velkej tah, pořádaný za účelem utěšování jednoho z nich, který se právě rozvedl. I když ani ostatní na tom se vztahy nejsou zrovna bůhvíjak, jak můžeme vidět při jejich představování. Hlavní lék víkendu - alkohol, víc alkoholu, možná sex, ale rozhodně další alkohol. Různorodé postavičky se kodrcají do jakési zapadlé anglické vísky, kde jeden z nich má babičku, co právě nemá být doma, a navíc slibuje nebývale výhodný poměr nezadaných žen v oné zázračné vsi. V podstatě to ani není lež. Pařba ovšem nikdy ani nezačne, protože po výstupu z mikrobusu je naše družina okamžitě napadena hordou krvežíznivých zombie. A zde přichází onen slibovaný závan originality - všechny zombie jsou ženské! Ve vesnici se totiž testuje jakýsi vojenský virus, a tak pro jednou jsou díky vlastnictví penisu naši hrdinové zcela bezpeční před zombie nákazou. Gaye nevyjímaje.
Film se od samého začátku nebere moc vážně, což je vždycky dobrým základním stavebním kamenem toho, aby to nějak fungovalo. Úplně nejlepší by sice bylo nesnažit se vůbec nic vysvětlovat - protože pro zombie epidemii je to zbytečné, a prakticky vždycky to bude děravé a trapné - všechny ty volební plakáty a "dobrovolná" účast vesnice v projektu pod vedením jednoho z kandidátů stejně dostávájí tak malinko prostoru, že jen nesmyslně rozbíjejí jinak svižné tempo akce. A to je škoda, protože ta je většinu času nápaditá, a dokonce se dostaneme i na jakýsi rozumný bodycount, byť to ze začátku vypadá, že zombie jsou příliš tupé, aby kohokoliv chytily. Ostatně, jsou to ženské, že. Proto se jich hrdinové ani moc nebojí, využijí dokonale svůj aktuální stav nasranosti na ženské pohlaví, se kterým už do vesnice přijeli, a přerody jejich duševního stavu tak proběhnou jen po trase nekňuba - srandista - hrdina. Žádný strach. Především mužské obecenstvo pak jistě ocení, jak si parta kámošů může bezvadně užít decimování nemrtvých ženštin, s jen malinkým rizikem toho, že sami přijdou k úhoně. Zombie jsou perfektně namaskované, neobvykle vyzbrojené, mutující, způsoby boje s nimi často srandovně absurdní, a možná jen škoda, že jich tvůrci zřejmě měli tak málo, že likvidace nikdy není konečná, neb je prostě třeba mít zombie znovu připravenu pro následující scénu, a bohužel pak všechny dohromady na scény závěrečné. Člověk si je stačí i pro sebe pojmenovat, jak dlouho na obrazovce straší - moje oblíbenkyně třeba byla nevěsta a Xena. Často je až do očí bijící, že teď mohla ženská definitivně umřít v nějaké nádherně vypracované gore scéně, ale... snad někdy příště s vyšším rozpočtem. Škoda o to víc, že West v gore scénách opravdu exceluje.
Nic moc horrorového tu nakonec nenajdete, jak se dalo čekat předem, ale jako prudce šovinistická komedie to funguje bezvadně. A já se, coby známé šovinistické prase, bavil opravdu náramně. I ten konec mi přišel docela dobrej, vždyť proč prostě neutnout akci v nejlepším, namísto trapné snahy o nějaký uzavřenější příběh, se kterým by stejně těžko byli spokojení všichni? Tady jsem jen litoval drobných nedotažeností a nedomyšleností, bránící mi dát filmu ještě lepší hodnocení. Každopádně ale Doghouse je zatím nejlepší Westův film, a pevně doufám, že do stejné řeky ještě někdy vstoupí...      

                                            Trailer


Hvězda roku 2010: Taylor Swift!

7. prosince 2010 v 19:03 Celebrity
Entertainment Weekly magazín vyhlásil největší star uplynulého roku...
Prestižní ocenění si Taylor (20) podle EW nezasloužila jen super písničkami, ale také hraním ve filmu Na sv. Valentýna! "Je vůbec nejmladší hvězdou, která tuto cenu získala," píše se v magazínu.

Ocenění od Entertainment Weekly dostali vedle Tay například Kanye West, Katy Perry, John Hamm nebo Ben Affleck. A co na to říká zpěvačka? "Jsem nadšená, že jsem se dostala do tak slavné společnosti. Moc děkuji! "

Zbytek rozhovoru se ovšem stočil na téma kluci. "Musím se smát tomu, jak se všude píše, že písničky na mém posledním CD jsou o mých ex. Přitom já jsem nikdy nic takového veřejně neprohlásila," říká star, která v minulosti prožila románek s hvězdou ságy Twilight Taylorem Lautnerem nebo s Joe Jonasem.

"Určitě mě ty situace ovlivnily a promítly se do mých songů, ale víc už to nechci komentovat," udělala Tay tečku za pomluvami a dodala, že v současnosti prožívá novou lásku...
STARS: Hvězda roku 2010: Taylor Swift! - foto
Zdroj: Universal Music

Děkuju za návštěvu a zase někdy přijďte.... :)