Ahoj na tento blog už již nebudu chodit...Ale mám tu druhý blog: ♥Klik♥

A Nakrmte mi potvůrky. Díky;)

Doprava i fanynky kolabovaly! Finalisté SuperStar trumfli i Madonnu!

5. prosince 2009 v 14:02 |  superstar
Koncert finalistů Česko Slovenské SuperStar na pražském Chodově způsobil pořádný poprask. Fanynky šílely stejně jako ti, kdo s jejich vystoupením neměli nic společného. Zabrat dostala doprava v okolí podobně jako někteří hosté, kteří padali jako hrušky.

"To je hrozný, co se tady děje. A to je všechno kvůli nim?" divili se hosté blízkého nákupního centra, kterým se plánované shánění vánočních dárků kvůli partě začínajících zpěváků málem změnilo v horor.

Finalisté SuperStar přítomné publikum složené převážně z -náctiletých dívek rychle přivedli do varu. I když počasí venkovnímu koncertování moc nepřálo, chybělo jenom málo a rozdováděné dívky svým idolům - hlavně Miru Šmajdovi a Janu Bendigovi - hodily i svoje poslední svršky.

Netrvalo dlouho a slabší povahy začaly kolabovat. Naštěstí byli organizátoři na tyto komplikace připraveni a postiženým dívkám se rychle dostalo potřebného ošetření u lékaře.

S trochou nadsázky se dá říct, že "superstáři" dostali do kolen víc lidí než královna popu Madonna, která na Chodově koncertovala letos v srpnu. A to je slušný úspěch! Jenže zatímco americká star se na špici drží už několik desetiletí, mnohé rychlokvašky ze SuperStar čeká po skončení soutěže propadliště dějin... (lv)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkuju za návštěvu a zase někdy přijďte.... :)