Ahoj na tento blog už již nebudu chodit...Ale mám tu druhý blog: ♥Klik♥

A Nakrmte mi potvůrky. Díky;)

Prosinec 2009

Happy New Year 2010!♥♥

31. prosince 2009 v 14:39 moje keci
♥♥♥Přeju všem nadherny 2010at se vam vidaří♥♥♥
Přeje Simca.......Denisek

30. prosince 2009 v 11:33 denis lacho
http://img.aktualne.centrum.cz/271/78/2717816-4-finale-cesko-slovenske-superstar-denis-lacho.jpghttp://www.odhaleno.cz/images/textiky/20091023030420_denis%20lacho%201.jpghttp://image.tn.nova.cz/media/images/original/Nov2009//572158.jpghttp://image.tn.nova.cz/media/images/750x750/Nov2009/566565.jpg


Fotečkyy

28. prosince 2009 v 19:38 Demi Lovato
http://api.ning.com/files/uiJZTxGgMRwvFufE50NrDmHlDOE2lHdfUakz8s8OG2xOyWkfrlss6KEn-o0H4RUthFxtaXxDg4N1Srjx52SXarG3v4pS7-yo/demiLovato3.jpghttp://www.onlineseats.com/upload/concerts/3277_con_demi%20Lovato3.jpeghttp://3.bp.blogspot.com/_VNIA2zRrqBU/SXwN0NGslrI/AAAAAAAAAvw/0vtfIrYIFjU/s400/demi%2Blovato.pnghttp://www.demilovatosite.com/pictures/demi-lovato-1.jpghttp://www.juniorcelebs.com/files/2008/08/demi-lovato-hair-nc.jpghttp://gossipteen.com/wp-content/uploads/2009/02/demi-lovato-4jn9.jpghttp://farm4.static.flickr.com/3071/2553223264_5bef61892b.jpg

Fotečka a životopis

28. prosince 2009 v 12:41 Demi Lovato
http://3.bp.blogspot.com/__dMv7uSbhyw/SOdtX0CCdaI/AAAAAAAACCI/trbVkUEsz3Q/s320/Demi+Lovato+-+Get+Back+Mp3+Lyrics.PNG

Životopis

Demi Lovato se narodila 20.8. 1992 v Dallasu. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato.

Má dvě sestry, Dallas a Madison. Tato americká herečka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Zde e také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break. Tady si zahrála 14ti letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Nejvíce jí asi proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Tento film od legendárního Walta Disneye sklidil v Americe takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana.Hrála také princeznu Rosalindu (Rosie) ve filmu Princess protection program, společně se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez

23. září vyšlo její první album Don´t Forget na kterém se podíleli i Jonas Brothers. První pilotní singl má název Get Back.


lebka

24. prosince 2009 v 15:21 hezke obrazky

měsic

22. prosince 2009 v 16:30 hezke obrazky


První Česko Slovenskou SuperStar se stal Martin Chodúr!

21. prosince 2009 v 14:46 superstar
Vítězem první Česko Slovenské SuperStar se stal rodák z Ostravy Martin Chodúr (20).

Na začátku Velkého finále zazpívala dvanáctka finalistů skladbu Do they know it's Christmas time od Boba Geldofa, kterou napsal v roce 1984. Poté měli diváci možnost si připomenout začátky obou finalistů v soutěži Česko Slovenská SuperStar od castingů.

V závěrečném kole zpívali oba finalisté tři songy. Miro Šmajda si vybral jako nejoblíbenější skladbu Watch over you od Alter Bridge.
Hejma - ohodnotil, že píseň naprosto sedla, a projev si užil. Rolins neměla jediný důvod ke kritice, Jandová ocenila obrovský pokrok, neodpustila si menší kritiku na vysoké tóny, Habera souhlasil.

Hodnocení Super.cz: Emočně perfektní projev s hrou na kytaru, Šmajda si troufl na skladbu, ve které bohužel nezvládl extrémně vysoké tóny.

Při zpětném pohledu na začátek soutěže bylo vidět, že porota neměla na castingu důvěru v úspěch rodáka z Ostravy. Martin ale překvapil a do Velkého finále si vybral jako svou "best of" skladbu Heard it through the grapevine od Marvina Gaye.

Dara
ocenila výstup, Jandová přiznala, že je ráda, že Chodúra nevyhodili, pro Haberu je stále číslo jedna, Hejma si cenil kouzla, s jakým vystupuje, a skvěle zazpívanou ne příliš známou skladbu.

Hodnocení Super.cz: Martin si konečně víc pohrál s barevností svého hlasu, měl by se ale vyvarovat svých tanečních kreací, které mu výkon kazí.

V další části kamera zabrousila do domácnosti obou finalistů, kteří na pódiu v bratislavské Inchebě zpívali vánoční skladby. Miro Šmajda zvolil hitovku od kapely Wham Last Christmas.

Jandová narážela na kýčovitost, Habera vše shrnul, Hejma si liboval, že Šmajda vypadá v televizi skvěle a doufá, že vydrží v šoubyznysu, Dara doplnila kolegy tím, že fandí oběma finalistům.

Hodnocení Super.cz: Příjemně odzpívané, Mirovi se výkon povedl bez falešných tónů klasikou, jež už několik let kolem vánočních svátků pravidelně vyhrávají snad všechna rádia, potvrdil svoje schopnosti pustit se i do jiných žánrů, než je jeho srdeční rock.

