Ahoj na tento blog už již nebudu chodit...Ale mám tu druhý blog: ♥Klik♥

A Nakrmte mi potvůrky. Díky;)

Březen 2010

pozastavujii

26. března 2010 v 18:27 moje keci
Ahojky pozastavuji blog na neurčitou dobu tak paa


Tom♥♥

18. března 2010 v 14:40 Tokio Hotel♥♥
fh

Bravo!!

18. března 2010 v 14:39 moje keci
Ahojky kdo má rád Bravo tak dneska vychází nezapomente!!☻☺♦♣♠•◘○♥

Miley Cyrus: Můj nový život

15. března 2010 v 15:54 Informace
Odvážné plány, obyčejné outfity a dramatické role - sladká Disney-girl Miley Cyrus (17) je už minulostí! Jen pro Bravo prozradila, proč se tak změnila a co ji teď nejvíc zajímá!
Místo: Studio City/Los Angeles/Kalifornie!
Čas: Úterý 22:00 hodin večer! Hollywoodské hvězdy se sem slétají jako vosy na med a jejich heslo zní: Vybočovat za každou cenu! Řídí se jím všichni, až na jedinou holku - Miley Cyrus!

Sedmnáctiletá supergirl se prochází po ulici a jen těžko by ji někdo poznal! Otrhané džíny, volný svetr a skoro žádný make-up - většina stars by si takhle nešla ani pro noviny, ale Miley je to fuk!

← Dřív nosila Miley jen trendy věci, teď se obléká zcela nenápadně!

Jak to? V exkluzivním rozhovoru pro BRAVO říká na rovinu: "O prkotiny, jako je můj vzhled nebo to, jestli mám rozcuchané vlasy nebo namalované nehty, se už nestarám! Myslím, že mnohem důležitější je to, jaký je člověk uvnitř a jak se sám se sebou cítí!"

Páááni! To jsou překvapivě hluboká slova od holky, která by ještě nedávno nevytáhla paty z domu, kdyby její outfit nebyl sladěný do posledního puntíku! Vypadá to, že máme před sebou úplně novou Miley!

"Oči mi otevřel můj kluk Liam," přiznává upřímně! "Při natáčení našeho společného filmu ,The Last Song' jsem si uvědomila, že není důležité to, jak člověk vypadá, ale to, jaké je jeho nitro. Není to ale jenom Liam, kdo stojí za mým novým já. Stejný podíl na tom má i moje filmová postava Ronnie!"

Žádný tlak, žádný stres, žádná světla ramp! Přesně takhle vypadá nový život Miley! A snila o něm už dlouho! "Když jsem letěla na natáčení na Tybee Island, byla jsem štěstím bez sebe, že jedu konečně pryč z Hollywoodu! Dokonce uvažuju i o možnosti, že se z odtud nadobro odstěhuju."

Ale to Miley zatím bohužel nemůže! V L. A. má totiž pracovní závazky - natáčení poslední řady "Hannah Montany"! Ale až tohle skončí, má jasno! I nové vážné role, které bude hrát ve filmech "Wings" a "LOL", dokazují, že se Disney-girl změnila v "young lady"!


COVER STORY: Miley Cyrus: Můj nový život - foto

Sony Ericsson W595

10. března 2010 v 15:28 Mobily♥♥
Sony Ericsson W595 Sony Ericsson W595 Sony Ericsson W595 Sony Ericsson W595

Technické parametry

Rozměry100 x 47 x 14 mm
Hmotnost104 gramů
Konstrukcevýsuvná
Barevné provedenímodré (Active Blue), bílé (Cosmopolitan White), šedé (Jungle Grey), černé (Ruby Black)
SítěGSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz + UMTS 2100 MHz
Displejaktivní, typu TFT, rozlišení QVGA (240 x 320 px), 262 tisíc barev, úhlopříčka 2,2"
Paměť40 MB vnitřní + paměťové karty Memory Stick Micro (v balení 2GB karta)
Operační systémne / (vlastní UI Sony Ericsson)
Organizační funkcee-mailový klient, kalendář, úkolovník, poznámky, kalkulačka, časovač, stopky, opakovaný budík, synchronizace s PC, čtečka RSS kanálů
Multimédia72-hlasá polyfonie, hudební přehrávač (podpora MP3, MP4, AAC, eAAC+ a WMA), stereo FM rádio s RDS, přehrávač videa (podpora 3GP a MP4), Shake control, SensMe, TrackID, PhotoDJ, VideoDJ, MusicDJ, JAVA 2.0, akcelerometr (automaticky lze překlápět displej), internetový prohlížeč NetFront 3.4
Fotoaparát3,2 Mpx (2048 x 1536 px), až 3,2x digitální zoom, BestPic, Photo fix, x-Pict Story, PictBridge, scény, vyvážené bílé, efekty
nahrávání QVGA videa (320 x 240 px, 30 snímků/s)
Datové funkceUSB 2.0 (Fast-port konektor, podpora Mass Storage), Bluetooth 2.0 (profil A2DP)
GPRS (třídy 10), EDGE (třídy 10), UMTS (až 384 kb/s), HSDPA (download až 3,6 Mb/s)
Baterie a výdržLi-Pol 950 mAh
Doba hovoru: až 9 hod (GSM), 4 hod 30 min (UMTS), pohotovostní režim: až 385 hodin (GSM), až 365 (UMTS), videohovor: až 2 hod 30 min, přehrávání hudby: až 25 hodin

Tokio Hotel!

