Ahoj na tento blog už již nebudu chodit...Ale mám tu druhý blog: ♥Klik♥

A Nakrmte mi potvůrky. Díky;)

Červenec 2010


Jan Bendig a Ewa Farna: Co spolu mají?

31. července 2010 v 11:12 Informace

Jan Bendig a Ewa Farna nahráli milostný duet.

Barvitý příběh lásky mezi Ewou Farnou (17) a Janem Bendigem se zjevil jako blesk z čistého nebe. To, co je spojilo, je hlavně jejich mládí a láska k muzice.

Popové hvězdy Ewa Farna a Jan Bendig spolu strávily několik hodin v nahrávacím studiu, kde oba zpěváci společně nazpívali romantický duet. Titulní píseň Stejný cíl mám dál z  původního filmu Camp Rock 2: Velký koncert. Exkluzivní videoklip se objeví na  obrazovkách televizní stanice pro děti  v sobotu 31. července.

Bendig je mladičkým finalistou soutěže Česko Slovenská SuperStar a v minulosti byl spojován hlavně s další soutěžící, zpěvačkou Monikou Bagárovou. V současné době ale trávil čas hlavně s popovou princeznou původem z Polska Ewou Farnou, která je ikonou teenagerů a chráněnkou Lucie Bílé.

Budoucnost tedy ukáže, zda mezi mladičkými zpěváky při nahrávání romantického hitu nevzniklo náhodou i hlubší pouto. Oba jsou totiž podle našich zpráv single a hvězdný pár by v českém showbyznysu nebyl ničím neobvyklým. (pet)Tommm

15. července 2010 v 15:11 Tom Kaulitz♥♥♥
g

Informace o seriálu Lovci duchu

12. července 2010 v 15:31 ♥♥moje nejjjj filmy♥♥atdd.
Možná vás to překvapí, ale ožralí šoféři nejsou zdaleka to jediné, čeho byste se měli v noci venku bát. V temnotě totiž žije pěkná řádka tvorů, kteří se jen klepou na dobře vykrmené oběti. Kanibalská monstra, upíři, duchové, šílení telekinetici, démoni, ale i krvežízniví vidláci jen čekají na příležitost, kdy si budou moct na Zemi pořádně zařádit. Naštěstí vedle Bladea a profesora Van Helsinga jsou tu i jiní, kteří se starají o to, aby se věci, které nemají na světě co dělat, nestaly pro lidstvo opravdovou hrozbou. Mezi neúnavné bojovníky proti temnotě patří i bratři Sam a Dean Winchesterové. Jejich matku kdysi zabil podivný démon a jejich otec už roky pátrá po všem, co jen trochu zavání peklem. A teď je pryč. Sam a Dean se tedy i přes vzájemné nesympatie musí spojit a s pomocí otcova starého deníku, svěcené vody a poctivé dvouhlavňové brokovnice pokračovat v rodinném podniku. A brzy zjišťují, že jsou součástí něčeho mnohem většího, než vůbec kdy tušili. Pekelné síly mají pro Winchestery svůj vlastní plán, než ale vyloží karty na stůl, budou se muset Sam s Deanem poprat se všemi formami nelidského zla. Amerika je prolezlá duchy a přízraky a ti dva jsou tu od toho, aby je poslali tam, kam patří.

Lovci duchu♥

12. července 2010 v 15:27 ♥♥moje nejjjj filmy♥♥atdd.
http://images1.fanpop.com/images/image_uploads/Supernatural-Wallpapers-supernatural-965231_1024_768.jpg   http://www.at-angys.de/arts/arts/supernatural4.jpg     HRAJÍ:Jensen Ackles, Jered Padalecki

obráázek.....

12. července 2010 v 15:22 hezke obrazky

Takova anketa Jensen alis. Jared

4. července 2010 v 17:57 ankety
ghodnot te kdo je hezčí....
Děkuju za návštěvu a zase někdy přijďte.... :)