Chodúr za doprovodu klavíru zazpíval skladbu White Christmas, již proslavil Frank Sinatra.

Habera si myslí, že v češtině zní jeho hlas fádně, Hejma podotýká, že je angličtina zpěvnější a Martin je úžasný zpěvák, Dara opět přeje oběma, aby jim vydržela pokora, Jandová sekundovala.

Hodnocení Super.cz: Neuvěřitelný výkon, velmi barevně podaný. Na začátku zvládl první polovinu česky, poté v rychlejším tempu zpíval anglicky.

Před třetí částí se předávaly ceny ve vedlejších kategoriích. První místo v kategorii Nejlepší úsměv získal Thomas Puskailer. V sekci Nejzajímavější image zvítězily porotkyně Marta Jandová a Dara Rolins, které v jednom z kol vystoupily jako čert a anděl. První místo ve Hvězdné pěchotě získal Ivan Kandráč.

V závěrečné třetině finalisté zazpívali skladby, které se jim v soutěži podařily nejlépe. Miro Šmajda zpíval skladbu od Karla Gotta C'est la Vie.

Hejma
shrnuje vše stručně, pro Daru je velmi zřetelný vývoj Šmajdy, Jandová oceňuje, že v každé situaci dokáže skvěle reagovat, cení si přirozenosti, Habera Mirovi popřál sílu v jeho další kariéře.

Hodnocení Super.cz.: Miro si nenechal pouze český klasický hit, ale po jeho odzpívání zazpíval i část rockové Welcome to the Jungle od Guns N' Roses. Zpěvák během své poslední příležitosti dokázal, že ze sebe umí vysypat opravdu specifické a profesionální výkony.

Martin Chodúr
připomněl, jak na začátku soutěže zabodoval skladbou Supreme od Robbieho Williamse.

Dara popřála, aby se i Martin udržel ve světě šoubyznysu, Jandová opět připomněla, že si koupí Chodúrovo CD, Habera ocenil vývoj.

Hodnocení Super.cz: Hlasovému projevu nelze nic vytknout, Martin se shodil zbytečným přídavkem od Elvise Presleyho, kde opět "zatančil". Touto kreací se podle nás zbytečně ztrapnil, estráda tohoto stylu nebyla nutná.

Vítěz získal šek v hodnotě 100 000 eur. (yas)

Chodúrova přítelkyně vzkazuje fanynkám: Ruce pryč od Martina! Je jen můj!

21. prosince 2009 v 14:42 superstar
Přítelkyně vítěze Česko Slovenské SuperStar Martina Chodúra (20) Míša Červinková (20) na svého přítele nežárlí, ale běda, když je nějaká fanynka moc vlezlá. To si raz dva dokáže zjednat pořádek.

"Nápor fanynek zvládám docela dobře, ale musí to být s mírou. Jedna starší paní například Martina doslova nutila, aby jí dal pusu, a musím říci, že to je na mě už opravdu moc," svěřila se Míša, která s talentovaným muzikantem chodí již pět let. "Někteří lidé to opravdu přehánějí," dodává blondýnka.

A jak to má sympatická studentka se žárlivostí? Nemá strach, že Martinovi vleze sláva do hlavy a podlehne svodům všudepřítomných fanynek?

"Myslím, že jsem střízlivě žárlivá. Zpočátku to pro mě bylo těžké, ale postupně jsem si zvykla. Martinovi věřím, takže nemám strach, že bychom se rozešli kvůli fanynce," tvrdí Červinková, která je rozhodnuta svého partnera kamkoliv následovat. "Můžu s naprosto klidným srdcem říct, že se nezměnil. Je to pořád ten stejný Martin jako předtím. Vůbec není namyšlený, jak o něm píší v některých bulvárních novinách, akorát prožívá soutěž jinak než jeho kolegové," říká s jistotou v hlase Míša.

Během soutěže se Martin s Míšou viděli velmi málo. Míša sice jezdila na všechna finálová kola, ale vždy na sebe měli čas jen chvilku a o společné noci si mohli nechat jen zdát. "Byli jsme zvyklí vídat se denně, takže to pro mě byl trochu šok, ale teď si vše vynahradíme. Svátky prožijeme společně s našimi rodinami," usmívá se blondýnka, kterou si oblíbila i Chodúrova rodina. (mr)


Chodúr versus Šmajda: Který si zaslouží vyhrát?

20. prosince 2009 v 15:13 superstar
To, že se do velkého superfinále SuperStar probojoval i Miro Šmajda, mnohé zřejmě překvapilo. Zatímco Martin Chodúr, který se s Mirem popere o prestižní titul, byl horkým favoritem od začátku, Šmajda přesvědčoval fanoušky postupně!

Martin Chodúr dal o sobě vědět už v divadle, kdy příjemně šokoval porotu, a od té doby se o ostravském rodákovi mluvilo jako o horkém favoritu celého klání.

Nenápadný Miroslav Šmajda svými výkony nijak nevyčníval, porota ale od začátku rozeznala Šmajdův potenciál. A udělala dobře, že ho posunula do semifinále. Když se kluci ocitli ve velkém finále, ani jeden asi nevěřil, že se probojují mezi dva nejlepší.

Zatímco Martin podával výkony hodné pochval, slov uznání a jenom pár vystoupení bylo podle porotců průměrných, Šmajda si slova kritiky vyslechl mnohokrát. Trvalo mu déle, aby skutečně odhalil a ukázal, co v něm tkví!

