Ahoj na tento blog už již nebudu chodit...Ale mám tu druhý blog: ♥Klik♥

A Nakrmte mi potvůrky. Díky;)

SuperStar Stará: Přestaň zpívat, ať můžeme spát!

18. prosince 2009 v 15:39 |  superstar
Finalistka Česko Slovenské SuperStar Dominika Stará (16) opustila soutěž v posledním kole a skončila na třetím místě. O jejím zvučném hlase porotci řekli, že zní ve výškách jako pila. A právě vysoké a řezavé tóny se rozléhají po celém domě v Šamoríně, odkud zpěvačka pochází.

Sousedé si přáli, aby Dominika zůstala v soutěži co nejdéle, protože doma pořád zpívá a její hlas se rozléhá po celém baráku," prozradil jeden z kamarádů Staré. "Je to pravda. Doma zpívám často a sousedé na mě občas klepou, abych už přestala," přiznala nám Dominika.

Rodačka ze Šamorína se v Česko Slovenské SuperStar se do soutěže přihlásila hlavně kvůli tomu, aby slyšela názor Pal'a Habery na svůj zpěv. Během soutěže se mladá blondýnka podle některých spekulací sblížila s účinkujícím Mirem Šmajdou.

Po tom, co Dominika soutěž opustila, byl právě vlasatý rocker tím, kdo ji nejdéle objímal. "Jsme jen přátelé, Miro se tady o mě moc hezky staral, hlavně ten poslední týden, co jsme zůstali v soutěži už jen tři," uvedla Stará. Dominika zabodovala hlavně s písní od Lary Fabian - Je suis malade.

Její zvučný hlas si našel spoustu příznivců, na postup do velkého finále, které se uskuteční 20. prosince v bratislavské Inchebě, to už bohužel nestačilo, a tak se Dominičini sousedé mají zase na co těšit... (yas)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkuju za návštěvu a zase někdy přijďte.... :)