8. března 2010 v 15:19 Informace
Ahojky v ponděli 15.3.2010 bude Tokio Hotel v Praze Těšíte se ???

tapetka

7. března 2010 v 16:28 hezke obrazky
http://www.pobavse.ic.cz/obr/clanky/l5.jpg

Justin Bieber: "Dostanu Lamborghini!"

6. března 2010 v 11:01 Informace
Své šestnácté narozeniny nedávno oslavil Justin Bieber. Žádná hvězdná mega-party se ale nekonala. "Justin má tolik práce, že to prostě nešlo stihnout," vysvětlil jeho manager.

Na rodinu a nejbižší přátele si ale úspěšný zpěvák čas našel a sešel se s nimi v Los Angeles na společné večeři.

"Dostal jsem spoustu super dárků," svěřil se Justin s tím, že ho totálně dostaly tisíce přání od fanynek. "Pořád nějak nechápu, že někomu, kdo mě vůbec nezná, stojím za to, aby mi napsal!

Co ale Justina na narozeninách potěšilo nejvíc, je řidičský průkaz. V USA je totiž možné řídit už od šestnácti a zpěvák toho hodlá hned využít.

"Myslím, že si koupím Range Rover," svěřil se a s úsměvem dodal: "Raper Diddy slíbil, že mi dá k narozkám svoje Lamborghini. Ale myslím, že nedá!" :-)

Justin přiznal, že nejvíc ze všeho se těší na to, až bude autem jezdit na svoje koncerty! Uvidíme, co to bude za značku...

STAR: Justin Bieber:

50 Cent přišel o svaly!

4. března 2010 v 17:00 Informace
STAR: 50 Cent přišel o svaly! - foto 50 Cent nedávno totálně dostal své fanoušky. Raper je totiž známý tím, že si zakládá na svých svalech a skvěle vypracovaném těle.

To už je ale minulostí! 50 Cent shodil víc než 22 kilo! Proč? Drží dietu! Není v tom však touha po hubeném těle, ale nová filmová role.

Film se bude jmenovat Things Fall Apart a 50 Cent v něm ztvární hráče amerického fotbalu nemocného rakovinou. "Je to tak, Fifty drží brutální dietu," prozradil jeho manager a dodal: "Do filmování má shodit celkem 30 kilo!"

To má tedy Curtis James Jackson, jak se raper jmenuje vlastním jménem, ještě hodně práce! On to ale určitě dokáže. Držíme mu palce!

Ke$ha & Adam Lambert: Vášnivá líbačka!

4. března 2010 v 16:57 Informace
STAR: Ke$ha & Adam Lambert: Vášnivá líbačka! - foto Není pochyb o tom, že Ke$ha to umí pořádně rozjet nejen na pódiu, ale i ve svém soukromém životě! Dokázala to po nedávném udílení cen Grammy! Tam sklidila obrovský úspěch a ten bylo potřeba náležitě oslavit...

Jako parťáka na večer si Ke$ha vybrala zpěváka, modela a známého amerického gaye Adama Lamberta. Svojí divokou jízdu začali v New York City Club a během noci vystřídali další tři bary, než došli do nočního klubu Providence.

Tam jejich noční tah nabral nejvyšší obrátky. Přestože Adam je zapřísáhlý gay, brzy po příchodu do klubu se podle očitých svědků na Ke$hu vrhnul a začali se vášnivě líbat.

"Kdybych nevěděla, že Adam je na kluky, řekla bych, že se do sebe právě zamilovali," popsala se smíchem jedna svědkyně.

Ke$ha se k akci nechtěla vyjadřovat, ale Adam byl sdílnější. "Chutná jako javorový sirup. Děsně mě ten večírek nabyl, svěřil se Adam a na závěr dodal: "Ona je opravdu krásná žena a umí skvěle líbat!"

Zlatý Otto

4. března 2010 v 16:52 Informace
Zvol ty nej stars nebo události minulého roku v anketě čtenářů Brava a vyhraj skvělé ceny včetně úžasných zážitků s tvými oblíbenými hvězdami!
Tak jako každý rok, i letos je tu oblíbená anketa čtenářů Brava, Zlatý Otto!

Zvol ty nej stars nebo události minulého roku a vyhraj super ceny!

Vyber tu nej hvězdu z nominovaných nebo pošli do soutěže svého oblíbence!

Jdi na Zlatý Otto!

ANKETA: Zlatý Otto - foto


Mandrage hledají ženu mezi fanynkami!