Hlas versus show

Martin je bezpochyby i podle mnoha odborníků majitelem obrovského hlasu a talentu. Mirovi se hudební vlohy také nemohou upřít, čím ale fešák z Košic umí fanynky přesvědčit, je i jeho talent předvádět se!

Proč by měl vyhrát Martin Chodúr? Výborně zpívá, dokáže svým pěveckým projevem překvapit, peníze by pomohly nejen jemu samotnému, ale i jeho rodičům. Martina jeho rodina neuvěřitelně podporuje. Jak paní Chodúrová s úsměvem přiznala, někdo jezdí na dovolené a oni mají doma Martina. Hudební nástroje a studia nejsou levné.

Miro Šmajda si zaslouží zvítězit stejně jako Martin, ale všichni vědí, že SuperStar bude 20. prosince jen jeden z nich. Splní se Šmajdův velký sen zpívat a přinést do hudby něco nového? Fanynky, kterých má blonďák nespočet, mu můžou tento sen splnit!

Ať už to dopadne tak či onak, ani jeden z dvojice se zřejmě neztratí. Jediné, co bude poraženého hodně mrzet, bude 100 tisíc eur, které shrábne vítěz! (ks)


SuperStar: Šmajda trpí absťáky! Chybí mu jeho láska!

18. prosince 2009 v 16:11 superstar
Dlouhé týdny se podřizuje pravidlům a řádu pěvecké show, není tedy vůbec divu, že už začíná mít Miro Šmajda absťáky. Otázkou je, jestli sexuální, nebo alkoholové? "Není čas na zábavu a ani na pití, takže mám dostatek času se připravovat na nedělní finále," nechal se slyšet pro cas.sk nejúspěšnější finalista Slovenska v pěveckém klání. Zatímco si prý ostravský rodák a český zástupce Martin Chodúr už před časem postěžoval na nedostatek sexu, Miro si zase posteskl, že mu schází jeho jediná a nejvěrnější láska, pivo! "Mám už absťáky. Ale jinak se snažím být odpovědný a nemít potřebu pít," míní Miro, který se odpovědně připravuje na velké superfinále, kde diváci rozhodnou, kdo v pěvecké show zvítězí. Po skončení několikaměsíčního odříkání už můžou kluci plnými doušky vychutnávat a užívat toho, co jim bylo v průběhu SuperStar odepřeno. Jistě se už těší... (ks)

SuperStar Stará: Přestaň zpívat, ať můžeme spát!

18. prosince 2009 v 15:39 superstar
Finalistka Česko Slovenské SuperStar Dominika Stará (16) opustila soutěž v posledním kole a skončila na třetím místě. O jejím zvučném hlase porotci řekli, že zní ve výškách jako pila. A právě vysoké a řezavé tóny se rozléhají po celém domě v Šamoríně, odkud zpěvačka pochází.

Sousedé si přáli, aby Dominika zůstala v soutěži co nejdéle, protože doma pořád zpívá a její hlas se rozléhá po celém baráku," prozradil jeden z kamarádů Staré. "Je to pravda. Doma zpívám často a sousedé na mě občas klepou, abych už přestala," přiznala nám Dominika.

Rodačka ze Šamorína se v Česko Slovenské SuperStar se do soutěže přihlásila hlavně kvůli tomu, aby slyšela názor Pal'a Habery na svůj zpěv. Během soutěže se mladá blondýnka podle některých spekulací sblížila s účinkujícím Mirem Šmajdou.

Po tom, co Dominika soutěž opustila, byl právě vlasatý rocker tím, kdo ji nejdéle objímal. "Jsme jen přátelé, Miro se tady o mě moc hezky staral, hlavně ten poslední týden, co jsme zůstali v soutěži už jen tři," uvedla Stará. Dominika zabodovala hlavně s písní od Lary Fabian - Je suis malade.

Její zvučný hlas si našel spoustu příznivců, na postup do velkého finále, které se uskuteční 20. prosince v bratislavské Inchebě, to už bohužel nestačilo, a tak se Dominičini sousedé mají zase na co těšit... (yas)

SuperStar: Válka Chodúra s Michalem Davidem!

17. prosince 2009 v 16:37 superstar
Favorit na vítězství v soutěži Česko Slovenská SuperStar Martin Chodúr (20) si nedávno pěkně zavařil. Na adresu našeho slavného hitmakera Michala Davida (49) se totiž vyjádřil, že jeho skladby jsou pro něj zlo. Jak to ale bylo doopravdy?

Takhle to vůbec neřekl. Prohlásil jen, že moje muzika není jeho šálek kávy," uvedl na pravou míru Michal David údajný spor mezi ním a finalistou Česko Slovenské SuperStar Martinem Chodúrem.

Ten měl našeho populárního zpěváka a skladatele urazit, což na startu k jeho hvězdné kariéře není zrovna dobrý začátek. "Sám jsem to vycítil a řekl mu, že vím, že se v mých písničkách necítí dobře. Je to ale velký zpěvák a má toho hodně před sebou," tvrdí David, který už dokonce Chodúrovi nabídl účinkování ve svých projektech. "Řekl jsem mu, že bude vždycky vítán. Je to konzervatorista a muzikant, jenom má jiný styl," míní zpěvák.

Celý rozhovor s Michalem Davidem si nenechte ujít na našem videu!


Michal David pěveckou soutěž pravidelně sleduje a byl právě jedním z hlavních hostů finálového kola, kde soutěžící zpívali jeho hity. Mezi mladými talenty si už vybral i další protagonisty, se kterými má plány do budoucna. "Zaujala mě Markéta Konvičková, Ben Cristovao a Leona Šenková," dodal David. (yas)

SuperStar Stará: Konečně! Promluvila o Šmajdovi!

16. prosince 2009 v 15:36 superstar
Exfinalistka Dominika Stará (16), která se se SuperStar už definitivně rozloučila, konečně přiznala, jak hluboké city přechovává k horkému favoritu na vítěze Miru Šmajdovi! V souvislosti se vztahy v soutěži jsme od začátku slyšeli jenom samé kladné věci. Dvanáct finalistů si prý neuvěřitelně rozumělo a podle přehnaných reakcí některých účinkujících by se dokonce mohlo zdát, že se všichni nadevše milovali! Asi to ale s nadmírou lásky v SuperStar nebude tak horké. I když se při pravidelných pondělních vyřazováních neubránili někteří kolegové slzám kvůli odchodu svého "kamaráda", každému ze zúčastněných šlo jenom o jedno, dostat se co nejdál! Daleko, až na třetí místo, se probojovala Dominika Stará, která se konečně po opuštění soutěže vyjádřila k tomu, kdo jí je ze zbylých finalistů nejblíž. Špitalo se totiž, že ona a blonďáček Šmajda si nejsou vůbec lhostejní... "Asi co se týče vztahu, Mirko je mi bližší. Už od semifinálových kol," přiznala pro topky.sk Dominika. Kráska, jež zažila v průběhu pěveckého klání i krušné chvilky, se ale do vážných vztahů hrnout nebude. Čeká ji totiž vzdělávání a vše, co zameškala ze školní docházky. (ks)

SuperStar Bendig: O panictví ho připravila osmnáctka!

16. prosince 2009 v 15:26 superstar
Exfinalista Česko Slovenské SuperStar Jan Bendig (15) není rozhodně žádné neviňátko. Talentovaný zpěvák, jenž soutěž opustil v sedmém finálovém kole, už totiž dávno není panic.
Kolem mladého sympaťáka se během jeho zvyšující se popularity v soutěži sesypala spousta fanynek, které by daly cokoliv za to, aby se mohly v blízkosti Bendiga ocitnout alespoň na chvíli. Kdyby ale tušily, že roztomilý klučík není tak nevinný, jak vypadá. V osobním životě totiž bude asi pořádný divoch.

Podle našich informací přišel o panictví Honza s osmnáctiletou dívkou, kterou by měla být podle všeho jistá Kateřina z Hradce Králové, odkud exfinalista pochází. "Všechno je to pravda. Náš vztah jsme ale museli ukončit, protože jsme na sebe neměli moc času. Dodneška si ale pravidelně píšeme esemesky," přiznal se stydlivě Bendig.

A podle dalších zpráv to vypadá, že si Honza už našel další učitelku sexu. Tou je Dominika Mirgová, se kterou se zpěvák seznámil na afterparty galavečera Slávik 2009 a divoce to s ní rozjížděl na tanečním parketu.

Vyřazování po sedmém finálovém kole Česko Slovenské SuperStar patřilo mezi jedno z nejsmutnějších. Po tom, co moderátoři oznámili ukončení Jana Bendiga v soutěži, se strhla doslova lavina obrovských emocí, které vyvolaly doslova česko-slovenskou tragédii v historii této soutěže.

Super.cz se ale o mladého zpěváka nebojí. Zájem o něj bude jistě značný, a tak se bude moct Bendig věnovat v ledovém zimním počasí svému oblíbenému tělesnému zahřívání. (yas)


SuperStar: Šmajdo, máš dvojníka! Pozor na něj!

15. prosince 2009 v 14:02 superstar
Dvojník Miroslava Šmajdy?

Není žádnou výjimkou, že se po planetě Zemi prochází někdo, kdo by nám jako z oka vypadl, i když nás nespojují žádné společné geny! Dvojníka má už i finalista pěvecké show Miro Šmajda!

"Docela podoba, že jo? Nechat našeho synka půl hodiny u stylisty, těžko byste je rozeznali. To je podoba... Až jsem se lekl!" napsali do redakce Super.cz Honza a Veronika z Poličky.

Podle jejich slov je mladík až neuvěřitelně podobný finalistovi první Česko Slovenské SuperStar Miru Šmajdovi! Je pravda, že oba pánové mají delší blond vlasy, o zarážející podobě, kdy by byl mladík od Mira k nerozeznání, nemůže být ani řeč...

Úspěšný zpěvák, který se probojoval mezi tři nejlepší a podle kuloárních informací má velkou šanci na vítězství, by se možná divil, že po světě chodí klučina, který mu je prý podobný...

Zajímalo by nás, jestli by dokázal Miroslava mladý blonďák zastoupit i ve zpívání. Když vypadá úplně stejně, třeba v něm dříme i pěvecký talent? (ks)

Hlasujte v anketě! Je podoba blonďáka a Mira Šmajdy tak neuvěřitelná?
//<![CDATA[ var sklikOpt = { codeId: 298, formatId: 58, cborder: '000000', cbackground: 'ffffff', ctitle: 'f20000', ctext: '000000', curl: 'f20000', simg: 0, font: 2, element: 'sklikContent' } //]]>

Hlasování SuperStar: Celé je to podvod, řídí to mafie!