4. března 2010 v 16:50 Informace
Výborná plzeňská kapela Mandrage právě vyráží na turné! Ještě předtím, než najdou Ženu s velkým Ž, jsme klukům položili několik otázek!
BRAVO: Zítra vyjíždíte na Tour! Budete mít na nějaké předskokany?
Mates:
"Nevím, jestli lze mluvit o předskokanech (smích), ale část koncertů odjedeme s kapelou Rybičky 48. Kluci jsou v poho a je s nimi sranda, což je pro nás v situaci kdy s někým trávíte určitý čas to nejpodstatnější."

BRAVO: Až najdete Ženu s velkým Ž, může vám po nějakou dobu dělat třeba performance na koncertech?
Coopi:
"Jasně, může cokoliv - performance, deformace i deflorace, vše je vítáno. Záleží na ní, na jejím smyslu pro humor a kam až bude chtít zajít a my už se o ty její performance s klukama nějak podělíme, haha!"

BRAVO: Co konkrétně vyhraje ta nej?
Víťa:
"Všechny věci o výhrách jsou na stránkách www.mandrage.cz. Ona vyvolená kromě spousty cen například získá víkend s kapelou a myslim, že už se nějak domluvíme, co budeme dělat, haha!"

BRAVO: Budete na ni hodní?
Bolan:
"Samozřejmě, budeme jí masírovat kotníky, dávat bylinné zábaly a pak o ní napíšeme píseň!"

BRAVO: Specifikujte několika slovy "vadný" holky (pozn. red.: odkaz na song Hledá se žena)...
Bolan
: "Nerad bych se v tomto smyslu vyjadřoval explicitně, nicméně schopnost mužů zamilovat se do vadných holek je neuvěřitelná. To samozřejmě platí i naopak, ale nechme na každém, ať se prohrabe ve své vlastní minulosti a vzpomene si s kým měl co do činění, haha!"

Co poslouchají MANDRAGE?

Bolan: BABYSHAMBLES, SUEDE
Mates: FRANK ZAPPA, The CLASH
Víťa: The STROKES, ARCTIC MONKEYS
Coopi: MUSE

BRAVO: Se kterou kapelou byste si rádi zahráli na jedné stagei?
Bolan:
"S kapelou KISS v Detroitu v roce 1976."

BRAVO: Co byste poradili kapelám, které teprve začínají a chtějí prorazit?
Bolan:
"Život nabízí všehochuť různých možností jak ho strávit a pro člověka, který si jde za svým cílem je nejdůležitější, aby se na všechny tyhle věci vykašlal a nedělal nic jiného než to, v čem chce něco dokázat. A ať už to je cokoli, v našem případě tedy začínající kapelka, tak pokud bude na sobě tvrdě makat a věřit v úspěch, určitě jednou přijde stav, kdy si řeknou, že ten čas tím strávený nebyl vůbec marný."

BRAVO: Co pro to mají udělat a na co se mají připravit?
Víťa:
Udělat pro to musí všechno a připravit by se měli na to, že v okamžiku kdy bude jejich kapela trochu vidět, najde se spousta lidí, kteří jim budou říkat, že to co dělají je příšerné a nesmyslné. Čím se jim bude dařit více, tím více bude těchto oduševnělých lidí přibývat. Obyčejný zákon akce a reakce.

BRAVO: Jak vznikají vaše songy? Od hudby k textům nebo obráceně? Hudbu i texty dáváte dohromady všichni z kapely?
Mates:
"Hudbu tvoříme jako kapela všichni dohromady a texty skládá Pepa s Víťou. Obvykle hudba předchází textům."
Bolan: "Snažíme se více zpívat a méně vyprávět, což je vždycky mnohem těžší pro vytváření náročnějšího textu, který se vymyká z typických koncovek na "Á". Napsat hluboce myšlenou básničku je jedna věc, takže kdybychom hráli třeba HIP HOP není problém si tam kecat o čemkoli, ale udělat z ní píseň, která bude mít alespoň náznak nějaké melodické linky je věc druhá."

BRAVO: Jsou pro vás u vašich oblíbenych kapel důležitější texty, nebo sound?
Mates:
"U zahraničních interpretů sound a u českých rozhodně texty."


BRAVO: Trávíte spoustu času spolu... nemáte někdy ponorku?
Bolan:
"Když jsme začínali, mě bylo zhruba 28 let a klukům kolem 16-ti let. Dnes je mi přes 30 a ostatním kolem 20, což už se ten duševní rozdíl trochu srovnává. Když pominu určité malichernosti, nikdy jsme neměli mezi sebou žádné větší rozepře. Fungujeme spíše na způsob rodiny, takže Mandrage je především parta a pak teprve kapela."

hezký

2. března 2010 v 9:20 hezke obrazky
love.jpg Goth love background image by Moony_18


obrázek

2. března 2010 v 9:18 hezke obrazky

srdíčka

2. března 2010 v 9:17 hezke obrazky
http://img.signaly.cz/blogy/a/n/dilek-strazny.signaly.cz/2007-8-21-633495.gif

Médové

2. března 2010 v 9:16 hezke obrazky
http://www.pod-sirym-nebem.estranky.cz/archiv/iobrazek/337Děkuju za návštěvu a zase někdy přijďte.... :)