15. prosince 2009 v 13:57 superstar
Že by Dominiku Starou (16) a ještě předtím favorita Jana Bendiga (15) poslali domů hlasující diváci? Nevěřte tomu. Výsledky soutěže prý manipuluje organizovaná skupina lidí!

Alespoň to píše deník Aha!, který přináší rozhovor s jistým Viktorem Hanáčkem. "Jde o velké peníze a jsou do toho zapleteni i lidé z Novy," odkrývá muž, který se představil tímto jménem, bombastickou konspirační teorii. Právě on a jeho lidé dali prý minulý týden na internet poplašnou zprávu, že vypadne Dominika Stará, povzbudili tak její fanoušky a díky tomu se se soutěží rozžehnal Bendig.

Lidé zkrátka spiklenecké teorie milují a na "mafii" či na "vyšší mocnost" se dá shodit úplně všechno. Třeba i to, že letos nepřijde Ježíšek.

Dominika každopádně své vyřazení ze soutěže ustála; podle deníku Blesk odešla s hlavou vztyčenou. Celkově bylo vůbec slz méně, než když vypadl miláček publika, žen a porotkyně Marty Jandové Jan Bendig. Děvčata asi šetří balíčky papírových kapesníků na finále...

Tak trochu mimo šílenství jménem SuperStar.

Drzoun Hejma v SuperStar: Chodúr není žádný narkoman!

14. prosince 2009 v 17:21 superstar
Hostem osmého finálového kola Česko Slovenské SuperStar byl Richard Müller (48). Zpěvák si za dobu své kariéry prošel zkušeností s tvrdými drogami a právě tuto jeho životní etapu si během přímého vysílání vzal do pusy porotce Ondřej Hejma (58). Každý ze tří finalistů totiž v bratislavské Inchebě zazpíval hity od slovenského zpěváka Richarda Müllera. Veliký favorit na vítězství Martin Chodúr přednesl skladbu Rozeznávám, za kterou sklidil veliké ovace a chválu od poroty. V závěru večera si ale nezapomněl Ondřej Hejma rýpnout do drogové minulosti Müllera. "Martin Chodúr to zvládl dobře, ale také to není žádný narkoman, takže je jasné, že tam ta životní zkušenost nemohla být cítit," nechal se slyšet Hejma ze svého porotcovského křesla. Negativní reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. "To fakt přestřelil. Někdo, kdo si nic takového nezažil a celý život žije jen z jednoho hitu, nemá právo se navážet do osobnosti, jakou Richard Müller je," sdělil nám člověk ze zákulisí soutěže. Richardovo období, kdy bojoval se závislostí na pervitinu, už je dávno pryč a zpěvák je jedním z mála lidí ze šoubyznysu, kteří měli odvahu přiznat drogové excesy veřejně. Od té doby bojuje i s maniodepresivními stavy, jež velmi ovlivnily jeho životní zkušenosti. To přiznal i v dotáčkovém rozhovoru s Mirem Šmajdou. "Jsou věci, za které by se člověk neměl omlouvat, a i když se to stane, tak aspoň přiznat chybu. Maniodepresivní stavy mi ztěžují život, ale není to nic, za co bych se měl stydět," tvrdil zpěvák. Richard není jediný, kdo v šoubyznysu přiznal svoje psychické problémy. Jedním z nich je i zpěvák Petr Muk, jenž stejně jako Richard trpí maniodepresivní psychózou. (yas)

3 finalisti

13. prosince 2009 v 15:46 ankety
kdo vyhraje superstar????? uvidime 20.12

Fotbalista Nedvěd hlasuje pro Šmajdu!

13. prosince 2009 v 14:49 superstar
Fotbalová hvězda Pavel Nedvěd, jenž je Šmajdův bratranec, chce, aby jeho příbuzný vyhrál celou soutěž! Možná se zapojí i do hlasování, aby svého bratrance podpořil. "Díváme se pravidelně. Jsem rád, že konečně můžeme být zase na někoho hrdí. Miro může celou soutěž vyhrát," prozradil Nedvěd. Zaplatí mu nakonec i vítězství? Peníze na to rozhodně má.

Miro Šmajda: O mladé holky nestojím

13. prosince 2009 v 14:23 superstar
Proklepli jsme sexuální život rockového divočáka Česko-slovenské superstar Mira Šmajdy (21) a dozvěděli se zajímavé podrobnosti.
Miro, před chvílí ses cpal na obědě a ještě tě čeká vystoupení na pražském Chodově. Nedělá ti problém zpívat s plným břichem?
Já se vždy najím tak, abych měl na vystoupení z poloviny plný žaludek. Dalo by se říct, že je to takový můj rituál.

Když se chystáš na pódiu svlékat, tak určitě aspoň dva dny nejíš...
(smích) To zase ne. S postavou žádné problémy nemám. Nemyslím si, že bych měl tak velké břicho.

S Martinem Chodúrem patříš mezi favority soutěže. Jaký je to pocit?
V posledních kolech jsem asi ukázal to nejlepší, co ve mně je. Určitě bych se ale nepasoval na favorita. Od začátku jsem šel do soutěže s tím, že tam nejdu vyhrát. Je tam spousta výborných zpěváků a přál bych to i jiným.

Neříkej mi, že se nechceš stát vítězem!
Ještě důležitější je pro mě dělat lidem radost. Reakce publika je k nezaplacení a s penězi je to neporovnatelné. Potlesk si nekoupíš. Navíc peníze se přece dají nějak vydělat vždycky.

Jak by sis chtěl vydělat sto tisíc eur, Miro?
Chtěl jsem říct, že v muzice si takové peníze můžeme vydělat skoro všichni finalisté, dřív, či později. Kdo má talent a bude to chtít, tak se chytí. Chtěl jsem říct, že první místo nezaručuje příjem peněz.

Máš už nějakou představu o tom, jak bude vypadat tvá první deska?
Už o tom začínám přemýšlet. Myslím si, že lidé budou hodně překvapení. Nepůjde jen o tvrdý rock, ale každý by si tam měl najít něco z určitého stylu.

Našel sis mezi finalisty nějaké kamarády?
Všichni jsme jedna parta a máme se moc rádi. Jak už jsem říkal, hodně blízcí jsme si s Leonou Šenkovou. Hlavně proto, že milujeme rockovou muziku. S Martinem Chodúrem zase neustále řešíme desky.

Kápni božskou, co máš s Dominikou Starou?
Jednou jsme se s Dominikou objali a hned z nás začali dělat pár. To byla náhoda, že mě začali spojovat právě s ní. Já si třeba výborně rozumím s Karolínou i rockerkou Leonou. Všechno jsou to kamarádky a nechodím s nimi. Všichni se máme rádi.

Člověk by řekl, že když jsi už rok a půl bez sexu, budeš kolegyně finalistky pěkně prohánět!
(smích) Říkal jsem, že jsem rok a půl bez přítelkyně, což neznamená, že bych s nikým rok a půl nespal.

Ale už jen po těch pár týdnech, ne-li měsících abstinence po dobu Superstar musí mladý zdravý kluk jako ty docela strádat, ne? Opravdu ti "nevypomohla" žádná kolegyně či fanynka?
To jsou mladé baby a to není nic pro mě.

(Jiří Čeladník, Spy)Překvapivá trojka SuperStar: Podivín, exhibicionista a labilní kráska!

13. prosince 2009 v 14:19 superstar
Málokdo by čekal, že mezi ty nejlepší finalisty Česko Slovenské SuperStar se nedostane Jan Bendig! Tomu ale od včerejška patří bramborová medaile. Diváci mezi tři nejlepší posunuli Mira Šmajdu, Martina Chodúra a Dominiku Starou!


Dominika Stará
Finalistka Dominika Stará je bezpochyby krásná dívka a získala si desetitisíce fanoušků. I když byla právě ona tipována na adeptku na pondělní vyřazení, nestalo se. Na blondýnce, jež několikrát zkolabovala a dokonce musela čelit nepříjemným výhrůžkám, je vidět, že při vyřazování je více a více vystresovaná. "Neprodlužujte to," prosila při posledním vyřazování Adelu Banášovou Dominika.

Pobledlá, ve stavu, kdy by se v ní krve nedořezal, si nakonec vyslechla pozitivní zprávu. Rodačka ze Šamorína tomu, že postupuje, nemohla vůbec uvěřit. Super.cz se ptá: Je vůbec takový nápor na mladý organismus únosný? Dominice samozřejmě přejeme hodně síly, aby to při dalším vyřazování zvládala lépe!

Martin Chodúr

Ostravský rodák Martin Chodúr patří od začátku k největším adeptům na vítěze. Martin, který v průběhu přenosů nedává na sobě znát téměř žádné emoce, se podle zákulisních informací drží od ostatních finalistů stranou. "Martin je svůj. Je to velmi milý a příjemný kluk, ale že by patřil mezi výřečné typy a obklopoval se davy kamarádů, to ne," nese se ze zákulisí soutěže. Prý je často viděn sám, bez jakéhokoliv doprovodu... Že by mu tedy skutečně patřila přezdívka Podivín?

Miroslav Šmajda

Finalista z Košic to pěkně rozjíždí... Ze začátku se Miro Šmajda držel při zemi, jakmile ale pocítil oporu publika a to, že za ním stojí davy fanynek, pěkně se odvázal. "Miro si to kolo od kola užívá a zdá se, že to, co mu říká porota, sice vnímá, důležité jsou pro něj ale hlasy od diváků. Ty jasně říkají: Miro, chceme tě tady," míní jeden člen štábu pěvecké show. Že by se právě Miro svým přístupem a zdravou dávkou exhibicionismu, díky které se nebojí ukázat, co v něm je, čím dál tím více přibližoval k výhře 100 tisíc eur? (ks)


Drby ze zákulisí SuperStar: Vypadne Chodúr, vítězkou bude Stará!

13. prosince 2009 v 14:12 superstar
Poslední vyřazovací kolo Česko Slovenské SuperStar naprosto překvapilo. Diváci poslali nejméně hlasů talentovanému Janu Bendigovi (15). Po tomto šoku, který vyvolal doslova mezinárodní pozdvižení, to vypadá, že si dalším pořadím v soutěži už nemůže být jistý nikdo! "Po tom, co vypadl Bendig, je všechno úplně jinak. Dlouho to vypadalo, že finálová trojka bude stoprocentně v mužském provedení," řekl nám zdroj ze zákulisí soutěže Česko Slovenské SuperStar. V posledním, sedmém finálovém kole totiž vypadl nadějný Jan Bendig, přestože porota tipovala Dominiku Starou nebo Mira Šmajdu. Na internet se dokonce ještě před vyhlášením výsledků dostaly grafy, které nejprve ukazovaly vysoké procento hlasujících pro Jana Bendiga, jenž byl v tu dobu na druhém místě. O několik hodin později ale jeho procenta rapidně klesla. Proč? Na tuto otázku zřejmě nedokáže nikdo odpovědět. "Obávám se, že soutěž podle všeho vyhraje Dominika Stará," dovolil si tvrdit náš zdroj. Super.cz by se ani nedivil. I když je už dlouhou dobu horkým favoritem na vítězství Martin Chodúr, v posledním kole se moc nepředvedl a jeho trochu "balíkovské" manýry už také přestávají bavit. Z Košičana Mira Šmajdy blázní ženy všech věkových kategorií, ale jeho tělo je pro ně zajímavější než hlasový projev, takže pokud teď neukáže pořádnou show a nevytasí své mužské zbraně, hrozí mu také odliv fanynek. Zbývá už jen Dominika Stará, které sice chybí tzv. feeling a víc emočního projevu, ale jak se říká: Když se dva perou, třetí se směje. (yas)

Jandová o SuperStar: Chodúr ji nudí! Co si myslí o ostatních?

13. prosince 2009 v 14:09 superstar
Mediální humbuk s názvem SuperStar se pomalu blíží do svého konce. Show plná zvratů, překvapení i skandálů ukrývá tři zpěváky a jeden už za pár dní bude hvězdou! Podle Marty Jandové se z Mira Šmajdy stává diamant, Chodúr možná trochu nudí a co ji mrzí ještě více, že ve finále zbyla jenom jedna holka! "Netroufnu si odhadnout, kdo by mohl vyhrát v Česko Slovenské SuperStar," míní Marta Jandová, která sleduje zpěváky od jejich příchodu na castingy. Jak tvrdí zpěvačka, situace se v show neustále mění a jednotliví finalisté pěkně míchají karty. "Ze Šmajdy, z takového kamínku, se stal zářící diamant," nechala se před nedávnem slyšet pro pravdu.sk Marta. A co Martin Chodúr či Dominika Stará, kteří se spolu s košickým rodákem probojovali mezi tři nejlepší? "Hlas Chodúra je stále dobrý, čímž možná trochu nudí," myslí si Jandová, které je prý líto, že za ženské osazenstvo boduje jen Dominika Stará. "V semifinále holky kluky válcovaly. Teď se to obrátilo a to mě trošku mrzí," řekla. Kdo se bude chlubit titulem první Česko Slovenské SuperStar, zůstane do 20. prosince tajemstvím. (ks)

SuperStar Bendig: Drsné přiznání! Víme, koho nesnášel!

12. prosince 2009 v 12:49 superstar
Vyřazený finalista Jan Bendig (15) už nemusí tajit, kdo z porotců v pěveckém klání mu byl nejbližší a naopak ke komu si nikdy nenašel cestu!
"Nejvíce jsem si rozuměl s Palem Haberou, Darou Rolins a Martou Jandovou," řekl Jan Bendig. Z jeho odpovědi logicky vyplývá, s kým společnou řeč nenašel.

"S Ondřejem Hejmou jsem si ani tak moc nerozuměl. S ním jsem nikdy nedal řeč, jen jsem ho tak pozdravil a zeptal se, jak se má," míní pro tvnoviny.sk Bendig.

Vyřazený finalista, který brány SuperStar opustil po sedmém finálovém kole, si pustil pusu na špacír a bez okolků přiznal, že Hejma nebyl zrovna jeho šálek kávy. "Bavil se s některými, ale mě to k němu ani moc netáhlo. Nebyl mi moc sympatický. I když možná trošku ano," řekl Bendig, kterého po odchodu ze SuperStar čeká dokončení školy a nástup na konzervatoř. (ks)SuperStar: Bendig skončil, porotkyně Jandová zkolabovala!

8. prosince 2009 v 17:41 superstar
V sedmém finálovém kole Česko Slovenské SuperStar vypadl překvapivě Jan Bendig. Při vyřčení ortelu porotkyně Marta Jandová nevydržela a vypukla v obrovský pláč.


V tomto kole zpívali soutěžící hity Michala Davida a známé filmové a muzikálové melodie.

Porota tentokrát tipovala takto: Ondřej Hejma by vyloučil Dominiku Starou, i když uvažoval o dvou jménech. Pro Daru Rolins je SuperStar hlavně o show a vyhodila by Mira Šmajdu, protože pro ni postrádá hlas. Marta Jandová označila Dominiku Starou. Pavol Habera přemýšlel mezi dvěma Slováky a nakonec padlo jméno Miro Šmajda.

Moderátoři Leoš Mareš a Adela Banášová si po obdržení výsledků vzali k sobě Dominiku Starou a Mira Šmajdu. Po dlouhém napětí oznámili postup Dominiky do dalšího kola.

Z dvojice Jan Bendig a Martin Chodúr postoupil právě ostravský rodák Chodúr, který v posledním kole moc nezabodoval.

Rozhodovalo se mezi Šmajdou a Bendigem. Šokovaní moderátoři nakonec oznámili, že soutěž opouští Jan Bendig. "Jsem všem moc vděčný, že jsem se dostal až sem, a všem ze srdce děkuju," zněla Bendigova slova, jehož odchod ze soutěže překvapil všechny v bratislavské Inchebě a slzy těžce zadržovala i Adela Banášová.

V dalším kole si tři finalisté zazpívají tři skladby. Exkluzivním hostem bude Richard Müller, další písně zazní v podání unplugged.

První Česko Slovenská SuperStar získá 100 000 euro. (yas)

Tragédie v SuperStar: Odchod Bendiga zničil i Průšovou! Slzy tekly proudem!

8. prosince 2009 v 17:36 superstar
Vyřazení Jana Bendiga (15) z Česko Slovenské SuperStar překvapilo i naše celebrity. Nejvíc odchod sympatického soutěžícího prožívala modelka Kateřina Průšová (26).


"Česko Slovenskou SuperStar sleduju pravidelně. Když včera vypadl Honza Bendig, strašně jsem brečela," prozradila Super.cz Kateřina Konvalinka Průšová, která pěveckou soutěž sleduje pravidelně. "Hned jsme si po vyřazení psaly s kamarádkama smsky, že nechápeme, jak je tohle možné. Bendig na svých patnáct let podával neuvěřitelné výkony a od začátku byl můj favorit," míní Průšová.

Jan Bendig zůstal mezi posledními čtyřmi finalisty SuperStar, a přestože po každém vystoupení sklízel nekonečné ovace, diváci mu v sedmém kole poslali nejméně hlasů. "Myslím, že pokud se Honzy ujme někdo šikovný, bude mít skvělou kariéru, třeba jako Ewa Farna," dodala modelka, která na vítěze tipuje Martina Chodúra.

Modelka Dominika Mesarošová naopak tipovala, že Bendig v soutěži skončí. "Sledovala jsem vyřazování s kamarádem a já říkala, že vypadne Honza, a kamarád zase tipoval Šmajdu. Mně přišlo, že má Bendig pořád stejný hlas. Jsem ale ráda, že tam zůstala moje jmenovkyně Dominika Stará," tvrdí silikonová hvězda, jejímž kamarádem je už dříve vypadlý Leo Machala.

Moderátorka a herečka Eva Aichmajerová patří také mezi pravidelné diváky Česko Slovenské SuperStar. "Včera jsem se nemohla dívat, ale maminka mi poslala uplakanou smsku, že vypadl Honzík, z čehož jsem byla moc smutná," tvrdí Eva, pro niž byl patnáctiletý soutěžící velkým oblíbencem. "Měla jsem dva favority, které jsme tipovala, že se dostanou do velkého finále. Honzu Bendiga a Mira Šmajdu. Bendig si mě získal už na začátku, kdy skvěle zazpíval skladbu od Karla Gotta a od té doby byl úžasný," dodala Aichmajerová. (yas)

miraaaa

7. prosince 2009 v 18:52 miro šmajda


njn fotečky

7. prosince 2009 v 18:47 denis lachoSuperStar: Stará je nejlepší, přesto prý poletí!

7. prosince 2009 v 18:41 superstar
Kdo ze čtyř finalistů opustí pěveckou show tentokrát? Podle bookmakerů to bude poslední zástupkyně ženského pohlaví Dominika Stará!Na vyřazení rodačky ze slovenského Šamorína si milovníci sázek vsadili přes sto tisíc korun. Jediná zástupkyně ženského pohlaví, které právem patří titul vítězky v dívčí sekci soutěže, prý při dalším vyřazování vypadne.

Dominika ustála slovní útoky fanouška, všechna vypětí, stresy a díky divácké podpoře se probojovala mezi kvarteto nejlepších. Skončí tedy svoje působení ve velkolepém pěveckém klání?

Dalším, kdo by podle sázkařů měl soutěž opustit, je Miro Šmajda! Ve velkém finále by se pak měl utkat Martin Chodúr a Jan Bendig. Jestli se jejich předpovědi vyplní, uvidíme už brzy... (ks)

Více o SuperStar čtěte TADY!


SuperStar: Kariérista Šmajda: Vykašle se na školu i na rodinu?!

7. prosince 2009 v 18:40 superstar
Díky Česko Slovenské SuperStar ze z Miroslava Šmajdy (20) stává hvězda! Košický rodák ale moc dobře ví, že usnout na vavřínech by znamenalo odstřihnout se nadobro. Po skončení show je tak pro kariéru odhodlaný vše opustit!


Šmajda, kterého milují desítky tisíc žen, moc dobře ví, že svým šarmem a hlasem má v pěvecké show vyhráno! Při jeho vystoupeních něžné pohlaví šílí, piští a nemůžeme se divit, když za chvilku začnou dívky i omdlévat...

Šmajda si je vědom toho, že jeho fanklub narůstá a že nepokračovat ve zpívání i po skončení celého klání by byla velká škoda. Zpěvák by rád udělal "díru do světa". "Prioritou bude pěvecká kariéra, studium na vysoké škole (architektura na STU Košice, pozn. red.) se musí tomu podřídit," míní Miro pro cas.sk a už plánuje, kde by mohl svůj talent rozvíjet i nadále.

"Nevím, jestli zůstanu bydlet v Košicích, kde nejsou na hudbu ideální podmínky. Uvažuji nad tím, že se přestěhuji do Prahy nebo Bratislavy," říká finalista. Možné je, že kufry bude balit již brzy. Jestli se v soutěži udrží i dál, bude jasné dnes večer! (ks)

Více o pěvecké soutěži čtěte ZDE!Děkuju za návštěvu a zase někdy přijďte.... :)